Şimdi Ara

Netflix, uygun fiyatlı mobil paketini Türkiye’de test etmeye başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
18.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kullaniyorumda kardesim %50 iade olmasi için her ay ayın en paralisi olman lazım bunuda enpara cep şubesinden takip edebilirsin atiyorum bir ay içinde en para ile fatura yatirma 100 tl nin ustunde para girisi atmden para cekmek gibi seyler yapiyosun ayın enparalisi oluyorsun ve tabi bide netflix odemenide enpara kartindan yapman gerekiyor böylelikle %50 iade alabilirsin ve bide 30 tlyi geçerse iade alamazsin ornegin netflixin premium olan en ust paketini satin alirsan iade olmaz çünkü 30 tl sınırı var.

Netflix, uygun fiyatlı mobil paketini Türkiye’de test etmeye başladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Mobil pakette HD özelliği bile yok çamur Şevket gibi izlersiniz artık

• Suanda Bonus %50 var ben ona aldim.Ayin enparalisi istemiyor bilginze.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandığınız cihaz Netflix HD destekliyor mu peki? Yada kaç kişinin destekliyor acaba yorum yaparken bunlarında düşünün . Önceki yorumlara yazdım gene yazayım. L1 Lisansı olan cihaz çok az. Çep telefonunuzda 4k ekran olsa da L1 lisans yoksa en fazla 570p izlersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Youtube 128kbps, Spotify 320kbps. Tabii ki daha iyi. Aradaki farkı anlamanız kulaklığınıza bağlı. Detayları iyi veren bir kulaklıkla çok rahat anlaşılır, alt seviye kulaklıklarla ise pek fark olmayabilir.
    En iyisi Tidal'de fiyati ucuk sanirim tidal'in premium'uda(Hifi olmayan)spotify'dan iyi.

• Fiyat iyiymiş. Ara atıştırmalık olarak iyi olabilir. Geniş ekran telefonlarla keyifli olur. Bu kadar da para verilmeli, ortaklık da başka tabi.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Tidal da aile paketi ile aylık 5 liraya falan geliyor. Tidal'ın hifi olmayanı 320kbps AAC kullanıyor. Spotify ise 320kbps OGG Vorbis. Spotify teorik olarak daha iyi yani.

Tidal hifi iyi ama Türkçe şarkıların azlığı, arayüzü, müzik tavsiyeleri, pc ve telefon uygulamaları arasında bağlantı olmaması gibi sebeplerden ötürü kullanmıyorum.

"Tidal varken Spotify çöp" gibi yaklaşımda olanlara da hep aşağıdaki testi öneriyorum. Madem o kadar fark var bu testi %100 başarıyla geç bakalım diyorum o kişilere. Henüz %100 ile geçtim diyen olmadı :) Olsa bile yarım saat uğraşması ve kendini iyice zorlaması lazım. Müzikte kendimizi zorlamıyoruz ki. Duymak için kendimi yırtacağım farklar için Tidal'ın o eksikliklerine katlanamam. Ne zaman o konularda Spotify'ı yakalar o zaman geçerim Tidal'a.

https://www.npr.org/sections/therecord/2015/06/02/411473508/how-well-can-you-hear-audio-quality

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 4 Nisan 2019; 23:33:55 >

• Ekstra seçenek ve paketlerin gelmesi güzel

• quote:

Hdmi kablo ile bağlanıp görüntü aktarılamıyor mu yani?
    MHL HDMI kablo gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tidal da aile paketi ile aylık 5 liraya falan geliyor. Tidal'ın hifi olmayanı 320kbps AAC kullanıyor. Spotify ise 320kbps OGG Vorbis. Spotify teorik olarak daha iyi yani.

Tidal hifi iyi ama Türkçe şarkıların azlığı, arayüzü, müzik tavsiyeleri, pc ve telefon uygulamaları arasında bağlantı olmaması gibi sebeplerden ötürü kullanmıyorum.

