Şimdi Ara

Netflix oyun sektörüne giriyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
6.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz salak mısınız reşit olmayan birinin fikri ile reşit olanın fikrini nasıl bir tutarsınız? Çocuk adı üstünde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Siz salak mısınız reşit olmayan birinin fikri ile reşit olanın fikrini nasıl bir tutarsınız? Çocuk adı üstünde.

basitçe yazılmış bir yoruma direkt LGBT propagandası yaparken sorun yok, benim yazdığım yoruma "siz salak mısınız". işte sizin mantığınız bu kadar..

gerçekten tiksinç bir insansınız, sizin benimsediğiniz topluluklarda tiksinç bir toplum. Lût Kavmi gibi LGBT topluluklarının da helak olmasını temenni ederim. bu arada sizi blokluyorum, güle güle 

• Bunlarla cidden uğraşılmaz. Sen sokakta sevgiline sarılsan ayıplar da bıçaklasan dönüp bakmaz. Sevgi kötü, şiddet iyi bir şey bunlar için.

Keşke biraz sevgi görselerdi şu yaşlarına gelirken.

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    Benimle aynı fikirde olduğuna sevindim :) Bir an reddedeceksin sandım ama farkındaymışsın, sonra görüşürüz ;)

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    Eşcinselliğe destek veren kanallar: Bizi bu arkadaş izlemiyormuş şimdi ne yapacağız? Milyon dolarlar kaybediyoruz!

• Mion kullanıcısına yanıt

Büyük bir öfkeyle, nefret söylemiyle ve tehdit ederek konuşuyorsunuz.

Şeriatvari fikirler ile ahkam keserken, "içinde bulunduğumuz toplumun, yani HUKUK İLE YÖNETİLEN BİR TOPLUMUN kurallarına" uyun. Kendi tavsiyenize uyun önce.

Hukuk devletlerinde bu söylediklerinizin SUÇ NİTELİĞİ taşıdığını da unutmayın.

Size çok bahsettiğiniz dinden örnek vereyim. Bugün nasıl ki İSLAMOFOBİ suç ise, HOMOFOBİ de suç. Yani öyle kafanıza göre bilinçli şekilde, kafanıza göre nefret edemezsiniz. İslam da dünyada azınlık unutmayın. Ama hakkı aranıyor öyle değil mi ? Azınlık çoğunluğa söz geçiremez falan demek hiç doğru değil. Azınlık bile olsa, hak haktır...

İslam'ın %2 oranında bile olmadığı Yeni Zelanda'da İslam'dan nefret ettiği için camideki insanları öldüren mahluk nasıl pis bir suçlu ise, kendinizi o konuma sokmayın. Belki siz adam vurmadınız ama bu fikir özgürlüğü değil. Direkt nefret söylemidir.

Yoksa siz hukukun vereceği cezaları kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. 2 satır daha cehalet için değmez.

Ben bu naçizane tavsiyem dışında uğraşmam. Benim misyonum yanlış gördüğüm bir konuda yapabiliyorsam bir insanı daha aydınlatmak. Başka bir şey de yazmam. Zamanımı da harcamam. Ama bir şikayet eden çıkar, haksız olduğunuz için fazlasıyla başınıza iş alırsınız.

***Türk Ceza Kanunu – Madde 115 (İnanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme): (1) Cebir veya tehdit kullanarak, bir kimseyi dinî, siyasî, sosyal, felsefi inanç, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya veya değiştirmeye zorlayan ya da bunları açıklamaktan, yaymaktan meneden kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (2) (Değişik: 2/3/2014-6529/14 md.) Dini inancın gereğinin yerine getirilmesinin veya dini ibadet veya ayinlerin bireysel ya da toplu olarak yapılmasının, cebir veya tehdit kullanılarak ya da hukuka aykırı başka bir davranışla engellenmesi hâlinde, fail hakkında birinci fıkraya göre cezaya hükmolunur. (3) (Ek: 2/3/2014-6529/14 md.) Cebir veya tehdit kullanarak ya da hukuka aykırı başka bir davranışla bir kimsenin inanç, düşünce veya kanaatlerinden kaynaklanan yaşam tarzına ilişkin tercihlerine müdahale eden veya bunları değiştirmeye zorlayan kişiye birinci fıkra hükmüne göre ceza verilir.

