Şimdi Ara

Netflix, uygun fiyatlı mobil paketini Türkiye’de test etmeye başladı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
18.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chromecast görüntü aktarma için gerekli olan bir cihaz değil miydi? Benim bildiğim öyle bir cihaz ama
  • Saçma sapan ve eksik paketlere gerek yok. Özel paketi 4 kişi kullanıyoruz efsane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyoda kullanıcısına yanıt
    öyle hocam ama mac adresi falan var. ondan sordum biliyorsanız diye. ben kullanıyorum chromecast-2 evde var. netflix alacağım şimdi 2 cihaz hakkı tanıyor sanırım. birini telefon birini chromecast-2 mi yiyecek onu kavrayamadım.
  • Ben 4 kisi 10ar liraya zaten 4k kullanıyorum. Evde olmadigim zamanlar cepten full HD olarak da kullanıyorum. Bu kampanya bu çözünürlükle ölü bir kampanyadir.

• iş yerinde izlemek için aldım enpara var 3,99'a geliyor mis.

• Ben de çıkmıyor, hep de mobilden izlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    O konuda benim de bir fikrim yok hocam, kesin bir sey soylemiyim. Sadece aklima Chromecastten tvye aktarmak geldi, Turk olunca kafa boyle ufak tefek hinliklere basiyor hep

• Telefondan izleyip HDMI dönüştürücü ile Televizyona yansıtsak olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam çaktırma ben olayı yanlış anlamış olabilirim bu arkadaş dicaprionun diriliş filminden bahsediyor olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Giacchino

Hocam çaktırma ben olayı yanlış anlamış olabilirim bu arkadaş dicaprionun diriliş filminden bahsediyor olabilir

Alıntıları Göster
    Sil mesajları

• Hd olmaması çok etkiliyor mu ?

• Benim dizi arşivim bile bunlardan iyi Neredeyse hepsi 1080p X265, bluray olarak çıkmayan bir kaç tanesi düşük çözünürlükte ama bitrate'leri iyi onların da.

480p izlersem zevk alamam ben. Film olur anlarım sonuçta 2 saatlik bir video ama dizi öyle değil. İnsan kalite arıyor.

Netflix, uygun fiyatlı mobil paketini Türkiye’de test etmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebo01 -- 6 Nisan 2019; 3:16:31 >

• Kimi 3 lira vermemek için spotify ı yerer, kimi 4k tv ye 480p görüntü verip görüntünün çok iyi olduğunu iddia eder. Arkadaşlar 15 20 lira bu kadar kıymetliyse sizin için, bu konuda işiniz olmamalı bence. Para veriyorsunuz diye 4k tv de 480p açıp, abi korsan gibi mi sanıyosunuz yhaa triplerine girmeye gerek yok bence

• Eğer bilgisayardan kullanmak istiyorsanız, android emülatörlerini deneyebilrsiniz. Ben netflix'in sistemini zerre beğenmiyorum. Bir kaç ay kullandım. Çok fazla eksiği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Netflix Amazon hulu gibi aylık abonelik ile çalışan tüm platformlara yönelik bir durum bildiğim kadarı ile . Korsan siteleri bilemiyorum ama onları bağlamaz zaten korsan onlar :) YouTube da ücretsiz olduğundan durumdan bağımsız
    Valla hocam ben hd ve üstü video izleyemediğim uygulama yada siteye rastlamadım
    Herkes lisans sahibi demek o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Mobil paket alıp telefondan tv ye aktarim yapıp izleyebilecek miyiz
    Sanmam çünkü daha once hdmi goruntu aktarici kullandim telefondan tv ye. Çogu uygulamadaki (tivibu dsmart gibi) tv de © logosu cikiyor sadece ses geliyor idi.yani koruma video.bundada cok buyuk ihtimal boyle olacak!

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 6 Nisan 2019; 14:50:51 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.