Şimdi Ara

Netflix TR Dizi Listesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
40
Favori
47.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr Digital

Hakan: Muhafız başlıyor mu sonunda merak ediyorum nasıl bir dizi... Teşekkürler paylaşım için :)

Alıntıları Göster
    Çok sahte, yapmacık duruyor fragmandan.

Bu çocuk çok zayıf. Eğitimsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasan Minhaj: Vatanseverliğe Giriş 101 izleyen var mı? Hint asıllı Amerikalı komedyenin Netflix'teki yeni haftalık programı. Pazar günleri çıkıyor. 32 bölüm olarak anlaşmışlar.

Daha önce The Break with Michelle Wolf'u (iptal edildi) izliyordum. Ondan daha çok beğendim bu programı. Şimdiye kadar yayınlanan bölümlerin konuları.

1. Pozitif Ayrımcılık
    2. Suudi Arabistan
    3. Amazon
    4. Petrol
    5. Supreme
    6. Göçmenlik Muhafaza
    https://www.imdb.com/title/tt8080054/https://www.rottentomatoes.com/tv/patriot_act_with_hasan_minhaj/s01/

Netflix'te bu tür programlardan, talk show'lardan, stand-up gösterilerinden takip edip izlediğiniz, tavsiyeniz varsa alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 28 Kasım 2018; 11:11:27 >

• 30 Kasım 2018 Eklenen Diziler ve Sezonları

Dizi - Sezon - Kanal

1983 - 1. Sezon - NETFLIX Polonya
    Baby - 1. Sezon - NETFLIX İtalya
    F Is For Family - 3. Sezon - NETFLIX ABD
    Vikings - 5. Sezon - History Kanada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 30 Kasım 2018; 13:21:47 >
  • Titans, Netflix dizisi denmişti hatta fragman falan da verildi ama hiç ses seda yok bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Titans, Netflix dizisi denmişti hatta fragman falan da verildi ama hiç ses seda yok bilginiz var mı?
    Titans'ı şimdi sorunuzdan sonra Google'da biraz aradım. Aslında Netflix dizisi değil, yayın haklarını almışlar. Titans'ı ABD'de DC Universe servisi yayınlıyor. Diğer ülkelerde Türkiye dahil Netflix yayınlayacak. Sanırım sezon bittikten sonra gelecek. Ocak içeriğinde bakalım duyurulacak mı.

Ocak ayında gelme ihtimali var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 30 Kasım 2018; 14:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Titans'ı şimdi sorunuzdan sonra Google'da biraz aradım. Aslında Netflix dizisi değil, yayın haklarını almışlar. Titans'ı ABD'de DC Universe servisi yayınlıyor. Diğer ülkelerde Türkiye dahil Netflix yayınlayacak. Sanırım sezon bittikten sonra gelecek. Ocak içeriğinde bakalım duyurulacak mı.

Ocak ayında gelme ihtimali var.

Alıntıları Göster
    Daredevil iptal edildi, Punisher'ın son sezonu Marvel bütün dizi filmleri çekecek, süper kahraman açığını netflix nasıl dolduracak acaba :)

• quote:

Daredevil iptal edildi, Punisher'ın son sezonu Marvel bütün dizi filmleri çekecek, süper kahraman açığını netflix nasıl dolduracak acaba :)

Alıntıları Göster
    Marvel dizileri izlemesem de Daredevil'in iptal edilmesi bana da sürpriz oldu sayılır. Marvel'in sevilen dizilerinden biriydi gördüğüm kadarıyla.

Disney+ açılacak 2019'un sonlarında. Onunla alakalı mı bilmiyorum. Netflix'e dizi çekmeyecekler kendi platformlarını kuracakları için.

Süper kahraman dizileri sevenleri Netflix kendisine çekmek için ne yapacak zamanla belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 30 Kasım 2018; 14:30:19 >

• quote:

Marvel dizileri izlemesem de Daredevil'in iptal edilmesi bana da sürpriz oldu sayılır. Marvel'in sevilen dizilerinden biriydi gördüğüm kadarıyla.

Disney+ açılacak 2019'un sonlarında. Onunla alakalı mı bilmiyorum. Netflix'e dizi çekmeyecekler kendi platformlarını kuracakları için.

Süper kahraman dizileri sevenleri Netflix kendisine çekmek için ne yapacak zamanla belli olur.

Alıntıları Göster
    şu disney+ bize de gelir inşallah. Adamların ellerinde çok sağlam filmler,diziler, karakterler var.

marvel bunların , fox grubu bunların.

valla hangi birini alacağımızı şaşırıcaz, netflix mi blutv mi amazon prime mı disney+ mı alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

şu disney+ bize de gelir inşallah. Adamların ellerinde çok sağlam filmler,diziler, karakterler var.

marvel bunların , fox grubu bunların.

valla hangi birini alacağımızı şaşırıcaz, netflix mi blutv mi amazon prime mı disney+ mı alalım

Alıntıları Göster
    https://preview.disneyplus.com/tr/

Bu bağlantıyı ekşi'de bulduydum. Türkçe sayfası hazır bekliyor. Çabuk gelecek sanki. Yani ABD'de açıldığı sıralar bize de açılabilir.

