Şimdi Ara

Netflix oyun sektörüne giriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
6.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myze

İnsanlara zorbalık etmeyeceksin, saygı duymasını veya istediğin gibi düşünmesi için zorbalık etmeyeceksin.

• Düşünsene Netflix Red Dead Redemption'i dizi yapıyor .Arthur gay,John Marston zenci,Dutch transseksüel;şimdi düşündüm de düşüncesi bile korkunç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix dizi ve filmlerinin ezici bir çoğunluğu kötüyken oyun işine girmesi tabi haber nekadar doğrudur o daha belli değil oyunlardada fazlaca birşey beklememek gerekir

• Bu ne ki,arkanıza yaslanın ve Netflixi izleyin o size dünyayı sunacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: renega

Castlevania efsaneydi. Umarım dizisi kadar güzel bir oyunu çıkar. Multiplayer iyi grafikli oyunu çıksa çığlık atardım bu yaşta :)

eski oyunlari cok guzel, fakat oyun haklari konami den oldugu icin netflix falan yeni castlevania yapamaz malesef

• stream servisi yapsın işte zaten işi o

• Hazırlanın. Geyflix geliyor.

Futbol oyunu yapar. Geyler, siyahiler, lezolar vb rengarenk.

Savaş oyunu yapar.

Tanklar tanklara hallenir.

Silahlar öpücük atar.

Askerler zenci olur.

Füzeler gökkuşağı.

• homofobi diye birşey yok! fobi elinde olmadan korkmak demek! ben homolardan bilinçli bir şekilde tiksiniyorum! şimdi bana "amo onlardo insan haklaru var" saçmalığını söyleme %1 mutlu olacak diye %99 ahlak ve dini kurallarından vazgeçemez! yok öyle bir dünya! ya içinde bulunduğunuz toplumun kurallarına uyacaksınız ya da başınıza gelecekleri kabulleneceksiniz!

• kuyrukluya atacağım mesajı sana atmışım kusura bakma 😁

• Rockstar ubisoft vb firmaların oyunları için gerekli .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uncharted ın dizisini istiyoruz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Toplanın netfilişçiler 😄

• Mion kullanıcısına yanıt
    Dediğin şey 1900lerin başı veya daha eski yıllar olsa geçerli olabilirdi. Ama dünya senin ve senin gibilerin etrafında dönmüyor. İnsanlar, çevre, teknoloji değişiyor. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Ayrıca niye tiksindiğini anlamadım, seni zorla alıkoyan mı var? Seni kollarından tutup zorla şey mi yaptılar yani zorun ne? Hani düşününce tiksiniyorsan düşünme. Ben de ensest ilişkilerden rahatsız olurum ama umrumda değil çünkü çocuk değilse kendi kararlarını verebilecek yaşa geldiyse sorun yok. Bana giren de çıkan da, zararı da faydası da yok banane ayrıca sanane? Bir fikrin varsa ve bu insanların mahremiyetlerine, özellerine saygısızlık içeriyorsa konuşmayacaksın. Bir de kural demişsin ne kuralı? Anayasanın neresinde eşcinsel ilişkiler yasak yazıyor? Hayvanlarda da normal ilişkilerin var olduğu gibi eşcinsel ilişkilerde bulunuyor. 1990larda bile dünya sağlık örgütü eşcinselliği hastalıktan çıkardı çünkü bozukluk veya hastalık değil tedavisi de yok. Sen nasıl karşı cinse ilgi duyuyorsan ve asla eşcinsel olmam diyorsan eşcinsellerde aynı şeyi söylüyor ve biliyor. Dini kural diyorsun ama allah o insanları öyle yaratmış onların sınavı öyle bunu düşünemiyor musun? Başka söze gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paister

Dediğin şey 1900lerin başı veya daha eski yıllar olsa geçerli olabilirdi. Ama dünya senin ve senin gibilerin etrafında dönmüyor. İnsanlar, çevre, teknoloji değişiyor. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Ayrıca niye tiksindiğini anlamadım, seni zorla alıkoyan mı var? Seni kollarından tutup zorla şey mi yaptılar yani zorun ne? Hani düşününce tiksiniyorsan düşünme. Ben de ensest ilişkilerden rahatsız olurum ama umrumda değil çünkü çocuk değilse kendi kararlarını verebilecek yaşa geldiyse sorun yok. Bana giren de çıkan da, zararı da faydası da yok banane ayrıca sanane? Bir fikrin varsa ve bu insanların mahremiyetlerine, özellerine saygısızlık içeriyorsa konuşmayacaksın. Bir de kural demişsin ne kuralı? Anayasanın neresinde eşcinsel ilişkiler yasak yazıyor? Hayvanlarda da normal ilişkilerin var olduğu gibi eşcinsel ilişkilerde bulunuyor. 1990larda bile dünya sağlık örgütü eşcinselliği hastalıktan çıkardı çünkü bozukluk veya hastalık değil tedavisi de yok. Sen nasıl karşı cinse ilgi duyuyorsan ve asla eşcinsel olmam diyorsan eşcinsellerde aynı şeyi söylüyor ve biliyor. Dini kural diyorsun ama allah o insanları öyle yaratmış onların sınavı öyle bunu düşünemiyor musun? Başka söze gerek yok.

