Şimdi Ara

Netflix TR Dizi Listesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
40
Favori
47.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netflix kendi dizilerinin fragmanlarını yayına az bir süre kalınca yayınlıyor. Ocak-Şubat-Mart'ta bakalım sürpriz gelir belki 2. sezon. Bir umut bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Almanya'dan gelen ikinci Netflix Dizisi. Listemde.

Dark'tan henüz haber yok. Birinci sezon 1 Aralık 2017'de yayınlanmış, bir sene oldu. İlk sezon harikaydı. Netflix'e üye olunca izlediğim ilk diziydi. Yönetmenlerin falan yok mu ki Instagram, Twitter hesapları. Onları bulursam ikinci sezon ne alemde öğreniriz belki.

Alıntıları Göster
    Almanların dizileri güzel gidiyor yalnız. Bende merak ediyorum. babylon berlin'de çok iyi dizi eğer izlemediyseniz hocam (blutv'de)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

Almanların dizileri güzel gidiyor yalnız. Bende merak ediyorum. babylon berlin'de çok iyi dizi eğer izlemediyseniz hocam (blutv'de)

Alıntıları Göster
    Daha izleyemedim, o da aklımda bir gün başlayacağım umarım.

Yönetmenlerin birini buldum.

Baran bo Odar (@baranboodar)https://twitter.com/baranboodar?s=09

1899 adında tarihi korku dizisi de gelecekmiş bunlardan.

• quote:

7 Aralık 2018

Bad Blood - 1. Sezon - NETFLIX - Citytv Kanada
    Pine Gap - 1. Sezon - NETFLIX - ABC Avustralya

The Ranch - 6. Kısım - NETFLIX ABD
    Dogs of Berlin - 1. Sezon - NETFLIX Almanya
    Aşk Planı (Plan Coeur) - 1. Sezon - NETFLIX Fransa
    Happy! - 1. Sezon - Syfy ABD

• 13 Aralık 2018

Wanted - 3. Sezon - NETFLIX - Seven Network Avustralya

Zoo - 3. Sezon - CBS ABD

• quote:

Alıntıları Göster
    diziyi izlemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim :)
  • 14 Aralık 2018

Cuckoo - 4. Sezon - NETFLIX - BBC Three Britanya

Fuller House - 4. Sezon - NETFLIX ABD
    Hakan: Muhafız - 1. Sezon - NETFLIX Türkiye
    Tidelands - 1. Sezon - NETFLIX Avustralya
    Travelers - 3. Sezon - NETFLIX Kanada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 14 Aralık 2018; 11:14:59 >
  • Aralık 2018 - Şimdiye Kadar Eklenen Sezonlar

1 Aralık

Colony - 1. Sezon - USA Network ABD
    Doc Martin - 8. Sezon - ITV Britanya

3 Aralık

House of Cards - 6. Sezon - NETFLIx ABD

7 Aralık

Bad Blood - 1. Sezon - NETFLIX - Citytv Kanada
    Pine Gap - 1. Sezon - NETFLIX - ABC Avustralya

The Ranch - 6. Kısım - NETFLIX ABD
    Dogs of Berlin - 1. Sezon - NETFLIX Almanya
    Aşk Planı (Plan Coeur) - 1. Sezon - NETFLIX Fransa

13 Aralık

Wanted - 3. Sezon - NETFLIX - Seven Network Avustralya
    Zoo - 3. Sezon - CBS ABD

14 Aralık

Cuckoo - 4. Sezon - NETFLIX - BBC Three Britanya

Fuller House - 4. Sezon - NETFLIX ABD
    Hakan: Muhafız - 1. Sezon - NETFLIX Türkiye
    Tidelands - 1. Sezon - NETFLIX Avustralya
    Traveleres - 3. Sezon - NETFLIX Kanada

Aralık 2018 - Sonraki Günlerde Eklenecek Sezonlar

Netflix Android uygulaması kullanıcıları Çok Yakında menüsü ile yakın zamanda eklenecek içerikleri görebilirler. Zamanla güncellenmektedir.

