Şimdi Ara

Netflix Türkiye pazarına giriş yaptı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
3.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, herhangi bir dilde altyaziyi su sitede anlatildigi (http://subflicks.com/) sekilde goruntuleyebiliyormusuz. Hic yoktan iyidir

• Basteryus kullanıcısına yanıt
    Verified accountu olmayanı ciddiye almak hataydı. Sırf @NetflixTR isminden prim yaptı. Şikayet edilip dava açılması lazım böylelerine. Takip edenler unfollowu bassın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 7 Ocak 2016; 19:50:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ed3fx

Arkadaslar, herhangi bir dilde altyaziyi su sitede anlatildigi (http://subflicks.com/) sekilde goruntuleyebiliyormusuz. Hic yoktan iyidir

Yani Netflix'deki filmlere altyazi boyle ekleniyormus

• Sikayet edin Twitter'a. Bu herifi en guzel mahkeme paklar aslinda...

• https://www.youtube.com/watch?v=FttNIDTJq1c

Bu videodakileri deneyerek master of none'ı türkçe altyazılı izledim sizde deneyin arkadaşlar.
  • boş .

• AKK ve netflix, iyi şanslar diliyorum.
  • boşuna konuşuyoruz, çünkü pazarlama stratejileri maliyetlerle belli bir trendi izleme zorunda degildir, adam isterse bedava verir. kıyasların doğru değil ki argümanım olmadıgını iddia ediyorsun. ayrıca tartışmayı devam ettirmek istemiyorum büyük ve kalın harflerle yazmana gerek yok. fazla low:)

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Sunucu altyapısının TRde olduğunu nereden biliyorsun diye sordum datacenter masrafından bahsediyorum demişsin... Ayrıca Spotify Subscribers: Over 20 million Active users: Over 75 million Revenue paid to rightsholders: $3bn Number of songs: Over 30 million Number of playlists: Over 1.5 billion Available in 58 markets – Andorra, Argentina, Austria, Australia, Belgium, Bolivia, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Dominican Republic, Ecuador, El Salvador, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Guatemala, Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malaysia, Malta, Mexico, Monaco, New Zealand, Netherlands, Nicaragua, Norway, Panama, Paraguay, Peru, Philippines, Poland, Portugal, Singapore, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Turkey, UK, Uruguay and USA. Gördüğün gibi Spotifyda SU İLE ÇALIŞMIYOR. Yazılımsal bir şeyi ülke içerisinde pazarlayacaksan o bölgenin para biriminden halkın gelir düzeyine oranlayarak satarsın. Aksi halde milleti KAZIKLIYORSUN demektir. Bunun örneği Spotifydır. Bunun örneği iTunesdur. Bunun örneği Steamdir. Steam 59 dolara ABDde sattığı oyunu sana 89 liraya satıyor. Yani 60x3=180 lira diye satmıyor. Farkındasın umarım. Düşüncem doğru çünkü beni yanlış çıkartacak geçerli bir argümanın yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: eak101

Amazon Prime Instant Video, Apple iTunes Movie, Google Play Movie WEB stream kalitesi FullHD 1080p, HD 720p düştükten sonra Netflix'te görmeye başlarsınız. Genelde Apple, Amazon öncelikli veriyor diye biliyorum.

720p yeterde mühim olan çok geç gelmemesi amazonda star wars force awakens 20$ iyi fiyat ama onlar için bize 20 tl olsa ne alâ

• itunes 18tl olması lazım
    quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: eak101 Amazon Prime Instant Video, Apple iTunes Movie, Google Play Movie WEB stream kalitesi FullHD 1080p, HD 720p düştükten sonra Netflixte görmeye başlarsınız. Genelde Apple, Amazon öncelikli veriyor diye biliyorum.
    720p yeterde mühim olan çok geç gelmemesi amazonda star wars force awakens 20$ iyi fiyat ama onlar için bize 20 tl olsa ne alâ

• Yalnız eleman iyi kekledi kabul edin.

• Rakabet gelsin tek ihtiyacımız bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: prexz

itunes 18tl olması lazım
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eak101 Amazon Prime Instant Video, Apple iTunes Movie, Google Play Movie WEB stream kalitesi FullHD 1080p, HD 720p düştükten sonra Netflixte görmeye başlarsınız. Genelde Apple, Amazon öncelikli veriyor diye biliyorum.

hocam web sitesinde bulamıyorumhttps://itunes.apple.com/us/movie/star-wars-the-force-awakens/id1063466898 şu var ama türkçe sitesi değil vede fiyat yok bu appleın sistemide çok uyuz yaw illa programımı kuracaz

• quote:

quote:

itunes 18tl olması lazım
    quote:

quote:

hocam web sitesinde bulamıyorumhttps://itunes.apple.com/us/movie/star-wars-the-force-awakens/id1063466898 şu var ama türkçe sitesi değil vede fiyat yok bu appleın sistemide çok uyuz yaw illa programımı kuracaz

evet itunes u kurmak gerekioyor, fiyatı orada gözüküyor çıkmamış filmlerde

• quote:

quote:

quote:

itunes 18tl olması lazım
    quote:

quote:

evet itunes u kurmak gerekioyor, fiyatı orada gözüküyor çıkmamış filmlerde

aynen hocam 18.99 ama önsipariş diyor hemen alıp izleyemiyorsak almanın anlamını ne peki

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Ama netflix aylık para istiyor ben bedava izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Haber başlığını okuyunca ilk tepkim "Hadi canım!" oldu. Türkçe altyazı desteği olmadıktan sonra bir işe yaramaz. En kısa sürede Türkçe altyazı desteğine kavuştururlar umarım platformu.

Bu arada fiyatlandırmanın Türkiye şartlarına uyarlanması lazım. Örneğin Spotify Premium Amerika'da 10 Dolar ama Türkiye'de 10 TL. Buna benzer şekilde Netflix'de düzenlemeli fiyatlarını.

Türkçe altyazıyı kim ne yapacak Allahaşkına???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    2.gün olmasa bile zaten normalde en geç 10.gün doluyor burda ilk önce indirip öyle izlenecek başka çaresi yok.

• İçinde Lig TV, Şampiyonlar Ligi, Formula 1, UEFA Avrupa Ligi, Euroleague gibi spor içeriği de dahilse ayda 19 TL verilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Haber başlığını okuyunca ilk tepkim "Hadi canım!" oldu. Türkçe altyazı desteği olmadıktan sonra bir işe yaramaz. En kısa sürede Türkçe altyazı desteğine kavuştururlar umarım platformu.

Bu arada fiyatlandırmanın Türkiye şartlarına uyarlanması lazım. Örneğin Spotify Premium Amerika'da 10 Dolar ama Türkiye'de 10 TL. Buna benzer şekilde Netflix'de düzenlemeli fiyatlarını.

Türkçe altyazıyı kim ne yapacak Allahaşkına???

Hani resmi dil türkçe ya.
    Hani türkçe konuşuyoruz falan herkes ingilizce bilmiyordur hani.belki türkçe altyazılı dizi izlemek isteyenler olur.
    Yoksa biliyoruz herkes ingiliççe biliyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.