Benim karşı çıktığım ortalık yerde istediklerini yapmaları. Evinde ne halt yiyorsan ye. Yüz milyon sapık rahat edecek diye 8 milyar insan taviz vermez. Hastalık bu gen tedavisi ile çözülebiliyor. grid adını bile işlerine gelmediği için aids diye değiştirmişler.

• DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    Hocam eşcinseller ile ilgili sorunumuz yok zaten. Bizi bunaltan şey, neredeyse her netflix dizisinde sjw dayatması olması. Üstelik eşcinsellerin farkındalık yaratması için sokak ortasında sevişmeleri ister istemez milletin desteğini kesiyor bu da not olarak dursun.

• İnternet hızı artıyor ve bulut oyun sistemleri yaygınlaşıyor, film izletmenin yanı sıra oyun da oynatabilen bir platform olmak büyük kazançlar getirecektir ileride. Ne de olsa geforcenow'dan daha fazla tanınırlığı ve her eve girmişliği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdminX.

Hocam eşcinseller ile ilgili sorunumuz yok zaten. Bizi bunaltan şey, neredeyse her netflix dizisinde sjw dayatması olması. Üstelik eşcinsellerin farkındalık yaratması için sokak ortasında sevişmeleri ister istemez milletin desteğini kesiyor bu da not olarak dursun.

Bakın buna okeyim. Sırf koymuş olmak için alakasız bir yere eşcinsel karakter koyuyorlar bazen. Witcher'da sırf ırkçılık meselesi yüzünden Yennefer ve Triss'i oyundaki hallerinden saptırıp esmer güzeli koymaları vs. beni de yoruyor. Ne gerek var? Oraya beyaz bir kadın koymaları beyazları yüceltmeyecekti ki? Gereksiz bir kompleks bu ve bunun eşcinsellik olayında da olduğunu söyleyebilirsiniz ve haksızsınız diyemem çok alakasız eşcinsel karakterler gördük.

Diğer yandan sokak ortasında bir kadın ve bir erkeğin öpüşmesi rahatsız etmiyorsa, anormal gelmiyorsa aynı şekilde bir erkeğin bir erkeği öpmesi de garip gelmemeli. İki tarafa da ya ulu orta öpüşmeyin dersiniz (ki bu normal şartlarda gereksiz bir söylem birinin birini öpmesinden size ne) ya da ikisine de sesinizi çıkartmazsınız. Sevişme tanımını nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama ulu orta çıkarıp yapanı görmedim daha. Orası çok ayrı bir mesele yani toplum içinde olmaması gereken bir şey olduğu konusunda hemfikirim. Çoluk var çocuk var sokağa +18 tabelası mı koyacağız?

Farkındalık meselesine gelince siz laf ederseniz tekrarlarlar. Yolda sevgilimi öptüm dayı cık cık cık yaptı bir daha öptüm sana ne ulan? Namus bekçisi misin? Yapmayın yani. Size tuhaf geliyor olabilir ama karşı tarafında insan olduğunu düşünerek yadırgar, eleştirir, küçümser şekilde bakmayın kimseye bakmayın eşcinseller için değil bu sadece. Belki bir köpeği sokaktan aldı sahiplendi, bir kediyi aldı sahiplendi belki aç bir çocuğun karnını doyurdu. Siz ise 5 dk önce onun yanından geçip gitmiştiniz mesela. Anlatmak istediğim mesele bu. Ha tamam ama diziyi oyun yaparken eşcinsel karakter eklerler durduk yere o zaman ben de sizinle beraber "Bu ne? Ben ne izledim, ne oynuyorum?" derim. Eşçinsel ise kötüdür kafasında olunmasın ve onların da insan olup sizinle aynı hakka sahip olduğunun farkında olun gerisi zaten gelir.

Edit : Bu arada sabahtan beri burada LGBTİ+ muhabbeti dönüyor. Straight bir bireyim. Bana "****" diye not düşecek tipte insanlar olduğunu düşündürttükleri için bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım üzülerek.

Ek olarak, Umarım güzel, başarılı oyunlar çıkar. High Rise Invasion animesine falan yapılsa ah ah çok güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DokuzKuyrukluTilki -- 22 Mayıs 2021; 23:10:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mion

kuyrukluya atacağım mesajı sana atmışım kusura bakma 😁

Okudum yazdıklarını. Blokla geç beni. Uğraştırma. Hastalık falan demişsin gördüm. Yoruldum artık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.