Şimdi Ara

Netflix TR Dizi Listesi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
40
Favori
47.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Snowpiercer ABD'de TNT kanalında yayınlanıyor hocam haftalık, ondan bize de haftalık geliyor. TNT'de sezonun bitmesi beklenmiyor yani. Türkiye'de de başka yayıncısı yok, Netflix almış tam yayın haklarını, haliyle hemen yayınlayabiliyor hafta hafta. Böyle bir kaç dizi vardı haftalık yayınlandığını gördüğüm. Başka kanalların dizileri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mulholland Drive'ı hiç izlememiş olanlar kaçırmadan baksın. 31 Ocak son gün.

Yeni eklenenlerden The Others filmi de iyi. 15 Şubat'ta Rosemary's Baby tekrar ekleniyor. Eski güzel bir film. 16 Şubat'ta da The Pianist geliyor. Bu da daha önce vardı diye hatırlıyorum.

• Teşekkürler hocam. Ben Netflix dizisi sanmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow and Bone ilk sezon yayın tarihi belli olmuş ve görseller paylaşılmış.

Shadow and Bone | NETFLIX | 23 Nisan 2021 » Sayfa 1 - 1 (donanimhaber.com)

• Hocam; ilk mesajı güncellemişsiniz elinize sağlık ve siteyi de kaynak sitelere eklemişsiniz teşekkürler, umarım merak edenlerin işine yarar...

Gideceğini öğrendiğim bazı içeriklerden sizi haberdar edeyim (zaten bazılarını biliyorsunuzdur, ama zamanı gelince listelerden çıkarmanızda kolaylık olur.)

Dizilerden "Arrow" 14 Şubat'ta, "Behzat Ç." ise 28 Şubat'ta kaldırılacaklar arasında. Geçen ay ilk 7 sezonu kaldırılan "Doc Martin" dizisinin ise ayın 16'sında 9.sezonu ekleniyormuş.

Top 250 listesindeki filmlerden ise; "Guguk Kuşu", "Er Ryan'ı Kurtarmak", "İhtiyarlara Yer Yok" ve "Gizli Dünya" ocak ayının sonu itibariyle gittiler. 

"Zindan Adası" 14 Şubat'ta, "Truman Show” ise 28 Şubat'ta gidecekler arasında görünüyor.

Tekrar kolay gelsin...Netflix TR Dizi Listesi 

• platformizleyicisi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 3. listeyi de bir ara güncelleyecektim.

31 Ocak'ta silinen önemli filmlerin çoğunu plan yapıp izleyebildim neyse ki. Kim bilir bir daha ne zaman tekrar gelirler. Bir çok film gitti ay sonu. Şimdi yeni gidecekleri takip edip onları izlemeli.

• Gossip girl falan gitmiş Netflix ten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Gossip girl blutv ye eklendi
  • Turflix'e film ve dizi kataloğunu filtreleme seçeneği gelmiş arkadaşlar. Görmek istediğiniz içerik türünü IMDb puanı sıralı halde oradan görebilirsiniz.

t1.png (1160×349) (ibb.co)

t2.png (1179×290) (ibb.co)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 7 Şubat 2021; 14:7:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Mulholland Drive'ı hiç izlememiş olanlar kaçırmadan baksın. 31 Ocak son gün.

Yeni eklenenlerden The Others filmi de iyi. 15 Şubat'ta Rosemary's Baby tekrar ekleniyor. Eski güzel bir film. 16 Şubat'ta da The Pianist geliyor. Bu da daha önce vardı diye hatırlıyorum.

Mulholland drive HD mi? yıllar önce çamur bir görüntü ile izlemiştim bir daha izleyeyim

• robotica R kullanıcısına yanıt
    HD ama 31 Ocak son günü idi,1 Şubat itibariyle silindi. Tekrar gelişi ne zaman olur belli değil şimdilik.

• Bazı filmlerin platformda izlenebileceği son günler. Daha fazlası için aşağıdaki kaynak siteye bakabilirsiniz. Savaş Vadisi'ni izlerken buraya da koyayım dedim. İzlemek istediklerinizi kaçırmayın. :)

14 Şubat
    Shutter Island / Zindan Adası (2010) - 8,2
    Hacksaw Ridge / Savaş Vadisi (2016) - 8,1
    As Good As It Gets / Benden Bu Kadar (1997) - 7,7
    Primal Fear / İlk Korku (1996) - 7,7
    American Pie / Amerikan Pastası (1999) - 7,0

18 Şubat
    First Man / Ay'da İlk İnsan (2018) - 7,3

28 Şubat
    The Truman Show / Truman Show (1998) - 8,1
    The Untouchables / Dokunulmazlar (1987) - 7,9
    Escape From Alcatraz / Alcatraz'dan Kaçış (1979) - 7,6
    Indiana Jones and the Temple of Doom / Indiana Jones: Kamçılı Adam (1984) - 7,6
    The Ring / Halka (2002) - 7,1

3 Mart
    Pride & Prejudice / Aşk ve Gurur (2005) - 7,8
    The Theory of Everything / Her Şeyin Teorisi (2014) - 7,7

Kaynak
    https://www.yeniyeniseyler.com/2021/01/21/netflix-turkiye-ocak-subat-2021-yayindan-kalkacaklar/

• Better Call Saul 5. sezon 15 Mart.

Netflix TR Dizi Listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 14 Mart 2021; 0:29:45 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretler yükseldi.

https://forum.donanimhaber.com/netflix-turkiye-uyelik-paket-fiyatlarina-zam-geldi-iste-yeni-fiyatlar--148179208

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 4 Mart 2021; 11:32:15 >
  • The Serpent (Mini Dizi) - 2 Nisan

"Bikini katili" olarak tanınan acımasız katil Charles Sobhraj, 1970'lerde Güneydoğu Asya'da Batılı turistleri kendine av olarak seçiyor.

• Netflix TR Dizi Listesi

Yeni Netflix Türk dizisi Fatma - 27 Nisan

"Hapisten çıktıktan sonra ortadan kaybolan kocasını bulmak için yola koyulan Fatma, bu yolda beklenmedik bir cinayet işler. Bu saatten sonra kocasının karanlık bağlantıları cinayeti öğrenir. Fatma, artık yaşamak için öldürmek zorundadır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 1 Nisan 2021; 22:23:0 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.