Şimdi Ara

Netflix, Recep İvedik 6 için kolları sıvadı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Netflix'e sallayan emek hırsızları! siz her filme sinemaya ailecek giderek 1 liralık mısır ve filme 150Tl mi ödüyorsunuz? sallamayın

• Filmi netflix de izledim,sinemaya bile gitmeye degmezmis,ayrica yaklasik dünyadaki189 milyon üyeden biriyim ve netflixden de cok memnunum.

• Umarım bu hareket bedava yada promosyon bilete bile mısır içecek iteleyenlere bir ders olmuştur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sinemaya gittikten sonra netflix e düşmesi ayrı ironi. Madem netflixe koyacaksın kaldır sinemalardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Organize İşler'de sadece sarı saruhan'ı sevdim , recep ivedik için zaten söylenecek bir şey yok millet sever böyle şeyleri
  • Netflix in Türk fimleri kategorisi leş
  • La yörü git
  • deneme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix varken zaten sinema çok boş bir mevzu helekı uçuk fiyattan mısırlar vs. satışları
  • Yahu zaten dünyada en çok rağbet gören şeylerin başında gelen konular, unsurlar; cinsellik, şiddet ve trollük gibi konular ve mecralardır. Örnek vereyim hemen; YouTube'a haftada bazen 5 bazen 2 video yüklerdim. Oyunlar üzerine videolar ve test videoları, eğitim videoları ve arada da müzik videoları 85-90 aboneyi 5 veya 6 ayda edinebildim. Adult bir sitede üyeliğim mevcut. Montaj videoları yüklüyorum. Üye olalı 2 hafta oldu abone sayısı 50. :) Rağbet gören konulardan biri hangisiydi...? Neyse... (:

• Netflixte ulke standartlarina ayak uydurmus anlasilan ...

• Netflix'de para bol galiba nereye saçacagini şaşırmış.muhafız hakan dizisinin kalitesine aktarilsa bu paralar en azindan kopuk hikayeli bir 2.sezon çıkmaz ortaya..

• 3.5 milyon euro iyi para. sinemaa bunu kazanması için milyon seyirci gerekiyor. 2-3 haftadan sonra netflix yardırır bu filmi

• WaylandIZMIR kullanıcısına yanıt
  • Recep İvedik serisi bakalım nereye kadar gidecek
  • Vizyona girdikten 1 ay sonra çıkacak ise iyi para. Türkiye özelinde bütün filmleri barındıracak bir platform olsada sinemaya mecbur bırakılmasak.

• Leş film severler çok olunca ordaki paraya hayır mı deselerdi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.