"Tidal varken Spotify çöp" gibi yaklaşımda olanlara da hep aşağıdaki testi öneriyorum. Madem o kadar fark var bu testi %100 başarıyla geç bakalım diyorum o kişilere. Henüz %100 ile geçtim diyen olmadı :) Olsa bile yarım saat uğraşması ve kendini iyice zorlaması lazım. Müzikte kendimizi zorlamıyoruz ki. Duymak için kendimi yırtacağım farklar için Tidal'ın o eksikliklerine katlanamam. Ne zaman o konularda Spotify'ı yakalar o zaman geçerim Tidal'a.

https://www.npr.org/sections/therecord/2015/06/02/411473508/how-well-can-you-hear-audio-quality
    Bilmiyordum tidal'in premi daha iyi diye aklimda kalmis.Bende spotify kullaniyorum hem podcast gibi bir avantaji var.Spotify'in sadece uygulamasi berbat arada kafayi yiyor donar gibi oluyor ne yaptigini bilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Kullandığınız cihaz Netflix HD destekliyor mu peki? Yada kaç kişinin destekliyor acaba yorum yaparken bunlarında düşünün . Önceki yorumlara yazdım gene yazayım. L1 Lisansı olan cihaz çok az. Çep telefonunuzda 4k ekran olsa da L1 lisans yoksa en fazla 570p izlersiniz
    L1 lisansı nedir ilk defa duyuyorum?

• Bu ucuz pakete nasıl geçtiniz bende gözükmüyor?

• Sadece telefonda kullananlar için iyi fırsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

İnternet fiyatlarında öpüldüğümüz için buna duyar kasamıyorum. Yoksa haklısınız emek hırsızlığı elbette.
    Hocam rahat ya aslında, ben korsan falan çok takmam ama televizyonda netflix uygulaması olduğu için açıkçası kolayıma geliyor netflix ile izlemek

• Gerek yok

• quote:

O neyin nerede olduğu belli olmayan, dağınık uygulama mı? Aman kalsın :) Spotify'da her sanatçının albümleri, single'ları, canlı kayıtları, konser kayıtları, podcastler düzenli şekilde duruyor ve yeni müzikler keşfetmek için de harika. Ses kalitesi de gayet iyi.

Müzik zevkim için ayda 3 lira vermeye yerinecek kadar pinti değilim çok şükür. 5000 liraya telefon alıp da 3.5 liranın hesabını yapanlar çok.

Alıntıları Göster
    Spoti aylik 15 lira degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyurdasucu

Ben kullaniyorumda kardesim %50 iade olmasi için her ay ayın en paralisi olman lazım bunuda enpara cep şubesinden takip edebilirsin atiyorum bir ay içinde en para ile fatura yatirma 100 tl nin ustunde para girisi atmden para cekmek gibi seyler yapiyosun ayın enparalisi oluyorsun ve tabi bide netflix odemenide enpara kartindan yapman gerekiyor böylelikle %50 iade alabilirsin ve bide 30 tlyi geçerse iade alamazsin ornegin netflixin premium olan en ust paketini satin alirsan iade olmaz çünkü 30 tl sınırı var.

Öyle bir şey yok. Saçmalamayın. Her ay 39.99 ödeyip 15 lira da iade alıyorum.

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Valla ben hic iade almadim 40 liralik paketten

• bazi seyleri hesaplarim fakat bir surede kredi kartim var hic birininde bedava hakkini kullanmadim sadece suan kullandigim hesabinkini dogal olarak kullandim sonrada zaten 4 kisilik grup kurdum izliyoruz uyguna geliyor. torrent olsun jdownloadere de link leri siralayip linklerde 24mbps hizla da indirse ugrasmak sıktı indir flasbellege at tvboxa tak vs diğer türlü netflix te tvbox a da tabletede telefona da icerideki lg 65" 4k var ve projeksiyan cihazina hepsine kurdum netflix i kolayca izliyorum ve asla acimiyorum verdigim paraya 4 kisi aylik 10tl ye geliyor bu yuzden. 4kisilik grup olayo kalksa 1 kisi ben Aylik 25 tl olsa vermem yalan yok

• https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=117100587&go=last

Birine havale yaparsınız ve senelik 42 liraya kullanırsınız. 2 senedir böyle kullanıyorum. Ya da hesabı siz açarsınız ve birkaç kişi toplarsınız. İnsanlar katılacağı hesap arıyor sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 5 Nisan 2019; 0:30:47 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.