***Türk Ceza Kanunu – Madde 122 (Nefret ve ayrımcılık7 ) Madde 122- (Değişik: 2/3/2014-6529/15 md.) (1) Dil, ırk, milliyet, renk, cinsiyet, engellilik, siyasi düşünce, felsefi inanç, din veya mezhep farklılığından kaynaklanan nefret nedeniyle; a) Bir kişiye kamuya arz edilmiş olan bir taşınır veya taşınmaz malın satılmasını, devrini veya kiraya verilmesini, b) Bir kişinin kamuya arz edilmiş belli bir hizmetten yararlanmasını, c) Bir kişinin işe alınmasını, d) Bir kişinin olağan bir ekonomik etkinlikte bulunmasını engelleyen kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

***Türk Ceza Kanunu – Madde 216 (Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama) (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (3) Halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması hâlinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

zorla izleme diyorsun da artık film açmaya korkar olduk. Netflix logosu gördüğüm hiç bir filmi açmıyorum artık bok gibi diye.

Alıntıları Göster

film açmaya korkar olmuşmuş.. bu kadar korkuyosan LGBT içeriğinden kendinden şüphen vardır .. noldu kıvnaç tatlıtuğ mu cezbetti seni burak özçivit mi ?  

Bırakın filmlerde oyunlarda LGBT de olsun şişmanı da olsun çirkini de .. hepsi sıradan olmasın toplam normlarına uymasın.. pürüzleri olsun biri hemcinsini sevsin biri ailesinden kaçıp ayakları üstüne basmayı denemiş olsun .. Bi salın ya bi rahatlayın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 24 Mayıs 2021; 11:46:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mion

homofobi diye birşey yok! fobi elinde olmadan korkmak demek! ben homolardan bilinçli bir şekilde tiksiniyorum! şimdi bana "amo onlardo insan haklaru var" saçmalığını söyleme %1 mutlu olacak diye %99 ahlak ve dini kurallarından vazgeçemez! yok öyle bir dünya! ya içinde bulunduğunuz toplumun kurallarına uyacaksınız ya da başınıza gelecekleri kabulleneceksiniz!

Sen kimi tehdit ediyorsun

Adli işlemler başlatıldı

• Paister P kullanıcısına yanıt

küçük şakacı seni.

hadi git ötede erkek arkadaşınla takıl. 

• Rekabet iyidir.  

• Paister P kullanıcısına yanıt

lgbt yi karşı çıkarak cahil mi oluyorum ha 

he he he dahilsin dahil 

ilk kural mış 

emin ol senden daha duyarlı ve saygılı ve kişilikli bir insanım. 

• Nasıl? Kendi yapımlarını mı oyunlaştıracak ya da bambaşka bir noktadan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Sen kimi tehdit ediyorsun

Adli işlemler başlatıldı

Alıntıları Göster

Aay çok korktum. Söylediklerim ifade özgürlüğü bir halt yiyemezsin. Hadi ikile bakayım!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir lezbiyenin yaşam mücadelesi ilk oyunun adı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mion

Aay çok korktum. Söylediklerim ifade özgürlüğü bir halt yiyemezsin. Hadi ikile bakayım!

Alıntıları Göster

aay falan noluyor birader hayırdır ? lgbt li misin ?  

Size sizin dilden yazmak lazım he

• Hemen tophaneye gidip vurduruyorum!😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh artık full sjw oyunları görürüz.Mekanik hikaye yerine full eşcinsel trans vegan feminist propagandası görürüz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.