Şimdi Ara

Netflix Türkiye'ye zam geldi! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
7.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Keşke böyle bir yorum yazmak yerine diğer ülke netfilixlerine göz atsanız hiç fena olmaz.Dünyayı türkiyeden ibaret mi sanıyorsunuz anlamış değilim.ABD netflix içerikleri bak bide bizimkine bak.Daha türkiyede netfilix nedir kimse bilmeden vpn ile abd netflix kullanıyordum ben.Burda sorun para vermek değil.Verdiğiniz paranın hakkını almak.Şuan netflix hız konusunda tartışmasız en iyisi 3 mbit hızla 4k film izlediğimi bilirim hiç donmadan kasmadan.Ama gel gör ki içerik tarafında vasat durumda.Filmler eski diziler deseniz içerigin %25 boyna uyuşturucu mafyalarının örgütlerinin filmleri dizileri.

Alıntıları Göster
    Keşke böyle bir yorum yazmak yerine diğer ülkelerdeki koşullarına, netflix fiyatlarına ve tv kanallarına göz atsaydın fena olmazdı. Dünya'daki tüm ülkelerde tüm koşulları Türkiye'yle aynı mı sanıyorsunuz anlamış değilim. Hiç kimse henüz netflixi bilmiyorken netflixi ilk kullanlardan olmaktaki başarını takdir ve tebrik ediyorum. HD paket 28 tl, Türkiye'de tv kanallarının dizilerinin durmu ortada. Aynı paketin Amerika fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 11 dolar ve 58-60 lira yapıyor ve orada tv hizmetleri çok daha çeşitli, kaliteli ve rekabet yüksek. HBO aylık 15 dolar. :D 28 tl'ye bu hizmeti alabilyor olmak ülkenin durumu düşşünülde(Ortalama bir kitabın bile 20 tl olduğu düşünüldüğünde) sorun para değil, paranın karşılığını alabiliyor olman. İçerik klasik tv kanalları, dsmart ve digitürk düşünülde ortalamanın çok üstünde. Film ve dizi türü çok çeşitli.

Not:Telefon firmları bile ülkelere göre, bölgeye aynı cihazın farklı varyasyonlarını satışa sürer, farklı fiyatlama yapar. Amazon gibi platformlar içinde bu aynıdır. Bazı dizilerin bölüm maliyeti 8 milyon dolar! İçerğin standart hale gelmesinin fiyatlara da yansıyacağını unutmayalım. Lütfen boş yapmayalım.

Fiyatlar neden yükseldiğini merak ediyorsan ilgili makaleyi okuyabilirsin:https://www.nytimes.com/2019/01/15/business/media/netflix-price-increase.html?mc=contentSEdom&ad-keywords=auddevgate&gclid=Cj0KCQiA5Y3kBRDwARIsAEwloL7sIr8ekbLNlSpYvaq_sDu7UKB4Fv5h3Q41j2dVWMebeumP_3zCM8YaAmQoEALw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker03 -- 9 Mart 2019; 21:6:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turker03

Aynen dostum. ilk bir sene indirimi bitince 48 tl. Tecrübe ile sabit. :D

Düzenleme: İndirimli fiyatı da 20-22 tl arası idi. Tabi dolar kuruna göre sürekli değişiyor. Keşke dolar 2 - 2,5 olsa da rahat rahat okuyabilseydim/okuyabilseydik.

Alıntıları Göster
    Yaptıkları haberler, makaleler gerçekten fevkalade kalitede. Adamlar medya konusunda aşmış cidden. Parasını sonuna kadar hak ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

İçeriği iyi olsun 100 lira vereyim ama içerik yok arkadaş.Kaç yıl önce izledigim filmler HD kalitesinde veriyor full Hd kalitesinde vermiyor.Artık çoğu filmi 4k yüklemesi lazımken hem full hd.Gider torrentten indirir 4K izlerim daha iyi.

4K izleyecek internet var mı Türkiye'de
    Onun dışında, kimse sana zorla aldırmıyor zaten alma olur biter.

Alıntıları Göster
    Sen mağarada yaşıyorsan biz ne yapalım 100mbit sınırsız dan selamlar.

• Netflix Türkiye'ye zam geldi!

• Frank Sinatra kullanıcısına yanıt
    Benim kaynaklarım var, sorguladım o yüzden doğrusunu öğrendim. Siz inatla yanlış bildiklerinizi savunmaya devam edin. Hayatta başarılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tartışma hala sürüyor mu? Kısaltmalarının anlamlarına aşağıya ekledim sözlük bağlantısından bakabilirsiniz.

MB = megabyte

Mb = megabit

https://www.thefreedictionary.com/MB
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Sen mağarada yaşıyorsan biz ne yapalım 100mbit sınırsız dan selamlar.

Alıntıları Göster
    Komikmiş.
    10.000₺ verip bağlatırım 10 Gigabit internet de, para nereden geliyor?

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Sağolun.Ben de size başarılar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aramızda hulu live tv kullanıcısı var mı?

HULU benim kartları kabul etmiyor. HBO Now, Showtime Now ve DirecTV Now kullanmıştım. Neden sordunuz belki yardımcı olabilirim.
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    O kadar bayılmana gerek yok 4K için 25mbit yeterli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

yine bir gün dünya lideriyiz.

• Alıştık. En kötüsüde bu artık akdkskkdlg

• Netflix gözüken yeni fiyatlar üzerinden abone olmuyorsunuz zaten 49 tl yaziyorsa gine eski fiyat 39 tl çekiyor Netflix ara sıra fiyatı öyle gösteriyor yeni üye olmak isteyen kişiler bu yeni fiyattan abone olurlarmıdiye deneniyor sadece

• Sorun kalmadı hocam.Ev atama konusunda sıkıntım vardı.Huluyu düze çevirip sling tv ye geçtim.Directv nasıl hocam?

Ben DIRECTV Now'ı önceden kullanıyordum. Pahalıydı. Şu an fiyatları daha da artmıştır. İçerik konusunda kablolu Amerikan kanallarını seyrediyordum. Şampiyonlar Ligini seyrediyordum. Diziler ve filmlerde vardı.. HBO Now ve Showtime Now içerikleri için ayrı ücret istiyorlardı. Şu anda Netflix ve Prime Video kullanıyorum. Aylık 50 TL'ye her içerik elimin altında oluyor.
  • Bana canlı lazım sling tv de yerel kanallar yok işin kötü yanı.İngiliz yayınlarını bbc1 ve itv den izliyorum.Abc deki dizileride bekleyip huludan izliyorum ne yazık ki.Prime video nasıl? kaça gelşyor aylık?

Amerikan kanalları bildiğim kadarıyla sadece DIRECTV ve Xfinity'de var. Sanırım BBC kanallarını iPlayer üzerinden seyrediyorsunuz. Ben tamamen streaming olayına yöneldim. Canlı seyretmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 13 Mart 2019; 16:37:32 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.