Şimdi Ara

NETFLIX Sertifikalı Mecool KM2 (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
28
Favori
48.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski sayfalarda HDR ile ilgili sorundan bahsedilmiş.HDR olan ekranda Otomatik açılıyor,kapatılmıyor diye.Hala bu sorunu yaşayanlar ver mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben sorunsuz kullanıyorum. Gayet güzel cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet dediğiniz gibi yaptım, süper oldu. Çok teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar,

wifi'a tanıtmakta zorluk yaşıyorum. bu ürünün 5Ghz desteği var mı? "ağ bulunamadı" uyarısı veriyor. saat/tarih kontrolü vs. hepsini yaptım sonuç alamadım

• ilse kullanıcısına yanıt

Sürekli 5 ghz ile kullanıyorum. Sorun yok

• Ben de wifi ile kullanıyorum, sorun yok.

• ilse kullanıcısına yanıt

Modem arayüzünden wifi kanalını değiştirin

• teşekkürler kontrol ettim, modemin wifi/5GHz 'ine doğrudan bağlayabiliyorum, modemden sonra arada 5Ghz deco (mesh) cihazım var, onunla bağlantı sorunum var. İnceleyeceğiz artık, benzer sorun yaşayan var mı?

• Bende wifi repeater var. Modemden 2,4 ve 5 ghz wifi yayınını repeater ile alıp kablo ile km2'ye bağladım. Bundan önce turkcell tv+ vardı, onda illaki kablo ile bağlantı şarttı ama evde kablo dolaşmasın diye böyle bir yöntem bulmuştum. Şimdi aynı şeyi devam ettirdim. Modemden 2,4 ya da 5ghz yayında sorun olsa bile repeater nete hep bağlı, bu durumda km2 de hep bağlı. Modemle km2 arasında 2 duvar var.

• Renkte parlaklık sorununa bir çözüm varmı scaba

• Merhaba,

Optic çıkıştan 5.1 dd ve 5.1 dts sesi sorunsuz veriyor mu, netflixte dd+ sesi dd 5.1 olarak verebiliyor mu acaba?

Mibox s ile arada kaldım, mi box s optikten dts sesi 2.0 olarak verebiliyormuş sanırım sadece.

Teşekkürler.

• mecool km2 yeni aldım cihaz gayet iyi ancak 1 saati aşkın kullanım sonunda epey ısınıyor ve kasıyor. bu sorunu yaşayan başka kullanıcılar var mı bu ısınma durumu normal midir? ısınmayan tv box var mıdır ?

• Disney plus ın çözünürlüğü ne durumda acaba? Normal şartlarda 720p yüksek bitrate oranında veriyormuş pc ye

• Arkadaslar merhabalar bende mecool Km2 alma arefesindeyim ancak km6 veya km 9 v.b. gibi modellerinin de olduğunu gördüm hangisini almak daha mantıklı olabilir bide bu cihazın Mi Box 4k dan artı ve eksi yönleri nelerdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sals -- 10 Temmuz 2022; 14:56:43 >
  • danzelltr D kullanıcısına yanıt
    Bende herhangi bir ısınma olmadı gayet stabil çalışıyor
    Sadece tek sıkıntısı Dolby ses vermemesi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Elimde sıfır açılmamıs kutu Full Lisanslı Mecool KM2 var. Netflix, Amazon Prime, Disney+ , 4K Hdr Atmos açıyor.

İlgilenen özelden yazabilir.

• fiyatlar

• alimaruf1111 A kullanıcısına yanıt

özelden yazdım

• mecool km2 ile mecool km2 plus arasında ne fark var ?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.