Şimdi Ara

Netflix TR Dizi Listesi (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
40
Favori
47.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Almanya da yasiyorum ve netflix kullaniyorum fakat dikkatimi cekti. Türkiye icerikleri ( Organize Isler 2 vs Behzat C. ) gibi dizi filmler aratiyorum cikmiyor.

Neden ve ne yapmam gerekiyor?
  • trhnn kullanıcısına yanıt
    her ülkenin içeriği farklıdır. Türkiye arşivinde olan her içerik diğer ülkelerde olamıyor. Behzat ç. zaten yok türkiye dışında ama organize de mi hala gelmedi yurtdışı içeriğine, garipmiş.

paralı vpn yöntemleriyle vs türkiye içeriğine bağlanmayı deneyebilirsiniz. Konuda bilen vardır belki o işleri. Ama ekstra zahmeti var yani o işin biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Mart 2019; 11:30:25 >
  • Dexter in Netflix ten çıkması kötü oldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçeriği biraz güncelledim. Eklenmesi gereken bir şeyler varsa belirtebilirsiniz. Ben takip edemedim.

After Life - 1. Sezon - Netflix Britanya
    Love, Death and Robots - 1. Sezon - Netflix ABD
    The Order - 1. Sezon - Netflix ABD
    The Umbrella Academy - 1. Sezon - Netflix ABD

Suburra - 2. Sezon - Netflix İtalya

Rebellion - 2. Sezon - NETFLIX - RTE One İrlanda
    Secret City - 2. Sezon - NETFLIX - Showcase Avustralya
    Van Helsing - 3. Sezon - NETFLIX - Syfy ABD

-----------------------

Mart 2019
    http://www.ranini.tv/haber/35541/1/bu-ay-netflix-turkiyede-neler-var--mart-2019

Netflix dizilerinden The OA 2. sezonu 22 Mart, Santa Clarita Diet 3. sezonu ise 29 Mart'ta.
  • Ash vs Evil Dead - 2. Sezon - 4 Nisan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Askerde olduğumdan artık ilgilenemiyorum. Haftaya cuma 10 günlük dağıtım iznine çıkıyorum. O zaman içerisinde konuyu güncellemeye çalışacağım. Ama kesin bir şey söyleyemem. Böyle de bırakabilirim konuyu.

Alıntıları Göster
    Böyle de olur.

Kutsal görevinde başarılar.

Zaten ipin ucu kaçtı o kadar çok dizi olduki 6 ay izin alıp izlemeye başlasak bitmez

Hayırlı tezkereler şafak kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egoist84

Börü dizisi yayına girmiş Türkiye'de. Filmi de yakın da gelecektir.
    Film Blu Tv de izledim ama malesef dizinin yanına yaklaşamaz.

Neyse gel 31 Mart

Trailer Park Boys: The Mushroom Experience (31/3/2019)

Karavan parkı artık daha tuhaf. 12. sezonun bıraktığı yerden devam eden ve eskisinden de uçuk olan yapımda tüm ekip, çizgi film karakterlerine dönüşüyor.
  • etimonster kullanıcısına yanıt
    Karanlık hocam, henüz saymıyorum. Bu akşam tekrar düşüyorum yola yeni birliğime.

Konuyu böyle bırakıyorum. Artık liste güncelleme, yeni gelecek içerikler duyuruları olmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix'de son eklenenler kısmını kaldırdılar sanırım, var mı yeni yerini bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Netflix'de son eklenenler kısmını kaldırdılar sanırım, var mı yeni yerini bilen?
    Evet maalesef kalktı hocam, yenisi yok

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    haydaaa, biz yeni eklenenleri nasıl göreceğiz, Yakın zamanda eklenenler sekmesi resmen çöp hala narcos ve ozark gösteriyor
  • Arkadaslar netflixden dizi onerirmisiniz ben bh konulara biraz uzagim acikcasi su ana kadar
    Umbrella academy
    Love&death robot
    Tepedeki ev
    Stranger things
    Dark
    After life

Bunlari izledim yeni eski dizi fark etmez yeterki kaliteli olsun izlerim tavsiyeler icin simdiden tsk

• quote:

Orijinalden alıntı: Agulec40

Arkadaslar netflixden dizi onerirmisiniz ben bh konulara biraz uzagim acikcasi su ana kadar
    Umbrella academy
    Love&death robot
    Tepedeki ev
    Stranger things
    Dark
    After life

Bunlari izledim yeni eski dizi fark etmez yeterki kaliteli olsun izlerim tavsiyeler icin simdiden tsk
    "You" ya bakabilirsiniz hocam, önce konusuna bir bakın ilginizi çekerse izleyin.

Eğer Evil Dead filmlerini izlediysen "Ash vs Evil Dead"

Bodyguard

Altered Carbon
  • altered carbon'un görselleri çok iyi. tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

"You" ya bakabilirsiniz hocam, önce konusuna bir bakın ilginizi çekerse izleyin.

Eğer Evil Dead filmlerini izlediysen "Ash vs Evil Dead"

Bodyguard

Altered Carbon

Alıntıları Göster
    Sagolun hocam listeye aldim hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agulec40 -- 9 Nisan 2019; 14:51:4 >
  • Agulec40 kullanıcısına yanıt
    black mirror
    sherlock
    13 reasons why
    peaky blinders
    atypical
    elite
    ghoul
    perfume
    tabula rasa
    vakit bulursanız da dogs of berlin

aklıma gelenler bunlar hocam
  • Evet beyler güzel bir haber var The Walking Dead 1-8 sezonlar 1 Mayıs'da geliyor.
  • Bu netflix in sitesindeki canlı yardım kısmı hiç bir zaman türkçe olmuyormu acaba ? Belirli saatler arası türkçe yardım olacak yazıyor ama o saatlerdede kullanılamammaktadır diyor.Şikayet,öneri,istektede bulunamıyoruz...
    Geçen gün yiğenime pokemonun ilk sezonunu açıyım da izlesin dedim bi baktım ingilizce dublajın yanı sıra türkçe dublaj yok daha da kötüsü arapça dublaj seçeneği ekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevenSeptember_ -- 5 Mayıs 2019; 11:30:55 >
  • şu konuyu keşke birisi devralsaydı, konu sahibi arkadaş askerde konu can çekişiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.