Şimdi Ara

Netflix Türkiye'den Neden Çekilsin?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alakasız bir Twitter hesabının "netflix çekiliyor" yazması bir anlam ifade etmiyor.

Netflix bir hayır kurumu değil bir tüccar. Adamlar Türk vatandaşını müşteri olarak görüyor ve parayı verdiğiniz sürece ister sansürlü ister sansürsüz ürününü satar. Netflix'in derdi insanlara film dizi izletmek değil ticaret yapmak. Sansür bir kısım vatandaşım derdi, netflix'i alakadar etmez.
    Sansür komusundada düşüncem isteğe bağlı olması. Ben oturup ailemle cinsellik kısımları kesilmiş dizi izlemek istiyorum, başkasıda herşeyi izlemek istiyor olabilir. Sansür kişilerin isteğine bırakılma bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Millet sansür sebebi ile üyeliklerini iptal ederse Netflix çekilebilir. Adamlar neden zarar ettikleri bölgede kalsınlar ki?

• netflix zarar etmedikce cekilmez. cogu kisi de aboneligini iptal etmez zannetmiyorum cekileceklerini

• sansürlü içerik oluşturmak için 10larca kişi istihdam etmek zorundalar ,birde üstüne rtük ceza verdiğinde

durmak için bir neden kalmaz o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım sansürlenince yarısından fazlası gidecek programlar var, standuplar var falan. Bunlara ne olacak sansür gelince? Komple yayını kaldıracaklar herhalde.
  • netfilx üyeliğimi iptal ettim. sansürle size mutluluklar.
  • İlk önceleri düşündüğüm sonra hemen hemen bütün prgramlarında eşcinsellik temalarını görünce Türk aile yapısını bozan bir kanal olduğunu gördüm. Ne kadar üyelik iptali olursa bir an önce kendileri çekilsin
  • RTÜK isterse Sex Education ve birkaç Netflix dizisini yasaklasın. Eğer Netflix kar etmeye devam ediyorsa çekilmez. Şirketler kazandıkları paraya bakarlar, belli bir omurgaları yoktur.

Sansür çok ileri boyutlara gitmezse de pek üyelik kaybetmez zaten.

Not: Sansürü savunduğum yok sadece Netflix'in kar etmeye devam ediyorsa çekilmeyeceğini söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 22 Ağustos 2019; 2:43:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.