Şimdi Ara

Netflix korsan izlemeler nedeniyle ayda 192 milyon dolar kaybediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ulan dövizin 6 TL oldugu ülkede yapacak başka haber bulamadınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

İndirme sitesi :D

Alıntıları Göster
    Orada, sitenin ne işe yaradığını sormuşum, onu kast etmişim zaten, değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberyeniceri -- 2 Mart 2019; 13:30:14 >
  • İyi olmuş gavura...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen algı operasyonu

• Mega bir bulut depolama servisidir Netflix ise bir yayın platformudur. Alakası nedir bu iki servisin bir açıklayabilirmisiniz ? Korsan filmleri başkaları mega.nz'ye upload ediyor sizde indiriyor olabilirsiniz ama "daha kaliteli" hizmet almış olmuyorsunuz bu durumda. Saçma bir yorum olmuş.

• sanki viral reklam hissi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Mega bir bulut depolama servisidir Netflix ise bir yayın platformudur. Alakası nedir bu iki servisin bir açıklayabilirmisiniz ? Korsan filmleri başkaları mega.nz'ye upload ediyor sizde indiriyor olabilirsiniz ama "daha kaliteli" hizmet almış olmuyorsunuz bu durumda. Saçma bir yorum olmuş.
    Daha geniş bir arşivi var en azından .

• dostum anlamakta zorluk mu çekiyorsun? Tabiki de korsan içerikler her zaman yasal platformlara göre daha geniştir. Çünkü sınırsızdır. Bu nasıl bir mantık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

dostum anlamakta zorluk mu çekiyorsun? Tabiki de korsan içerikler her zaman yasal platformlara göre daha geniştir. Çünkü sınırsızdır. Bu nasıl bir mantık
    Netflix ABD deki içerik havuzunu burada da verse ben de korsan kullanmak zorunda kalmam. Bunu anlatmaya çalışıyorum sana. İçeriği arttırmayı bırak olanları da kaldırmaya başladılar.

• evet bariz bir kalite düşüklüğü var ama tabii amerikaya göre ama orayla kıyaslamak mantıksız. Türkiye abone sayısı 100 bin zor, amerika üyesi sayısı 80 milyon. İlla kıyaslayacaksak avrupa ile kıyaslamalıyız. Ayrıca şu son 2 aydır dehşet ataklar, yiğidi öldür hakkını yeme.

fox dizileri olsun, eklenen film serileri olsun , organize işler atağı olsun, filmlerde de kalite artışı oldu. Şimdi beren saat dizisi olacak, behzat ç'yi yeniden çekicek diyorlar. Kısacası vites arttı 2019da

böyle devam ettiği sürece parasının hakkını benim adıma sonuna kadar hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Mart 2019; 17:59:3 >
  • Elbette zarar ediyor. 30 gün deneme vermesi bile onu zarara sokuyor. "30 gün ücretsiz izlemek varken para vermek saçm" diyen bir sürü insan var.

En kötü 4 kişilik bir evde 10 tane kart vardır. Hesap kartı, maaş kartı, kredi kartı vs.

300 gün ediyor. Neredeyse 1 yıl ücretsiz Netflix.

BluTv 7 gün ücretsiz denemeyi kaldırdı. Çünkü başa çıkamadı. Netflix büyük bir şirket olduğu için şuan pek ilgilenmiyor bu işle ama yakın zamanda ilgilenir diye tahmin ediyorum.

Bir istatistik açıklasar keşke. 30 gün ücretsiz deneme alıp aboneliğe devam etmeyenlerin sayısını :)

Mevcut Netflix abonesi ile kapışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 5 Mart 2019; 7:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Farklı zamanlarda kullanabilmeyi başardıktan sonra tek bir kullanıcı adıyla 10 farklı kişi de kullanır.
    Ben Standart paketi kullanıyorum 3 aydır.

Ama 4 kişi Standart paketi bile kullanıyorlar. 2 si indirip izliyor diğer ikisi online

Not:memnunum hesabımı arkadaşlarla bölüşüyorum arada. 1 akşamlığına ya da haftasonu sonra şifreyi değiştiriyorum.

Not-2:İçerik bana göre de yetersiz ama bunun sorumlusu netflix değil çok fazla dijital platform olması.

Digiturk, D-Smart, KabloTv, Tivibu, Puhutv, Turkcell TV+, BluTv v.s.

Telifler paylaşılınca bunlara bir şey kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etimonster -- 5 Mart 2019; 16:39:3 >
  • hem korsandan hemde 1 üyeliği 4 kişi paylaşmaktan :)
  • ben dahil çoğu kişi iptal edecek. içeriklerin hepsine yakını torrent sitelerinde var zaten. yapsınlar zam bakalım. üye kaybedecekler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.