Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netflix uygulamasına akış sekmesi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Netflix uygulamasına akış sekmesi geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4590 Mesaj

Netflix, özellikle mobil uygulamasında sürekli yeni özellikler deniyor. Bunlardan en yenisi “Ekstras” isimli sekme. Henüz test aşamasında olan Ekstralar bölümü, Instagram’daki akış kısmının birebir aynısı.

Fotoğraf galerileri ve videolar

Aynı Instagram anasayfasında olduğu gibi yeni eklenecek ekstralar bölümünde de sağa doğru kaydırılabilen fotoğraf galerileri ve otomatik olarak başlayan videolar bulunacak. Tabii ki bunlar Netflix içerisinde yer alan dizi ve filmlerine ait ek içerikler.

Netflix'in öncelikli hedefi, kullanıcılara beğenebilecekleri dizileri önermek. Yeni akış kısmı da bu hedef doğrultusunda geliştirilmiş. Yani herkesin akış kısmı kendisine özel olacak. Beğenebileceğiniz dizilere ait görüntüleri bu bölümde sırayla görebileceksiniz. Tabii ki her gönderinin sağ alt tarafındaki buton yardımıyla diziyi listeye eklemek mümkün. Ayrıca bu gönderileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanıza da imkan tanınıyor.

Ayrıca Bkz.Çin, 'denizden uzaya' roket fırlattı: İşte o anlar

Netflix’in bu tarz yeni özellikleri sürekli duyuluyor. Örneğin geçtiğimiz aylarda rastgele oynat seçeneği sızdırılmıştı. Gerekli testler yapıldıktan sonra firma, yeni özelliği herkese açmayı veya rafa kaldırmayı tercih edebilir. Ancak sosyal medya benzeri Ekstralar sekmesinin yakın zamanda uygulamaya eklenme ihtimali hayli yüksek.

|
    |

• Yüzbaşı
    270 Mesaj
    Çoktan geldi bro. Aylardır var.
  • Yarbay
    4252 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: leocorte

Çoktan geldi bro. Aylardır var.
    Bende yok nedense yahu.
    |
    |

Epeydir var. Bir story olarak birde izlediklerimizi paylaşma özelliği geldi. Güncelleyin, eklenir özellik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: The Red Devil
  • Yarbay
    4252 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: leocorte

Epeydir var. Bir story olarak birde izlediklerimizi paylaşma özelliği geldi. Güncelleyin, eklenir özellik.
    Bu bende de var. Konudakini diyorum hocam kaydirma falan diyor ya. Siz bende var deyince garibime gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Benim girip yorum yaptığım haberde "Netflix'e, Intasgtam gibi Story özelliği geliyor ve paylaşılacak" deniliyordu. Haber mi değişmiş anlamadım ki. Siz kaydırma deyince ayıldım. &#128513; Bir daha okudum farklı makale çıktı.

Kafamda güzel değildi halbuki. &#129300;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leocorte -- 8 Haziran 2019; 7:23:34 >
    |
    |
    Bahsedilenler: The Red Devil
  • Binbaşı
    1995 Mesaj
    Şahsen Netflix platformunda Netflix'e ait içerikleri seyretmiyorum. Dolayısıyla bu özelliklerin hiç birinden de hoşlanmıyorum. Keşke hepsini tamamen kapatma imkanı sunsalar. Ne güzel eskiden tıklayıp seyrediyorduk. Şimdi uygulamayı açtığımda videolar kendi kendisine saçma sapan oynatılıyor.
    |
    |
  • Çavuş
    57 Mesaj
    Hayırlı olsun
    |
    |
    Hayırlı olsun. Keşke bunlar ile uğraşacaklarına biraz içerikler ile ilgilenseler. İçerikler çok kısıtlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.