Şimdi Ara

netflix üyeliği sadece kredi kartıyla mı alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
10.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mesela playstationda xboxta teknoloji mağzaları kod satıyor gidip alabiliyoruz netflixte böyle bi sistem var mı

• netflix kodları satılıyor d&r'da falan çok denk geldim 50 tl bakiyelik. yanlış hatırlamıyorsam teknosa'da da denk gelmiştim.

ayrıca sadece kredi kartı değil ininal kartlar, banka kartları falan da geçerli problem olmuyor.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    üyelik açarken banko kart istiyor sanırım engellemenin yolu yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

üyelik açarken banko kart istiyor sanırım engellemenin yolu yok mu
    yok

bot olmadığınızı kanıtlamak için gerekli

ama d&r da aldığın kodu netflix'e üye olurken promosyon koduyla falan üye ol diye bir seçenek var mı yok mu tam bilmiyorum.

en kötü dediğim gibi 5 lira verin bir ininal kart alın . onun içine para ata ata kullanırsınız.

bakiye kodları almakla falan uğraşılmaz sürekli.
  • ben şok marketten 5 tl ye innial kart aldım. ilk başta kabul etmedi sonra aradım adamları netflixin paketin üstünde bir bakiye yükleyin dediler 3 aylık para attım içine kabul etti. aylık 2 tl kullanım ücreti var yüklerkende para alıyor ama teknosa kasalarında yüklersen ücretsiz yoksa 2 tl alıyorlar. ne ekstre derdi ne başka ne fazla para çekme olayı kafam rahat. avm ye gittikçe teknosadan yüklerim 2 3 aylık bakalım kredi kartı sevmiyorum kullanmıyorum bu sistem iyi gibi ara sıra kampanyada oluyormuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.