Şimdi Ara

Netflix oyun sektörüne giriyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
6.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katılıyorum hocam.Özellikle oyun kısmında çok iyi yazmışsınız elinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mion

Aay çok korktum. Söylediklerim ifade özgürlüğü bir halt yiyemezsin. Hadi ikile bakayım!

Alıntıları Göster

Tehdit ifade özgürlüğü kapsamında değerlendirilmez. SUÇTUR.

Nefret söylemi ifade özgürlüğü kapsamında değerlendirilmez. SUÇTUR.

2 gram fikrinizle, siz yazdınız diye hukuk değişmez.

Fazlasıyla saçmalıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 24 Mayıs 2021; 14:50:17 >
  • Dijital dünyanın her yerinde netflix ismini duyacağız gibi gözüküyor

• Aykırılıkları millete zorla empoze etmeye çalışan platform oyun sektörüne girse ne olur. Zenci lezbiyen feminist vegan bir bireyi kontrol ederiz herhalde 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix in oyundan kastı aslında interaktif dizi ve filmler. İnteraktif içerikler yaygınlaşacak zaten. Minecraft story mod buna örnektir.

• gay oyun karakterleri yolda demekki :dddddd

• Paister P kullanıcısına yanıt

çok boş konuşmuşsun çok.

tedavi olsun o zaman diyoruz.

sen beni cahillikle suçlayacak seviyede , kafa yapımı sorgulayacak seviyede , bilgi seviyemi ölçecek seviyede kalibrede adam değilsin ve dengimin çok aşağıdasın. yani senin çok üstündeyim(akıl,zeka,bilgi seviyesi).

daha da yazacaktım ama ciddiye alınacak biriside değilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalkanGöçmeniBirBey -- 24 Mayıs 2021; 18:20:48 >
  • BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    Hmm ciddiye alınmayacak birine karşı iyi yazmışsın umarım daha ciddiye almazsında kurtulurum senden. Yalvarıyorum ciddiye alma beni. Kurtar beni bu cehalet dolu sözlerinden ne olursun. Çok cahilsin biraz bilgilenince tekrar karşıma çık. Sana bir ipucu: Dünya sağlık örgütü 1990 eşcinsellik hastalık bunları google üzerinde arat. Bir de boş konuşmama cevap verebilseymişsin keşke ama tek cevabın boş olmuş. Hadi kolay gelsin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paister -- 24 Mayıs 2021; 18:36:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

ciddiye alan sesin ben değil.

Hahahah hala yazıyor utanma diye bir şey yok mu sende? Bloklasana beni? Ciddiye alma beni hani alınacak adam değildim yazmasana bana.

yazan sensin

Ben seni ciddiye alıyorum senin aksine sana benzediğimi niye düşündün? Almasam sana niye cevap vereyim? Ama sen sözünün arkasında durmuyorsun al sana kişilik eksikliğinin başka bir kanıtı. Erkek adam sözünün eridir. Yazdıklarıma cevap vermemek içinde kılıf uydurup duruyorsun erkeksen klavyeden yazmayı bırakır eşcinselliğe tedavi var mı yok mu araştırırsın. Biraz bilinçlenir sonra tartışırsın.

yazan sensin.

• Zenci Captain Price, gay Geralt of Rivia, biseksüel Arthur Morgan, Meksikalı Gordon Freeman, lezbiyen Lara Croft, Müslüman Tommy Vercetti, trans Max Payne, panseksüel Vito Scaletta...

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Eşcinsel oyun karakterleri görmemiz yakındır ..

he aqua park. oyun dünyasına bu yeniliği netflix getirecek. hiç oyun oynamasak inancaz he. bir de artılamışlar ya şu yorumu

• Amazon ve Google gibi büyük firmaların bile tutmadı, riskli bir iş. Ülkeye de gelecekse geforce now fiyatları gibi gelirse hiç tutmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 25 Mayıs 2021; 4:43:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.