Şimdi Ara

Netflix TR Dizi Listesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
40
Favori
47.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Daha önce 1 hafta ücretsiz kullanmıştım Jack Ryan izlemek için, sonra kapattım. Kapattığım için geri dönünce 5,99 Euro ile ücretlendirecek sandım ama 2,99 kesti. Şimdi ben de tekrar açtım üyeliği, Hem Netflix hem Amazon ikisine şimdi nasıl yetişeceğim bilmiyorum, Netflix'te bilgisayar programında çok fazla şey indirdim.

Bunu da tablette uygulamasıyla kullanacağım, indirip de izlemeyi daha çok tercih ediyorum. Tavsiye ettiğiniz diziler var mı Amazon'da? Şu an en çok bilineni The Man In The High Castle mesela, o listemde. Bir de The Exorcist'i aldım.
    The man in the high castle aslında bir romandan çeviri dizidir hocam orjinal kitabını okuyup sonra dizisi varmış diye başlamıştım. Olayın özeti şu Almanlar savaşı kazansaydı (2. dünya savaşı) ne olurdu? Gördükleri yada gördüklerimiz paralel evrende mi yaşandı gibi gibi ama aklınıza uçarı kaçarı şeyler gelmesin. John smith karakteri için bile izlenecek güzel oyunculukların olduğu bir dizi ortam ve zaman çok güzel yansıtılmış bence.

• @Mr Digital Evet çok başarılı bir oynatıcısı var, video oynatıcısı içinden oyuncular vs bir çok bilgi görüntülenebiliyor. Ben de çok sevmiştim o özelliği. Tavsiyeler için teşekkürler, bir de ben kurcalarım biraz daha.

@MaterialScience Konusunu biliyordum da kitap uyarlaması olduğundan haberin yoktu. Teşekkürler, ilk bu diziye başlayacağım. Yeni sezonu da gelmişti geçenlerde.

Netflix'te de The Crown 1. sezon, House of Cards 1. sezon, American Crime Story 1. Sezon, Bodyguard 1. sezon, Norsemen 2. sezon, Big Mouth 2. sezon, Chilling Adventures of Sabrina 1. sezon, Castlevania 2. sezon, bir kaç tane de film, çok şey indirmişim ya, depolamışım Neyse biter bir şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

@Mr Digital Evet çok başarılı bir oynatıcısı var, video oynatıcısı içinden oyuncular vs bir çok bilgi görüntülenebiliyor. Ben de çok sevmiştim o özelliği. Tavsiyeler için teşekkürler, bir de ben kurcalarım biraz daha.

@MaterialScience Konusunu biliyordum da kitap uyarlaması olduğundan haberin yoktu. Teşekkürler, ilk bu diziye başlayacağım. Yeni sezonu da gelmişti geçenlerde.

Netflix'te de The Crown 1. sezon, House of Cards 1. sezon, American Crime Story 1. Sezon, Bodyguard 1. sezon, Norsemen 2. sezon, Big Mouth 2. sezon, Chilling Adventures of Sabrina 1. sezon, Castlevania 2. sezon, bir kaç tane de film, çok şey indirmişim ya, depolamışım Neyse biter bir şekilde
    ekleme olarak peaky blinders i koyabilirsiniz hocam eğer dönem dizileri seviyorsanız. House of cards bi kaç sezon sonra baya mide bulandırıcı bir hale gelebiliyor açıkçası. 4. sezonda bıraktım. The crown güzel bir dizi o konuda başarılı dönem dizilerinden.

NOT: Chrome üstünden 1080p izlemek isteyen arkadaşlar netflix 1080p şeklinde bir addon var bunu kurunca rahatça izleyebilirler.

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Peaky Blinders izledim. Penny Dreadful, Sherlock, Ozark, Dark, Mindhunter, Black Sails vs izledim. Spartacus hiç izlememiştim mesela, o da başka zaman artık. Kafama göre takılıyorum. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

hocam bende daha yeni sayılırım 2 aydır kullanıyorum. The Man In The High Castle, The Office, This Is Us, The Marvelous Mrs Maisel, Sienfield, Mr Robot benim öncelikle önerebileceğim diziler. Hands Of God içinde iyi diyorlar ama bilmiyorum. Ayrıca sizde deneyimlemişsinizdir best görüntü kalitesi var saatlik 6.5 gb harcıyor tercihe bağlı tabii. Bunun yanında yayın sırasında bir oyuncu ya da bir şarkıyı merak edince hemen sol tarafta listeleniyor :) bu özellikte çok hoşuma gitmişti.