15 Aralık

Riverdale - 2. Sezon - The CW ABD

21 Aralık

Perfume (Parfum) - 1. Sezon - NETFLIX - ZDF Almanya
    Derry Girls - 1. Sezon - NETFLIX - Channel 4 Kuzey İrlanda

23 Aralık

Watership Tepesi - 1. Sezon - NETFLIX - BBC One Britanya

26 Aralık

You - 1. Sezon - NETFLIX - Lifetime ABD

Alexa & Katie - 2. Sezon - NETFLIX ABD

28 Aralık

Selection Day - 1. Sezon - NETFLIX Hindistan

• Evet The Protector geldi ilk bölümü bitirdim, kesinlikle bir şey eksik hissediyorsunuz ama izlenir. Birde biz bu diziye ne kadar destek verirsek Netflix bizim yapımlarımızı ve ayırdığı bütçeyi arttırır diye düşünüyorum. Ülkemizden neden bir Dark, La casa de Papel vs çıkmasın.
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    Diziyi izleyenlerin yorumlarını takip ediyorum ekşi'de.

İzlemeyecektim ama beklediğimin üstünde diyenler de var artık beklentimiz ne kadar çok düştüyse Yorumlara göre izleyip izlememe kararı alacağım artık. Bazıları İngilizce dublaj ile izliyormuş.

Bölüm sürelerinin kısa olması olumlu.

---------------

Netflix'e eklenen dizileri ve sezonları üstteki mesajdaki sistem ile duyurmaya devam edeceğim. Tarihlere bölerek tek mesajda toplu görmek daha iyi geldi. Öbür türlü dağınık oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 14 Aralık 2018; 14:13:42 >
  • İlk 3 bölümü izledim. Hikaye tırt, klasik süperkahraman dizisi sen seçilmiş kişisin saçmalıkları. Ben süper kahraman film ve dizilerini zaten pek sevmem, o yüzden yorumumu ciddiye almayın. Belki siz seversiniz.

Dizinin güzel tarafı ise İstanbul'u tanıtması. Birçok farklı mekanını dünyaya tanıtıyor.

Hepsini izleyeceğim tabii, çok beğenmesem de. Yerli içeriklerin artmasını istiyorum çünkü. O yüzden benden tam destek. Ama gönül isterdi ki Netflix, Şahsiyet gibi bir başyapıt çıkarsın ortaya.

Bir sözüm de o İngilizce dublajla izliyorum diyen tiplere, yabancı özentiliğinin son noktasında adamlar artık. Saydırmak istemiyorum şimdi ama yuh yani, pes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E0AECD5C0 -- 14 Aralık 2018; 17:49:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce yazıldı mı bilmiyorum Ghoul isimli 3 bölümlük gerilim hint dizisi var ben beğendim tavsiye ederim.
  • Diyaloglar ingilizce yazılıp Türkçe'ye çevrilmiş gibi duruyor demişler, ondan dublaj izliyorlarmış galiba. İngilizce diziler izleyip altyazı okumaya alışmaktan da olabilir.

Ne olursa olsun orijinal dilinde, haliyle bu dizide Türkçe izleyip ona göre değerlendirmek daha doğru olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

daha önce yazıldı mı bilmiyorum Ghoul isimli 3 bölümlük gerilim hint dizisi var ben beğendim tavsiye ederim.

Bende izlemiştim, gerçekten 10 numara dizi tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarzda bir dizi Türkiye'de ilk kez yapıldığı için diyaloglar eğreti geliyor insanlara, ondan kaynaklı. Yoksa bazı diyaloglar da var spoiler olmasın diye yazmıyorum ama birebir İngilizceye kesinlikle çeviremezsin.

Nasıl İngilizce içeriklerde Türkçe dublaj olmuyorsa bunda da İngilizce dublaj olmaz. Asıl duyguyu veremezsin, mümkün değil.
  • Umarız çok daha iyi yapımlar ortaya koyabiliriz. Bunları eleştirip eksikleri belirtilsin ki daha iyileri yapılmaya çalışılsın. Olumlu taraflarını söylemeyi unutmayalım tabi. İzleyip izlemeyeceğime sonraki günlerde bakacağım, meraktan bakacağımı düşünüyorum. Şimdilik yorumları okumakla yetiniyorum.

