Şimdi Ara

Netflix TR Dizi Listesi (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
40
Favori
47.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu devredebilirim almak isteyen var ise.
  • Matrix serisi ve Son Samuray eklenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Matrix serisi ve Son Samuray eklenmiş.
    matrixi izlemek istiyordum iyi oldu
  • Mükemmel içerikleri var. Dizi olarak... Ama filmlerinin pek çoğu leş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 haziran'da tüm sezonlarıyla Glee dizisi geliyor.
  • 1 Haziranda Harry Potter serisi geliyor
  • Vikings dizisini izliyordum. 5. Sezonda 10. Bölümden sonrası yok. Müşteri hizmetleriyle görüştüm, 20 bölüm olan 5.sezonun sadece 10 bölümünü yayınlıyorsunuz ne iş diye sordum. Lisans vb şeyler zırvaladı müşteri temsilcisi.

Yahu 20 bölümden oluşan sezonun sadece 10 bölümünü yayınlayıp, kalan bölümleri lisans vs ayağına yayınlamamak nasıl bir kafadır? Muhtemelen 6. sezon da yayınlanmayacak.

Walking Dead dizisinde de 9. sezon yok mesela.

Böyle bölük pörçük yayıncılık işi paralı platformlara yakışmıyor. Alıyorsan hepsini al ya da hiç alma.

Ne anlamı kaldı şimdi internetten korsan izlemeye devam edeceksem size abone olmanın?

Netflix de filmler zaten leş, diziler de böyle eksik olur ise aboneliğe devam etmenin manası yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Vikings dizisini izliyordum. 5. Sezonda 10. Bölümden sonrası yok. Müşteri hizmetleriyle görüştüm, 20 bölüm olan 5.sezonun sadece 10 bölümünü yayınlıyorsunuz ne iş diye sordum. Lisans vb şeyler zırvaladı müşteri temsilcisi.

Yahu 20 bölümden oluşan sezonun sadece 10 bölümünü yayınlayıp, kalan bölümleri lisans vs ayağına yayınlamamak nasıl bir kafadır? Muhtemelen 6. sezon da yayınlanmayacak.

Walking Dead dizisinde de 9. sezon yok mesela.

Böyle bölük pörçük yayıncılık işi paralı platformlara yakışmıyor. Alıyorsan hepsini al ya da hiç alma.

Ne anlamı kaldı şimdi internetten korsan izlemeye devam edeceksem size abone olmanın?

Netflix de filmler zaten leş, diziler de böyle eksik olur ise aboneliğe devam etmenin manası yok.
    vikings dizisinin ilk yayın hakkı dsmartta

twd'nin ki de blutv ve fx'te.

lisans, yayın hakkı işte bu.

her şeye rağmen türkiye'de ki en iyi legal dizi-film platformu. Rakibi yok bence türkiyede. blutv, digitürk falan hepsi tırı vırı

ayrıca son 3-4 aydır baya ataklar. pek çok dizi ve film eklendi başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

vikings dizisinin ilk yayın hakkı dsmartta

twd'nin ki de blutv ve fx'te.

lisans, yayın hakkı işte bu.

her şeye rağmen türkiye'de ki en iyi legal dizi-film platformu. Rakibi yok bence türkiyede. blutv, digitürk falan hepsi tırı vırı

ayrıca son 3-4 aydır baya ataklar. pek çok dizi ve film eklendi başarılı.

Alıntıları Göster
    Yayın hakkı nedir biliyorum hocam. BluTv’den TWD’nin 9. sezonunu da izlemiştim. Fakat herhangi bir yapımın bazı bölümlerinin yayın hakkını bir platforma verip, diğer bölümlerini başka bir platforma vermek ne kadar doğru? Nihai tüketici olarak ben, abone olduğum platformda bir diziye başlamışsam, hele ki böyle bir iki dizi için abone olmuşsam, tüm sezonları aynı platformdan izlemeyi talep etmek ya da böyle bir beklenti içine girmek en doğal hakkım.

