Şimdi Ara

Netflix Türkiye pazarına giriş yaptı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
3.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2- fiyat
    3- apple music nerde kaldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmleri sinemaya gitmeden çıktığı gün burdan izleyebiliyor muyuz acaba?
  • Girdi ama nasıl girdi?

Arayüz de türkçe desteği yok
    içeriklerde türkçe desteği yok
    fiyatlandırma euro üzerinden

sisteme farklı ip girişini aktif edip bırakmışlar resmen.

• Her şey fiyatlandırmaya bakar, torrent gibi bir nimet elimizin altında nasıl olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Filmleri sinemaya gitmeden çıktığı gün burdan izleyebiliyor muyuz acaba?

Sana özel 1 hafta öncesinden gostereceklermis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Filmleri sinemaya gitmeden çıktığı gün burdan izleyebiliyor muyuz acaba?

Sana özel 1 hafta öncesinden gostereceklermis.

Sağolsunlar
  • Bu istekleri size zahmet bir de Netflix'e mail atın ya da live chat ile görüşün arkadaşlar. Tüketiciden talep olmadan hiçbir şey yapılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Turkish people want Türkce altyati okey , you understand me now ???? , isn't you ?

Evet gerçekten türkçe altyazı gerekli...

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Türkçe altyazı olmadan kime satmayı düşünüyor ?

Bana?

• Türkçe altyazıyı ne yapacaksınız ? İngilizce izleyin diliniz gelişsin biraz yahu. Are yu kola seviyesinden çıkın bu ne, millet Türkçe Türkçe diye ölecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 7 Ocak 2016; 1:11:07 >
  • Akk = 240p streaming

• Beni pek ilgilendirmiyor filmleri netten izlerm

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

Beni pek ilgilendirmiyor filmleri netten izlerm

Netflix de tam olarak filmleri netten izlemek isteyenleri ilgilendiriyor aslında.

Bu mesaj korsanın ne kadar içimize işlediğinin kanıtıdır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 8 Ocak 2016; 0:26:51 >
  • 1 ay sonra otomatik iptal edecek sekilde actim uyelik fakat dizi sayisi olarak cidden cok zayif. House of Cards ve Orange is the new black bile yok. Ikisinin de yayin hakkini Avrupada sattilar mi diye boyle bilmiyorum. Turkiye'de ikisini de digiturk veriyor. Belki daha sonra ekleyeceklerdir ama simdilik 10 Euroyu-32 TLyi haketmeyen bir sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

1 ay sonra otomatik iptal edecek sekilde actim uyelik fakat dizi sayisi olarak cidden cok zayif. House of Cards ve Orange is the new black bile yok. Ikisinin de yayin hakkini Avrupada sattilar mi diye boyle bilmiyorum. Turkiyede ikisini de digiturk veriyor. Belki daha sonra ekleyeceklerdir ama simdilik 10 Euroyu-32 TLyi haketmeyen bir sistem.

Bazı televizyonların yaptıkları yayınları bir tarafa bırakırsak , hiçbir ücretli yayın servisi bizim türkiyedeki dizi/film siteleri içerik konusunda baş edemez. Zaten güncel içerik diziler haricinde yok hiç birinde. Fakat bant genişliği, kişisel hizmetler falan deyince da bu siteler ön plana çıkıyor. Bakalım, yapılanmaya başlasınlar da, üç-beş aya belli olur nereye gideceği.

• Biri bunlara Türkiye'de AK Kota olduğunu söylememiş sanırım. Full HD / 4K derken 2. gün kota dolar... Adamlarda Google 1 Gbps internet var, 4Knın tadını çıkarıyorlar.

• amerikan propagandası ve hırstiyanlık propagandası yapan dizilerini hem izleyip hemde para vericem öylemi hiç zannetmiyorum siz hiç türk dizilerinde türklüğü veya herhangi bi dinin propagandasını yaparken gördünüzmü kaç dizide türk bayragı veya ATATÜRKÜ gördünüz bi kaç dizi hariç ...

• bu adamaların akk denen ucubeden haberi yok galiba

bi de küfreder gibi ultra hd desteği demişler

• Do House of Cards,Narcos,Daredevil have Turkish subtitle support or not?

thank you for waiting currently with netflix being launched some subtitles for certain languages arent avaiable at this time but we are working on getting them so that they are available in the future.

Buyrun beyler.Malesef türkçe yok son çıkan dizilerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michael01 -- 7 Ocak 2016; 4:46:03 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.