Alıntıları Göster
    Hands Of Gods değil American Godsmış dizinin adı. Prime Orijinal dizisi

• Mr Digital M kullanıcısına yanıt
    Listeye aldım. Dizi Starz kanalınınmış. Amazon her hafta Starz kanalındaki yayından sonra bölümleri uluslararası erişime açmış, o yüzden orijinal diye geçiyor. Netflix'in dışarıdan aldığı bazı dizilere Netflix Orijinal demesi gibi yani

American Gods premiered on Sunday each week in the U.S. on the Starz app, before airing the same day on Starz at 9:00 pm Eastern. Each episode became available internationally on Amazon Video the day after the U.S. broadcast.

• A a şansa bak rick and morty bugün lisans sonuymuş ve benim bitirmeme 4 bölüm kaldı bugün acele edeyim :))

• Dört gözle ahs yi bekler oldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt
    @ESvED1453 Rick and Morty'nin izlenebilirlik durumu 9.11.2018 görünüyor şu an, uzatılmış biraz daha.

@Teknolojikadam07 American Horror Story'nin geleceğine dair haber yok henüz malesef.

The Last Kingdom artık Türkiye'de de Netflix Original diye geçiyor, hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 31 Ekim 2018; 12:8:33 >
  • Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt
    Ben 1,5 yıl kadar önce koleksiyon amaçlı D&R'dan 2 sezonunu satın almıştım. Daha sonra koleksiyon işinden vaz geçtim. Fiyat ve Netflix üzerinden izlememek sorun değilse D&R store'a bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 1 Kasım 2018; 18:14:49 >
  • Broadchurch ve Happy Valley'i ekledim.

@Thingol Hocam İngiliz dizilerinden bahsetmiştiniz diğer konuda, bu eklediklerimi izlediniz mi? Bodyguard'ı da yarın öbür gün izleyeceğim.

• Broadchurch'i izledim. Genelde pek tavsiye etmem, zira 1. sezon efsane olmasına rağmen Türk dizileri gibi gereksiz uzatılan bir yapım oldu, özellikle 3. sezonu.

Happy Valley'i izlemedim, ekleyeyim listeye. Öneri için teşekkürler.
  • Öneri değildi de izlediyseniz nasıl bulduğunuzu merak etmiştim Nasıllar bilmiyorum yani. Teşekkürler.

Happy Valley yorumlarına baktım Ekşi'de biraz, genelde olumlu

• Konu çok iyi olmuş, teşekkürler. Favorilere aldım, ancak "favori konunuzun ilk mesajı güncellendi" diye bildirim geldiğinde eklenen veya değişenin ne olduğu pek anlaşılmıyor. O yüzden bunu belirtecek bir şey yaparsanız çok daha iyi olur.
  • Tavsiyenizi dikkate alacağım, sağolun. Bugün neleri değiştirip ekledim, onları yazayım o zaman aşağıya. Bundan sonra listede ekleme, güncelleme yaptığımda burada belirtirim. Listede güncelleme yapılan kısımları belirgin olması için koyulaşırma ile de öne çıkartabilirim. Bu arada bildirimler fazla gelip rahatsız ederse favorilerden konunun bildirimlerini kapatabilirsiniz.

Broadchurch - 3 Sezon

Happy Valley - 2 Sezon

River - 1 Sezon - NETFLIX

eklendi.

Rick and Morty'nin süresi 9.11.2018 olarak değiştirildi.

The Last Kingdom artık Netflix Original olarak geçtiği için yanına NETFLIX eklendi.

• Ray Donovan 5. Sezon Netflix'e eklendi.

Yakın Zamanda Eklenenler kısmı düzgün çalışmıyor, o yüzden aşağıda vereceğim bağlantı daha çok işinize yarayabilir. Geçen Hafta Eklenenler diye geçiyor, son 1 haftayı gösteriyor olması lazım.

https://www.netflix.com/browse/just-added

-----------------------------------------------

Listede büyük güncelleme yaptım. Dizilerin oldukça büyük bir bölümünü böylece ekleyip listeye neredeyse son halini vermiş oldum. Uzakdoğu, Kore, Japon dizilerini listeye almadım. Görsellerde çekik göz görünce direkt geçtim yani. Türk dizilerini de dahil etmedim. Çoğu zaten BluTV ve PuhuTV'de (ücretsiz) var.

