Şimdi Ara

Netflix, kendi oyun stüdyosunu kuruyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix, kendi oyun stüdyosunu kuruyor!

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan Netflix, oyun kütüphanesini daha da genişletecek. Yakın tarihli açıklamalarında platformda yer alan oyun sayısının yıl sonuna kadar iki katına çıkacağını duyuran şirket, şimdi de Finlandiya'nın Helsinki kentinde yeni bir oyun stüdyosu kurduğunu duyurdu.

Keyifli ve ilgi çekici oyunlar üretilecek

Bildirilenlere göre yeni stüdyo, Netflix tarafından bu yılın başlarında 72 milyon dolara satın alınan Next Games ile birlikte sıfırdan hayata geçirilecek. Stüdyonun yönetiminde ise Zynga’da Genel Müdür ve Başkan Yardımcısı, Electronic Arts’ta Genel Müdür ve Baş Yapımcı olarak görev yapan Marko Lastikka’nın oturacağı bildiriliyor.

Ayrıca Bkz.The Witcher 3. sezon ile Netflix'e geri dönüyor

Netflix ayrıca Eylül 2021'de Night School Studio'yu ve geçtiğimiz Mart ayında Boss Fight Entertainment'ı satın aldı. Yeni kurulacak stüdyonun ''dünya standartlarında bir oyun stüdyosu kurma vizyonunda yeni bir adım olduğunu'' dile getiren dijital içerik devi, reklamsız ve uygulama içi satın alma olmadan keyifli ve ilgi çekici oyunlar ortaya çıkarmayı planlıyor. Yeni stüdyo ile beraber yakında şirketin kanatları altında dört oyun stüdyosu olacağını söyleyebiliriz.

Kaynak:https://www.techspot.com/news/96106-netflix-building-own-game-studio-finland.html

• Boş işler.

Netflix abonelerinin %99'u şirketin oyunları olduğundan bihaber ya da umursamıyor.

• Her bölüm için 1 sene bekleriz artık...

• İnternaktif oyunlar Netflix’in portföyuna çok yakışır bana kalırsa. Life is Strange gibi. Oxenfree güzel bir atılımdı mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 29 Eylül 2022; 00:48:12 >
  • Gelecek oyunlar:
    Trans simulatör
    Pokemon: Black and Gay Edition
    Dead by Gaylight
    Gay May Cry
    Call of Woke: Modern feminism
    White Hunter
    Super Smash Bros:LGBTQ HD TV edition

• Saçma sapan malum tarafın propagandasını yapacaklardır gene. Ondan işler yoluna gitmeyince alınan bütün elemanlar atılır.

Bu tutmaz.

• 6 aydır yüzüne bile bakmıyorum.
    ama dursun bir ara bakarım diye düşünüyorum :)

• Netflix, kendi oyun stüdyosunu kuruyor!

Tutar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KanameSama kullanıcısına yanıt

Bende ciddi ciddi okuyorum. Kahkayla güldüm.

Netflix, kendi oyun stüdyosunu kuruyor! 

ekleme : Ama haklılık payınız var.

• tdsi kullanıcısına yanıt

Netflix, kendi oyun stüdyosunu kuruyor! Netflix, kendi oyun stüdyosunu kuruyor! 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.