Şimdi Ara

Netflix TR Dizi Listesi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
40
Favori
47.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de beklemiyordum, sessiz sedasız eklemişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Ben de beklemiyordum, sessiz sedasız eklemişler.
    böyle habersiz gelen yapımların aşığıyız
  • Netflix TR Dizi Listesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-276F52CB9

Bu mesaj silindi.
    https://www.netflix.com/tr-en/title/70136107
  • Sagol ya gerçekten gelmesi iyi oldu bunun , bugün de itibaren izlemeye başlayacağım da sezonları eksik bunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim ayına girdik. Takvim güncellendi.

Peaky Blinders'ın 5. sezonunun gelmesi ile birlikte dizi Türkiye'de de Netflix Original oldu.
  • Aykut Enişte, Çiçero, Örümcek Adam 2, Conjuring, İhtiras Rüzgarları, Exorcism, Jumanji 1, Godzilla, Korkunç Bir Fil 1-2-3 eklenmiş
  • Bugün The Kominsky Method yeni sezonu geldi.

Kasım'da Outlander'ın 4. sezonu Netflix'e geliyormuş. Ben de üç gün önce başlamıştım diziye.

Kasım dizi yönünden benim için iyi diyebilirim. Takip ettiğim dizilerden çıtır çerezlerden Atypical, The End of The F... World, ana yemeklerden The Crown, Outlander ve bir de tatlı niyetine aile/çocuk içeriğinden hoş bir animasyon dizi The Dragon Prince 3. sezonu...

Amazon tarafında 1 Kasım'da Tom Clancy's Jack Ryan 2. sezonu ve keyifle takip ettiğim The Man In The High Castle final sezonu 15 Kasım.

• quote:

Bugün The Kominsky Method yeni sezonu geldi.

Kasım'da Outlander'ın 4. sezonu Netflix'e geliyormuş. Ben de üç gün önce başlamıştım diziye.

Kasım dizi yönünden benim için iyi diyebilirim. Takip ettiğim dizilerden çıtır çerezlerden Atypical, The End of The F... World, ana yemeklerden The Crown, Outlander ve bir de tatlı niyetine aile/çocuk içeriğinden hoş bir animasyon dizi The Dragon Prince 3. sezonu...

Amazon tarafında 1 Kasım'da Tom Clancy's Jack Ryan 2. sezonu ve keyifle takip ettiğim The Man In The High Castle final sezonu 15 Kasım.
    Ben de uzun zamandır Atypical'ı bekliyordum hoş oldu. Meraklsısına: Maalesef Alacakaranlık serisi de eklenmiş

• The walkingd dead dizisi 10. sezon ne zaman eklenir acaba? Her bölümden sonra eklemiyorlar mı? Sezon sezon mu ekleniyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

The walkingd dead dizisi 10. sezon ne zaman eklenir acaba? Her bölümden sonra eklemiyorlar mı? Sezon sezon mu ekleniyor?
    sezon sezon

bölüm bölüm ekleyen twd için şuan blutv

twd'nin 10.sezonu komple yayınlanıp final verdikten bir kaç ay sonra eklenir anca netflixe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 28 Ekim 2019; 11:40:57 >
  • Netflix dizilerine IMDb puanları yönünden genel bir bakış. La Casa de Papel, Black Mirror gibi bazı dizileri koymadım çünkü başlangıçta Netflix dizisi değillerdi. La Casa de Papel ilk sezonu (Netflix ikiye böldü) Antena 3 kanalına ait. İkinci sezonu (Netflix'te 3. sezon) Netflix'in.

Black Mirror ilk 4 sezonu Channel 4 kanalının, 5. sezondan itibaren Netflix'in.

The Last Kingdom ilk sezonu sadece BBC, ikinci sezonu BBC & Netflix ortak yapım, üçüncü sezon tamamen Netflix dizisi.

Lucifer, Designated Survivor gibi başka örnekler de var. Bu gibi dizileri koymadım. Aşağıdakiler tamamen Netflix dizisi eğer içlerinde yanlış bildiğim yoksa.

Netflix TR Dizi Listesi

Netflix TR Dizi Listesi

Netflix TR Dizi Listesi

Netflix TR Dizi Listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 31 Ekim 2019; 20:32:7 >

• The Witcher 20 Aralık'ta.

• quote:

Netflix dizilerine IMDb puanları yönünden genel bir bakış. La Casa de Papel, Black Mirror gibi bazı dizileri koymadım çünkü başlangıçta Netflix dizisi değillerdi. La Casa de Papel ilk sezonu (Netflix ikiye böldü) Antena 3 kanalına ait. İkinci sezonu (Netflix'te 3. sezon) Netflix'in.

Black Mirror ilk 4 sezonu Channel 4 kanalının, 5. sezondan itibaren Netflix'in.

The Last Kingdom ilk sezonu sadece BBC, ikinci sezonu BBC & Netflix ortak yapım, üçüncü sezon tamamen Netflix dizisi.

Lucifer, Designated Survivor gibi başka örnekler de var. Bu gibi dizileri koymadım. Aşağıdakiler tamamen Netflix dizisi eğer içlerinde yanlış bildiğim yoksa.

Ellerine sağlık güzel çalışma

Şu şekilde arıyorum bende her gün eşimle işten geliyoruz ve nerdeyse yarım saat hangi filmi izlesek diye uğraşıyoruz böyle netflix içerikli ya da değil puanlama var mı

Yani netflix içerikli puanlama buluyorum ama netflix içeriği olmayan netflixdeki filmleri bulmak ölüm gibi oluyor buna çare var mı nasıl yapmalıyım

• mdiler27 kullanıcısına yanıt
    https://turflix.com/filmler

Burada puanlara göre filtreleme seçeneği var, işinize yarayabilir.

• quote:

https://turflix.com/filmler

Burada puanlara göre filtreleme seçeneği var, işinize yarayabilir.
    Bende tam olarak böyle bir şey arıyordum. Teşekkür ederim.
  • Sex Education 2. sezon 17 Ocak

Locke & Key 1. sezon 7 Şubat

Narcos Mexico 2. sezon 13 Şubat

Ozark 3. sezon 27 Mart

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.