Çoğunluk daha çok normal dizi izlediği için sadece dizi listesi yapmaya çalıştım. Anime dizileri, belgesel dizileri, talk show'lar, çizgi diziler vs bunların listesini yapmayı düşünmüyorum. Zaten dizi listesi bile özellikle NETFLIX ORIGINAL etiketli diziler ülkelerinde aslında hangi kanallara ait tek tek Wikipedia sayfasından kontrol ettiğim için zaman aldı.

Son Güncelleme 1 Kasım 2018

Netflix Orijinal Dizileri

Alexa & Katie - 1 Sezon
    Greenhouse Academy - 2 Sezon

1. Listeye Eklenenler

Aquarius - 2 Sezon
    Ascension - 1 Sezon
    Au service de la France (Çok Gizli Servis) - 2 Sezon - NETFLIX
    Between - 2 Sezon - NETFLIX
    Bitten - 3 Sezon
    Crashing - 1 Sezon - NETFLIX
    Crazyhead - 1 Sezon NETFLIX
    Deep Water - 1 Sezon
    Degrassi: Next Class - 4 Sezon - NETFLIX
    Doc Martin - 7 Sezon
    Dramaworld - 1 Sezon
    Dynasty - 2 Sezon - NETFLIX
    Farina (Kokain Sahili) - 1 Sezon - NETFLIX
    Gilmore Girls - 7 Sezon
    Guilt - 1 Sezon
    Heartland - 11 Sezon
    Jack Taylor - 1 Sezon
    Jane the Virgin - 3 Sezon
    Juana Ines - 1 Sezon - NETFLIX
    Kiss Me First - 1 Sezon - NETFLIX
    Limitless - 1 Sezon
    Merlin - 5 Sezon
    Queen of the South - 2 Sezon
    Paranoid - 1 Sezon - NETFLIX
    Rake - 2 Sezon
    Rebellion - 1 Sezon
    Reign - 4 Sezon
    Scream - 2 Sezon - NETFLIX
    Shadowhunters - 3 Sezon - NETFLIX
    Sisters - 1 Sezon - NETFLIX
    Slasher - 2 Sezon - NETFLIX
    Somewhere Between - 1 Sezon - NETFLIX
    The Code - 2 Sezon
    The Divide - 1 Sezon
    The Mist - 1 Sezon - NETFLIX
    The Returned - 1 Sezon - NETFLIX
    The Road to Calvary - 1 Sezon
    Timeless - 1 Sezon
    Under the Dome - 3 Sezon
    Ultraviolet - 1 Sezon - NETFLIX
    Van Helsing - 2 Sezon - NETFLIX
    Weeds - 8 Sezon
    Wanderlust - 1 Sezon - NETFLIX

• Değişiklik

Alias Grace - 1 Sezon (CBC & Netflix)

• Püüü ulen. Yarına yayımlanacak diziyi - House of Cards S6- teee aralığa atmışlar NetflixTR. Sonra neden torrent var. Aha bu yüzden var !

Ciddi ciddi üyeliği kapatma planları yapıyorum artık. Ayıptır, günahtır.
  • Son Güncelleme 4 Kasım 2018

Netflix Dizileri

Free Rein (Kendini Özgür Bırak) - 2 Sezon

1. Liste

Chesapeake Shores - 1 Sezon
    Designated Survivor - 2 Sezon - NETFLİX
    Drop Dead Diva - 6 Sezon
    Good Witch - 4 Sezon
    Party of Five - 6 Sezon
    Saints & Strangers - 1 Sezon
    Strange Empire - 1 Sezon
    Superstition - 1 Sezon - NETFLIX
    The Affair - 3 Sezon
    The Client List - 2 Sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 4 Kasım 2018; 10:32:48 >
  • quote:

Son Güncelleme 4 Kasım 2018

Netflix Dizileri

Free Rein (Kendini Özgür Bırak) - 2 Sezon

1. Liste

Chesapeake Shores - 1 Sezon
    Designated Survivor - 2 Sezon - NETFLİX
    Drop Dead Diva - 6 Sezon
    Good Witch - 4 Sezon
    Party of Five - 6 Sezon
    Saints & Strangers - 1 Sezon
    Strange Empire - 1 Sezon
    Superstition - 1 Sezon - NETFLIX
    The Affair - 3 Sezon
    The Client List - 2 Sezon
    Party Of Five eklenmesine sevindim :) Hep merak etmiştim bir bakalım artık. Teşekkürler bilgilendirmeler için
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.