Şimdi Ara

Netflix, uygun fiyatlı mobil paketini Türkiye’de test etmeye başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
18.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim gibi sadece mobilden izleyen biri için harika oldu bu, grubumda yoktu tek kişilik ücret ödüyordum bide standart pakete...
    Edit:Bu arada tam olarak hangi tarayıcıdan girince gözüküyor ? Google’dan kendi hesabıma girip baktım, böyle bir seçenek gözükmüyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 4 Nisan 2019; 20:4:24 >
  • Bende görünmüyor şu an temel paketteyim zaten cepten kullanıyorum benlik paket ama bende gözükmüyor bu tarife.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReDDx

Spotify ne ya? Normal özellikleri kullanmak ve müzik dinlemek için para mı verilir?
    Spotify kullanıcıları hâlâ SoundCloud'u keşfetmedi mi? 🤔
    Soundcloud'un ses kalitesi cok kotu hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sallagitsindostum

Bende görünmüyor şu an temel paketteyim zaten cepten kullanıyorum benlik paket ama bende gözükmüyor bu tarife.
    Uyeligin bitince gorunur.Basic yeniledim mobil bendede kayboldu.

• Enpara ile 4 liraya Netflix kulağa iyi geliyor ancak 480p hakikaten çağdışı bir çözünürlük 720p den aşağısı olmamalı idi
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Üyeliği iptal etsem görünür mü acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ReDDx

Spotify ne ya? Normal özellikleri kullanmak ve müzik dinlemek için para mı verilir?
    Spotify kullanıcıları hâlâ SoundCloud'u keşfetmedi mi? 🤔
    O neyin nerede olduğu belli olmayan, dağınık uygulama mı? Aman kalsın :) Spotify'da her sanatçının albümleri, single'ları, canlı kayıtları, konser kayıtları, podcastler düzenli şekilde duruyor ve yeni müzikler keşfetmek için de harika. Ses kalitesi de gayet iyi.

Müzik zevkim için ayda 3 lira vermeye yerinecek kadar pinti değilim çok şükür. 5000 liraya telefon alıp da 3.5 liranın hesabını yapanlar çok.
  • Netflix, uygun fiyatlı mobil paketini Türkiye’de test etmeye başladı

Bende aldım hemen. Epeydir kapalıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Orada ki beyfendi bunun haftalık olduğunu söyledi. Yani ayda değil haftada 8 TL olduğunu ve türk lirasının daha o kadar değerlenmediği tarzında saçma bir konuşma yaptı.

• Halt etmiş. 480p görüntüye aylık 32 lira mı vereceğiz? Böyle dallamaları getiriyorlar hep müşteri temsilcisi olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyfnkyg

Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Orada ki beyfendi bunun haftalık olduğunu söyledi. Yani ayda değil haftada 8 TL olduğunu ve türk lirasının daha o kadar değerlenmediği tarzında saçma bir konuşma yaptı.
    Seni trollemişler, paket seçimi yapınca aşağıda 7,99 TL aylık olarak ödeme yazıyor.
  • Müşteri hizmetlerini arıyorum diye düşünüyorum ama böyle saçma kişilikler olduğu sürece insanın arayası gelmiyor bir daha. 28 TL'lik planı kullanıyorum ama şuan mobil olana geçemiyorum. Galiba yeni kullanıcılar için şuanda açık
  • Benim için iyi oldu enparayla iyice beleşe gelecek.
    480e laf edenler sanırım korsandaki 480le aynı sanıyorlar kaliteyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Aile paketi alın 4 arkadaş kullanın. Hemde 4k. Enpara ile öderseniz her ay 15 tl iade. 4 kişi 25 tl ye geliyor
    Düzeltme yaptım, 30 liraya kadar olan netflix ödemeleri %50 indirimli, yani 40 liralık Ultra HD pakette böyle bir iade yok...

• Bence güzel fiyat. Zaten evde çok az izliyorum, 8 liraya yolda izlemeye değer.

• Cem_16 kullanıcısına yanıt
    30 TL'de 15TL indirim oluyor. 30 TL'yi aşarsan yani 40 TL'lik paket alırsan da 15 TL indirim olur. Yani alabileceğin maksimum indirim 15 TL.

• 480'e takmışlar. Ben 50 inç 4K ekranda 16 TL'lik olan paketi kullanıyorum görüntü gayet iyi (SD 480p çözünürlüklü). 3-4 inç ekranda 2K çözünürlük olsa ne olacak ne kadar abarttınız yav.
  • mobil için hd seçenekli bi paket olsaydı güzel olmaz mıydı ya

• Herkes HD olsa iyi olurdu yazmışta kullandığınız cihazların yüzde 90nında L1 lisansı yok yani 4k üyelik alsanız da 570p den fazlasını izleyemiyorsunuz. Yani bu fiyata gayet mantıklı.
    Şu an en çok satılan tel olan Gm9pro da L3 lisans var 570p izleniyor yani. Ekran 1080 olsa da birşey değişmiyor
    Eklem: PS3 laptop da 1080 izliyoruz demeyiniz bu paket cep telefonları için çıkmış ona göre kıyaslayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 4 Nisan 2019; 21:47:7 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.