Şimdi Ara

Netflix'te Görüntü Çok Kötü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'te görüntü çok kötü artık. Son zamanlarda aynı sorunu yaşayan var mı?

4K izlerken artık 240p zor izliyorum.

• Akşamları hız düşüyor 2 haftadır. 8 Mbps alıyorum şuan yurtiçi sunuculardan. Yurtdışı 3 mbps.
  • Fena halde düştü 50mbit bağlantıyla 240p

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VPN çözüm olabilir belki tv için birşey diyemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100mbps bağlantım var 720p izleniyor. Dün 4k izliyodum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogulcanbb -- 3 Nisan 2020; 23:28:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • La casa de papel izlemeye çalısıyorum ama açılmıyor bile,süperonline

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar evde hepten internete yükleniyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix kaliteyi zaten düşürmüş durumda dünya genelinde. Maalesef Türkiye'de bundan etkilendi.Onun dışında Superonline dünden beri çok kötü durumda.
  • Yurtdışı kaynaklara hızım 3 mbps olduğu için VPN de 3 mbps oluyor, işe yaramıyor. Twitch'de 360p bile donuyor.
  • BTK üzeriden şikayette bulundum, bakalım ne olur.
  • Günlerdir şikayet ediyorum ama geçiştiriyorlar. Sabah hız düzgünken şu an yine 5 mbps'e düştü.
  • en iyisi yine uydu,iyi bir cccam server ile mükemmel olur. cccam saatte 10MB bile harcamıyor.
  • BTK ya neyi şikayet ediyorsunuz? Netflix in kendisi yayın kalitelerini düşürdüğünü açıkladı.

"Netflix’ten, korona tedbiri: Yayın kalitesini düşürdü"https://www.gazeteduvar.com.tr/teknoloji/2020/03/20/netflixten-korona-tedbiri-yayin-kalitesini-dusurdu/

"Netflix ve YouTube koronavirüs nedeniyle yayın kalitesini düşürdü"https://www.trthaber.com/haber/bilim-teknoloji/netflix-ve-youtube-koronavirus-nedeniyle-yayin-kalitesini-dusurdu-468723.html

Daha fazla kaynak istiyorsanız Google da aratabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 5 Nisan 2020; 18:27:8 >

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    240p’e mi düşürdü? Netflix’in kalite düşürdüğünü zaten biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah 5 6 saatleri arasında her gün netflix yarım saatliğine çöküyor. 1 haftadır istisnasız aynı sıkıntı. Netflix kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Hiç bir video 1 sn bile ilerlemiyor bu saatlerde
  • HAJAJ80 H kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmadığım için kaça düşürdüğünü bilmiyorum.

Siz Netflix müşteri desteğine ulaşarak kalitenin ne kadar düşürüldüğünü öğrenebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.