Marvel dizilerini sağa sola dağıttılar, lisansları problem olacak onların.

YouTube Premium da var daha Türkiye'ye gelmedi. Google çok ağır bilmiyorum, Türkiye'ye fazla önem vermiyorlar bazı servislerinde.

Hepsine para yetişmez ya. Ondan ona zıplarız artık.

• 1 Aralık 2018 Eklenen Diziler ve Sezonlar

1. Liste
    Colony - 1. Sezon - USA Network ABD
    Doc Martin - 8. Sezon - ITV Britanya

-------------------------------

Yapabilirsem ilk listedeki tüm dizilerin orijinal kanallarını ve ülkeleri ekleyeceğim yanlarına. Daha bazı eksik diziler de var eklenecek. Bugün belki zaman ayırıp tamamlarım.
  • Ortaklık sistemi olursa düşünmeden alırım sırf pixar animasyonları ve sw icin. İnşallah gelir ama gelse bile yayın hakkı konusunda sıkıntı yaşarlar muhtemelen Türkiye de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu güncellendi. İlk listedeki dizilerin orijinal kanallarını ve ülkeleri eklerken olabildiğince sade yapmaya çalıştım ama umarım çok karışmamıştır.

Dizi isimleri kalınlaştırıldı.

Netflix TR'de Türkçe isimle yayınlanan diziler listeye aynı şekilde yerleştirildi. Örneğin Çok Gizli Servis, Ruh Avcısı, Dağ Evi...
  • Son Güncelleme 2 Aralık 2018

Listeye eklenen diziler

Apartment 23 - 2 Sezon - ABC ABD
    Chewing Gum - 2 Sezon - NETFLIX - E4 Britanya
    Cuckoo - 3 Sezon - NETFLIX - BBC Three Britanya
    Fauda - 2 Sezon - NETFLIX - Yes Oh İsrail
    Full House - 8 Sezon - ABC ABD
    Gün Batımından Şafağa (From Dusk Till Dawn) - 3 Sezon - El Rey ABD
    Misfits - 5 Sezon - E4 Britanya
    Miss Fisher's Murder Mysteries - 3 Sezon - ABC Avustralya
    Star Trek - 3 Sezon - NBC ABD
    Star Trek: Deep Space Nine - 7 Sezon - ... ABD
    Star Trek: Discovery - 1 Sezon - NETFLIX - CBS ABD
    Star Trek: Enterprise - 4 Sezon - UPN ABD
    Star Trek: The Next Generation - 7 Sezon - ... ABD
    Star Trek: Voyager - 7 Sezon - UPN ABD
    Touch - 2 Sezon - Fox ABD

Fuller House - 3 Sezon - NETFLIX ABD

• 3 Aralık 2018 Yayınlanan Dizi-Sezon

House of Cards 6. Sezon - NETFLIX ABD

• quote:

Titans, Netflix dizisi denmişti hatta fragman falan da verildi ama hiç ses seda yok bilginiz var mı?
    Titans'tan haber geldi. 11 Ocak'ta yayında, Netflix TR dahil.

• Işte bu be sonunda geldi haberi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7 Aralık 2018

Bad Blood - 1. Sezon - NETFLIX - Citytv Kanada
    Pine Gap - 1. Sezon - NETFLIX - ABC Avustralya

The Ranch - 6. Kısım - NETFLIX ABD
    Dogs of Berlin - 1. Sezon - NETFLIX Almanya
    Aşk Planı (Plan Coeur) - 1. Sezon - NETFLIX Fransa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 7 Aralık 2018; 11:55:8 >
  • quote:

7 Aralık 2018

Bad Blood - 1. Sezon - NETFLIX - Citytv Kanada
    Pine Gap - 1. Sezon - NETFLIX - ABC Avustralya

The Ranch - 6. Kısım - NETFLIX ABD
    Dogs of Berlin - 1. Sezon - NETFLIX Almanya
    Aşk Planı (Plan Coeur) - 1. Sezon - NETFLIX Fransa
    dogs of berlin'i merak ediyorum
  • quote:

dogs of berlin'i merak ediyorum

Alıntıları Göster
    Almanya'dan gelen ikinci Netflix Dizisi. Listemde.

Dark'tan henüz haber yok. Birinci sezon 1 Aralık 2017'de yayınlanmış, bir sene oldu. İlk sezon harikaydı. Netflix'e üye olunca izlediğim ilk diziydi. Yönetmenlerin falan yok mu ki Instagram, Twitter hesapları. Onları bulursam ikinci sezon ne alemde öğreniriz belki.

• quote:

Almanya'dan gelen ikinci Netflix Dizisi. Listemde.

Dark'tan henüz haber yok. Birinci sezon 1 Aralık 2017'de yayınlanmış, bir sene oldu. İlk sezon harikaydı. Netflix'e üye olunca izlediğim ilk diziydi. Yönetmenlerin falan yok mu ki Instagram, Twitter hesapları. Onları bulursam ikinci sezon ne alemde öğreniriz belki.

Alıntıları Göster
    2019'un ilk aylarında başlayacağı konuşuluyordu ama öyle olsa en azından bir teaser falan düşerdi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.