Konu duyuru kısmını değiştirdim. Netflix'te yayınlanıp benim de listelere koyduğum yeni dizileri ve sezonları oradan takip edebilirsiniz konuyu güncelledikçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 14 Aralık 2018; 22:25:29 >
  • Son derece haklısın hocam. Bu dizide konsept olarak zor kaliteyi tutturmak zaten, ergen dizisi kıvamında. Hedef kitlesi farklı belli ki. Ama Netflix'in Türkçe içerik üretmesi son derece güzel bir gelişme. Umarım Beren Saat ile planladıkları dizi çıtayı yükseltir.

Yalnız şunu fark ettim. Bizim dizi piyasamızı bu kadar kötü gösteren 2.5 saatlik dizi süreleri. Bu diziyi beğenmemiş olabilirim, ama bu bile daha katlanılır TV'de oynayanlara göre. Şahsiyet ise mesela dünya çapında bir iş. 2.5 saat olsa olabilir miydi? Mümkün değil. Yabancı dizileri daha kaliteli yapan çok önemli bir etken bu da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucifer tüm sezonları yayınlandı.

15 Aralık 2018

Lucifer - 1, 2 ve 3. Sezonlar - Fox ABD
    Riverdale - 2. Sezon - The CW ABD
    Shtisel - 1 ve 2. Sezonlar - Yes Oh İsrail
    Trotsky - 1. Sezon - Channel One Rusya

Aralık 2018 tam listesini konudaki duyuru kısmından görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 15 Aralık 2018; 11:16:9 >

• Ocak 2019 video'sunu nedense erken koymuşlar. Hep önceki ayın sonu veya yeni ayın başında konuluyordu.

Bu videoların eklenecek tüm içeriği göstermediğini farketmişsinizdir. Özet gibi bir şey. Yine de Ocak ayının ilk halinin listesini koyayım. Bundan daha fazlası eklenecek elbette. Aralık sonu Ocak listesinin biraz daha genişletilmiş haline ulaşırız. Bir kaçını bu video harici yerlerden toparladım.

Ocak 2019

Son hali değildir. Aralık sonu ve sonrasında güncellenecek.

1 Ocak
    Talihsiz Serüvenler Dizisi - 3. Sezon - NETFLIX ABD

4 Ocak
    Menajerimi Arayın! (Call My Agent!) - 3. Sezon - NETFLIX - France 2 Fransa

5 Ocak
    Orange Is The New Black - 5. Sezon - NETFLIX ABD

10 Ocak
    When Heroes Fly - 1. Sezon - NETFLIX - Keshet İsrail

11 Ocak
    Titans - 1. Sezon - NETFLIX - DC Universe ABD
    Sex Education - 1. Sezon - NETFLIX Britanya

18 Ocak
    Carmen Sandiego - 1. Sezon - NETFLIX Kanada
    Grace and Frankie - 5. Sezon - NETFLIX ABD
    Star Trek Discovery - 2. Sezon - NETFLIX - CBS ABD

25 Ocak
    Black Earth Rising - 1. Sezon - NETFLIX - BBC Two Britanya
    Kingdom - 1. Sezon - NETFLIX Güney Kore
    Unbreakable Kimmy Schmidt - 4. Sezon 2. Kısım - NETFLIX ABD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 15 Aralık 2018; 14:22:21 >

• quote:

Umarız çok daha iyi yapımlar ortaya koyabiliriz. Bunları eleştirip eksikleri belirtilsin ki daha iyileri yapılmaya çalışılsın. Olumlu taraflarını söylemeyi unutmayalım tabi. İzleyip izlemeyeceğime sonraki günlerde bakacağım, meraktan bakacağımı düşünüyorum. Şimdilik yorumları okumakla yetiniyorum.

Konu duyuru kısmını değiştirdim. Netflix'te yayınlanıp benim de listelere koyduğum yeni dizileri ve sezonları oradan takip edebilirsiniz konuyu güncelledikçe.
    bende meraktan başladım diziye beğeneceğimi de düşünmüyordum hiç ama hoşuma gitti beğendim diziyi yani Netflix'de yer alan pek çok diziye göre bence gayet iyi olmuş
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.