Şimdi Ara

Netflix kartımdan para çekmiş ücretsiz olmasına rağmen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 ay ücretsiz üyelik denemek istedim. Süresi de dolmadı. Netflix kartımdan 71 lira çekmiş. Bu parayı nasıl geri alabilirm?

• Kullanmasını bilmiyorsanız kredi kartı kullanmayın.İnternette limiti sıfır sanal kart kullanın ve kartlarınızı daima internet/mail order alışverişlerine kapalı tutun yoksa bu şekilde çok para kaybedersiniz.

Para çekme olayına gelince daha önce ücretsiz deneme üyeliği kullanılmış lisanslı bir cihazdan hesaba girilince sen daha önce deneme üyeliği kullandın bir daha kullanamazsın diye deneme süresi bitmeden para çekiyor netflix. Geçmişi temizlenmiş tarayıcıdan girince sorun olmuyor. Ancak çekilen tutarın 71 lira olması garip, sebebi başka bir şey olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Kullanmasını bilmiyorsanız kredi kartı kullanmayın.İnternette limiti sıfır sanal kart kullanın ve kartlarınızı daima internet/mail order alışverişlerine kapalı tutun yoksa bu şekilde çok para kaybedersiniz.

Para çekme olayına gelince daha önce ücretsiz deneme üyeliği kullanılmış lisanslı bir cihazdan hesaba girilince sen daha önce deneme üyeliği kullandın bir daha kullanamazsın diye deneme süresi bitmeden para çekiyor netflix. Geçmişi temizlenmiş tarayıcıdan girince sorun olmuyor. Ancak çekilen tutarın 71 lira olması garip, sebebi başka bir şey olabilir.
    Banka kartıydı. Nasıl kapalı tutabilirim telefonla mı yoksa mobil uygulamadan halledebilri miyim?
  • AlleinMann A kullanıcısına yanıt
    Telefondan arayarak, internet şubeden, mobil şubeden kapatılabilir. Alışveriş yapacağınız sırada kısa süreliğine açar işiniz bittiğinde yine kapatırsınız. Hiçbir kartı internet alışverişlerine açık saklamayın, benim çok defa hayatımı kurtardı kartı bu alışverişlere kapalı saklamak. Bir ara bazı siteler kart bilgilerini kaptırdıydı o sıralarda bir sabah telefonuma mesaj geldi. xxx tutarındaki işlem kartınız internet alışverişlerine kapalı olduğu için gerçekleştirilemedi diye. Hemen arayıp kartı kapattırdım. Kart internet alışverişine açık olsa para gidecek, geri almak için aylarca uğraşacaktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.