Netflix’in Türkiye’deki en iyi legal dizi izleme platformu olması bu çarpıklığı değiştirmiyor maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Yayın hakkı nedir biliyorum hocam. BluTv’den TWD’nin 9. sezonunu da izlemiştim. Fakat herhangi bir yapımın bazı bölümlerinin yayın hakkını bir platforma verip, diğer bölümlerini başka bir platforma vermek ne kadar doğru? Nihai tüketici olarak ben, abone olduğum platformda bir diziye başlamışsam, hele ki böyle bir iki dizi için abone olmuşsam, tüm sezonları aynı platformdan izlemeyi talep etmek ya da böyle bir beklenti içine girmek en doğal hakkım.

Netflix’in Türkiye’deki en iyi legal dizi izleme platformu olması bu çarpıklığı değiştirmiyor maalesef.

Alıntıları Göster
    maalesef hocam.

yurtdışında ki netflix versiyonlarında da benzer sorunlar var hep. Yapacak bir şey yok.

Digitürk o konuda mesela daha başarılı çünkü çoğu dizinin ilk yayın hakkı onlarda. Dizinin yeni bölümü çıkar çıkmaz veriyorlar.

Netflix geç ve toplu ekleme gibi bir politikaya sahip.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bu durumu anlayabiliyorum ben, yapacak bir şey yok. Geç de olsa ekleniyor zira.

Ancak anlamadığım ve kulaklarını epey çınlattığım nokta seri filmlerde bazen aradan film eklemeleri. Örneğin üçleme diyelim sadece 3. film var. 5 filmlik bir seri 2 ve 4 var. Böyle bir saçmalık kabul edilemez. 1.ciyi izlemeden ben 2. filmi nasıl izleyeceğim? Hayal gücümü mü kullanayım ilk filmde nelerin olduğunu bilmek için?
  • Herhalde o sırada yayın hakkı başka bir platformda olduğu için ekleyemiyorlardır diye iyi düşünmek istiyorum :) Ama benim de çok sinir olduğum bir durum bu. Şu anda bile "Spiderman" 1 ve 3 var 2 yok; "Uyumsuz" serisi yine 1 ve 3 var 2 yok; "Galaksinin Koruyucuları" önce sadece 2 vardı ilki sonra geldi; "Kick Ass" yine sadece 2 var, ilkini bekliyoruz bakalım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: platformizleyicisi

Herhalde o sırada yayın hakkı başka bir platformda olduğu için ekleyemiyorlardır diye iyi düşünmek istiyorum :) Ama benim de çok sinir olduğum bir durum bu. Şu anda bile "Spiderman" 1 ve 3 var 2 yok; "Uyumsuz" serisi yine 1 ve 3 var 2 yok; "Galaksinin Koruyucuları" önce sadece 2 vardı ilki sonra geldi; "Kick Ass" yine sadece 2 var, ilkini bekliyoruz bakalım:)
    Geçen mesajımın sonunda söylemiştim; bu hafta "Kick Ass" ilk filmini eklemişler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: etimonster

Böyle de olur.

Kutsal görevinde başarılar.

Zaten ipin ucu kaçtı o kadar çok dizi olduki 6 ay izin alıp izlemeye başlasak bitmez

Hayırlı tezkereler şafak kaç ?

Alıntıları Göster
    Atarsa 11

Konuyu günceller, devam ettiririm.
  • "Dunkirk" eklendi
  • 31 temmuzda Californication yayından kalkıyor.Showtime yapımı bir dizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke şu eklenecekler gibi kalkacakları da liste yapsalar ya hu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Keşke şu eklenecekler gibi kalkacakları da liste yapsalar ya hu.
    Kiefer Sutherland ve Danny Glover'ın da oynadığı "Touch" dizisi de 31 Temmuz'da kalkacaklar arasında...
    Ben Yeni Yeni Şeyler'den takip ediyorum kaldırılacakları:https://www.yeniyeniseyler.com/2019/07/22/netflix-turkiye-temmuz-agustos-2019-yayindan-kalkacaklar/
    Liste önce 3-5 filmle başlıyor ama; belli oldukça ekliyorlar, aynı başlığa arada bir bakıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.