Şimdi Ara

Netflix ortak kullanım 4 kişi Ultra HD (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
26
Favori
55.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhazer -- 18 Nisan 2018; 19:12:56 >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Merhabalar eğer hala geçerli ise ben de katılmak isterim.
  • Arkadaşlar merhaba;

Ben de netflix 4K yani UHD için bir gruba ortak olmak istiyorum. Normalde tek kişilik alırdım ancak o zaman HD ve 4Kdan yararlanamıyorum. 4 kullanıcıya da ihtiyacım yok bu nedenle kurulu ya da kurulacak bir grup var ise ortak olmak isterim. Ödeme konusunda sıkıntı olmaz ayrıca bir üye çıktığı zaman paylaşmamız gereken durumlarda da sıkıntı olmaz benim için. Ödemeler konusunda da enpara gibi şeyler dikkatimi çekti ancak ben banka hesabı kullanacağım, verilen IBN nosuna ya da hesap numarasına göndereceğim. İlgilenen arkadaşlar var ise benimle iletişime geçsin lütfen.
  • acil üyeliğe ortak olurum uzun süreli ve ödemeler düzenli gününde. bedir340001@gmail.com
  • Bulunmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 25 Nisan 2018; 21:35:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Bulunmuştur
    Hala yeriniz var ise ilgileniyorum.
  • arkadaşlar bu dörtlü kullanımda profil ayarları nasıl oluyor, Benim izlediğim filmleri siz görebiliyormusunuz, veya sizin izlediğiniz filmleri ben görebiliyormuyum. Görünmemesi için bir ayar varmı
  • Ortak arayanlar beni yazabilir.
    kilichan65@gmail.com
  • Merhaba. Netflix 4k yayını (40 tl olan) için ortak 3 arkadaş arıyorum. İlgilenenler yazsın lütfen.
  • okancorut O kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj gönderdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Netflix 4k ultra hd yayın için son 2 kişi
    kilichan65@gmail.com yazabilirsiniz beni .

Uzun süreli üyeliğe varım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    aktas_t@mynet.com ( tamamlanmadıysa yazabilirsiniz )
  • yeri olan varsa pö atarsa sevinirim

• Merhaba arkadaşlar, tek kişilik yerimiz açıldı. 3 aylık periyotlar ile uzatıyoruz, 3 aylık ücret 30tl. Abonelik 4K dahil 4 ekran. Ilgilenen PM lütfen... Iyi seyirler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neozine kullanıcısına yanıt
    Pm atıldı.

• pm atıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frktslc -- 30 Mayıs 2018; 8:57:50 >
  • Bir arkadaşım için Netflix grubu arıyoruz. Ortak arayan varsa pm gönderebilir.
  • Netflix grubu ariyorum pm atın

• Arkadaşlar ben de netflix te 4. ortak olmak istiyorum. Uygun bir grup varsa bana mail adresimden “niyaziant@gmail.com” veya telefon numaramdan “0(533)3727172” ulaşabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.