Şimdi Ara

Netflix TR Dizi Listesi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
40
Favori
47.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Black Earth Rising
    Family Guy
    Homeland
    How I Met Your Mother
    Kingdom
    Masum
    Pose
    Prison Break
    Sons of Anarchy
  • Her birine çok sevindim kaliteli arşivlik yapımlar fakat family guy çok saçma eklenmiş 12 14 15 16 sezon var diğerleri yok mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Aşağıdaki dizileri listeye ekledim.

Black Earth Rising
    Family Guy
    Homeland
    How I Met Your Mother
    Kingdom
    Masum
    Pose
    Prison Break
    Sons of Anarchy
    Homeland
    How I Met Your Mother seyretmemiştim süper olmuş,sons of anarchy nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: panama

Homeland
    How I Met Your Mother seyretmemiştim süper olmuş,sons of anarchy nasıldır ?

Alıntıları Göster
    Sons of Anarchy herkesi açmaz ama açanı da muazzam çeker. Ben orta halli düşünen biri olarak spoiler yemediğin sürece izle derim zira bu dizide birkaç spoiler 7 sezonunu da zehir eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esVed

Her birine çok sevindim kaliteli arşivlik yapımlar fakat family guy çok saçma eklenmiş 12 14 15 16 sezon var diğerleri yok mesela
    Family Guy 12, 13, 15, 16 gelmiş. 14 yok.

12'den önceki sezonları alamamışlar galiba. Bu bölümlerin sahibi kimse ve hiçbir yerde yayınlamıyorsa lütfen satsın.

Kanadalı bir adamın yorumunu görmüştüm bir yerde. Diyor ki bazı içeriklerin hakları başka kuruluşlarda ama hiçbir şey de yapmıyorlar bu içeriklerle. Böyle bir şeydi. Bir şey yapmayacaksan sat bari de başka yerlere insanlar izlesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Aşağıdaki dizileri listeye ekledim.

Black Earth Rising
    Family Guy
    Homeland
    How I Met Your Mother
    Kingdom
    Masum
    Pose
    Prison Break
    Sons of Anarchy
    Ek olarak Nightflyers ve Russian Doll. Bunları belirtmemişim yukarıda.

• Avrupa netflixlerinde de birkac yildir bu sezonlari vardi. Bizde daha dublaji yeni yapildigi icin gec geldi.
  • şöyle akıcı 2 3 film tavsiye edecek var mı Netflix içi?
  • *family guy 14. Sezon da eklendi

Ben şuan güncele yetişmeye çalışıyorum, gerçekten hiç bir sınırı olmayan harika bir komedi dizisi. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şubat 1 itibariyle how i met your mother ülkemiz için geldi gözüküyor ancak bende halen Türkçe altyazı mevcut değil, zaten önceden de aramalarda çıkıyordu ve altyazı olmadığı için seyredememiştim, şimdi netflix türkiye reklam yapıyor diye girip baktım altyazı halen yok var mı önerisi olan?
  • Burkiling kullanıcısına yanıt
    O nasıl oluyor ya emin misiniz? Vpn kapalı veya türkiyeden bağlanıyorsunuz değil mi?

• Gayet kaliteli konu olusturanlar ve katkida bulunanlar elinize saglik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orka55 -- 9 Şubat 2019; 18:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkiling

arkadaşlar şubat 1 itibariyle how i met your mother ülkemiz için geldi gözüküyor ancak bende halen Türkçe altyazı mevcut değil, zaten önceden de aramalarda çıkıyordu ve altyazı olmadığı için seyredememiştim, şimdi netflix türkiye reklam yapıyor diye girip baktım altyazı halen yok var mı önerisi olan?
    bende türkçe altyazı, hatta türkçe dublaj ekli olarak gözüküyor hocam.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    aralık 2018 den beri Afrika Gine'deyim, yaklaşık 2 sene kalacağım. VPN kullanmıyorum ancak muhtemelen ip adresimden Türkiye'de olmadığımı algılıyor ve bana Türkiye'ye özgü içeriği göstermiyor veya gösterse bile altyazı, dublaj gibi eksiklikler oluyor. Tüm açıklamalar vs Türkçe ancak bazı dizilere tıkladığım zaman altyazı ve dublaj kısmında Türkçe yer almıyor. How i met your mother ve prison break bunlardan bazıları. Yeni çıkan yapımlarda Türkçe altyazı var, eski dizi ve filmlerde bu altyazı problemini fark ettim. VPN kurup Türkiye üzerinden bağlanmamı tavsiye edenler oldu ama Netflix vpn i de algıladı ve vpn açıkken giriş yapmamı engelledi.
    Başka bir kepazelik ise iphone, ipad, android tablet ve telefonlar, microsoft işletim sistemini kullanan pc ve laptoplar Netflix uygulamasını destekliyor ve cihaza yükleyip offline olarak izleme fırsatı veriyorken MacOS platformu bundan mahrum. Gine'de internet çok zor ulaşılan bir nimet, ofiste internetimiz var ancak evimizde yok. Maalesef Macbook için Netflix uygulaması olmadığından işteyken dizileri yükleyip eve gidince offline izlemem mümkün olmuyor. iphone a yükleyebiliyorum ancak 5 inç ekranda birşey izlenmiyor, iphone ekranını macbooka yansıtabiliyorum ancak netflix videoyu şifreliyor macbooka sadece ses ve karanlık ekran veriyor.
    Özetle paramızla rezil oluyoruz, macbook yerine dandik bir laptop alsam ya da netflixe para ödemek yerine torrente abansam çok daha iyiydi.
    Netflix Global iletişim merkezi ile görüştüm yakın zamanda MacOs için mağazaya uygulama koymayı planlamadıklarını söylediler pişkin pişkin.
    Netflix Türkiye desen zaten sosyal medyada aptal aptal gırgır şamata yapan hiçbir ciddi soruya cevap vermeyen ergenlerin elinde.

• Burkiling kullanıcısına yanıt
    hocam ücretsiz vpn'ler işe yaramıyor ama burada amerika için yapılan ayarların aynısını sizde türkiye için ayarlayıp yapabilirsiniz belki isterseniz bir göz atın.

ama paralı bir vpn bu.
    https://forum.donanimhaber.com/netflix-usa-genel-konusu-ve-digerlerine-erisim--126569327?
  • dexter kaldırıldımı yayından

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Netflix TR'de neler oluyor Bu da bir kaç aya gelir sanırım

• Ben de izlediğim dizileri küçük yorumlarla aşağıdaki linkte topladım işinize yararsa sevinirim.

https://www.incelemeyorum.com/2019/02/netflix-dizileri.html

• Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı ve Guardian of Galaxy 2 eklenmiş.

Netflix Türkiye bu sene iyi çalışıyor
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.