Şimdi Ara

Netflix'ten Fatih Terim belgeseli geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yılmaz Vural hocamızın belgeseli yapılmazsa üyeliğimi iptal ediyorum.

• Adı "50 adımda nasıl ağlanır" olsun yakışır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • helal olsun abilere... yakışır hocaya...

• importante grande

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • THE FOREVER DANCE
  • Dünya nın en egolu, itici, kendini bir halt salan uyuz adamın teki. Sokakta görsem yüzüne bakmam bir de utanmadan belgesel çekiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne Ergin Ataman ı ne Fati ih Terim i zerre kadar severim.. ikiside bilerek ortamı gerip sonra bu gerginlikten motivasyon sağlamaya çalışıyorlar.. kendi kişisel başarıları için kaos yaratmaktan ve insanları birbirine düşürmekten çekinmiyorlar.. başarılı oldukları içinde doğal olarak camiaları tarafından seviliyorlar..

• What can i do sometimes.

• Bir galatasaraylı olarak çok başarılı bulsam da artık itici ve egoist bir adam olarak görüyorum terim i

Örnek vereyim bu akşamki şampiyonluk giderse sorumlusu terim olacak.

40 haftalık lig periyodunda izlediğim maçlar o kadar sıkıcıydı ki 35. haftaya gelindi galatasaray bir anda aaa bir de iyi top oynayalım nasıl olacak bakalım dermiş gibi oldu.

Bunda aldığı maç cezaları da var terimin eğer takımın başında adam akıllı olsaydı 2 hafta kala şampiyonluğu ilan etmiştik.

• Öncelikle Fenerbahçe taraftarı olduğumu belirtmek istiyorum.Sonrasında şu boykot protesto işleri bana çok çocukça geliyor.

FT belgeseli çekilecek diye rakip takım taraftarları iptal edecekmiş buyrun edin :) Acun FB'ye maddi destek verdiği için GS taraftarları Exxen abonesi olmayacakmış :) Xxx firma Bjk'ye forma sponsoru olduğu için rakip camia oradan alışveriş yapmayacakmış :) Vodafone xxx takıma sponsor oldu diye numarasını diğer operatöre taşıyacakmış bla bla bla :)

Böyle şeyler bana acayip çocukca ve düşük zekalıca geliyor.

Belgesele gelecek olursak fatih terim benim gözümde sportif olarak başarılı ama diğer yönlerden dünyadaki en itici insanlardan birisidir.

Kendi düşüncem FT belki Gs efsanesidir ama asla Türk sporunun efsanesi değildir.Efsanelik sadece kupa ile olmaz.Ahlak,rakiplere saygı vs bir çok etken vardır.Bu yazdıklarımı kıskanç bir rakip taraftar olarak yazmıyorum asla

Metin Oktay efsanedir,Özhan Canaydın efsanedir,Lefter,Süleyman Seba,Baba Hakkı'lar vs vs bunlara kimse laf söylemez rakip bile olsa.

Ama Fatih Terim sportif yönü hariç bu saygıyı,bu klasmanları hak eden birisi değil bana göre.Hayatı boyunca bazı şeyleri hep taktiğin önüne koydu.

• Pirlo da olacak mı?

• Hayatımda izlediğim tek futbol maçı Brezilya - Türkiye maçıydı o da komutanlarım izlediği için izlemek zorunda kalmıştım.
    Şimdi Futbolla ne kadar alakalı olduğumu öğrendiğinize göre sorum şu:
    Netflix, başka adam bulamamış mı?

• Çok Lazımdı.

• in the dabela

• Başarılı bir hoca ama o kadar insan varken fatih terimin belgesi yapılmaz. ne ders çıkarmamız gerekiyor antrenör mü olacağız? insanları bilime çekmemiz gerekiyor aziz sancarın, hulusi behçetin belgeseli lazım bize. bugün bir çocuk ders kitaplarımı gördüğünde direkt kaçıyor. aynı kitabı isviçrede gören çocuk ise 1 saat beni dinledi anlayacağı dilden anlattım ve ilgiyle dinledi. işte temel fark burada, çocuklarımıza sürekli oyun futbol eğlence müzik bir yere kadar...

• kebapci selahattin belgeseli de isteriz.

Netflix'ten Fatih Terim belgeseli geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gzegen -- 16 Mayıs 2021; 23:32:29 >
  • Fatih Terim gibi hocaları olsa Tanri diye tapacak adamlar gelmiş burda hocaya laf atıyor :)

• Gay ve zencileri hangi bölüme koyacaklar acaba?

• Kebapçının röportajınıda koysunlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.