Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dadminatör Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.967
Cevap
845
Favori
829.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Mevcut hesabım var. 21.01.2017 yılı itibarı ile Red kampanyam sonlanıyor. Bu tarihten itibaren ortak alabilirim. İlk ay bedavası yok, Netflix açıldığı günden beri kullanıyorum. Sistem gereği tahsilatı peşin yapan Netflix gibi bende peşin alacağım. 4 kişi olursak herkes parasını yatırdığı anda üyeliği başlatacağım. Ödeme benim kartımdan olacaktır. Sizin kart bilgilerinizi istemeyeceğim. Tüm şifreler admin olduğu için diğer profillere de müdahale edilebilir. O yüzden aklı başında, samimi, diğerlerinin kullanımlarına saygılı, tek bir cihaz kullanacağı bilincine sahip ve en az 1 yıl sürekli kullanımı garanti edebilecek ortaklar aranıyor. Kişi başı 10 tl, bir yıllık peşin bile verilse adam başı 120 tl yapar. Ortaklar belli olursa bu gibi durumlarda konuşulabilir. Saygılar.

1 kişilik yerimiz vardır. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir
  • HD üyeliğim var. Ortak arıyorum. Paket 2 kişilik. Talep gelirse 4 kişilik 4k pakete geçebilirim. Aktif çalışıyor. Nüfus cüzdanı ön ödeme 3 ay peşin dalgaları yok. PM ile cep numaranızı gönderin whatsapp dan yazışalım osun bitsin.
  • Bende 4 kişilik gruba dahil olabilirim. ödemeleri 3 aylık olacak şekilde ödeyebilirim. Daha sonrası için grup devam ederse bende edebilirim.
  • grubuna üye arayan varmı? varsa özel mesaj atsın.
  • arkadaşlar aynı şekilde bende 4k ya ortak olabilirim..Varsa grupta boşluk..talibim
  • 4k ya bende talibim
  • Arkadaşlar 4 kişilik grup oluşturabiliriz pm den ben üye olabilirim 3 er aylık 30 ar tl gönderebilirseniz üyeliği başlatırım.
  • Arkadaşlar 2 kişi daha katılırsa 4 k üyeliği başlatacağım.3 ay için 30 tl. Teşekkürler
  • 4 kişilik 4k üyelik açtım ortak olmak isteyen pm den numarasını atsın whatsapptan görüşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy81

Arkadaşlar 2 kişi daha katılırsa 4 k üyeliği başlatacağım.3 ay için 30 tl. Teşekkürler

Üyelik oluşturulmuştur. Teşekkürler
  • arkadaşlar 4k üyeliğe talibim arayan varsa pmden ulaşabilirsiniz
  • arkadaşlar 4k gruba üye arayan varsa bildirebilir..
  • 4 kişilik grupa 1 arkadaş arıyoruz??????
  • 4k 4 kişilik hesap açtık 1 kişi açığımız kaldı katılmak isteyen ilk ay ücretsiz 5 aylık peşin istiyoruz 6ay sonra durumu değerlendirip tamam yada devam diyebiliriz ilgilenen olursa tel nosunu pm den yazarsa whatsapptan daha rahat görüşebiliriz

Edit:Grup tamamlanmıştır ilgiye teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murlek -- 12 Ocak 2017; 20:55:25 >
  • 4k grubu için bende ortak olabilirim.
  • 4k 4 kişilik üyeliğimiz var. Şu an 2 kişiyiz. Yeni üye 3 aylık 30 tl peşin ödeme yapacak. devamına sonra bakacagız. iletişim için pm.

4 kişi olduk. PM atmayınız arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terelelli -- 13 Ocak 2017; 15:26:24 >
  • 4k üyelik için halen bekliyorum.Boşta yer varsa pm den ulaşılabilir.3 aylık üyelikler öncelikli tercihim.
  • Arkadaşlar, 4K grup oluşturuyorum. 3 kişiye ihtiyacım var.

* Üyelik süresi minimum 3 ay olacaktır, ödeme peşindir ve 30 TL'dir.
    * Deneme süresi yoktur, fakat sistem bu hesaba verirse süreyi bir ay uzatırız. Deneme süresini bonus olarak düşünebiliriz.
    * En önemlisi, aklı başında arkadaşlarla uzun süreli bir grup kurmayı istiyorum. Katılacak arkadaşların yalnızca 1 ekran hakkı olduğunun bilincinde olmasını rica ederim.

GRUP OLUŞTURULMUŞTUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deserthawk -- 16 Ocak 2017; 14:16:2 >
  • Mevcut netflix 4k grubumuza üye arıyorum. 2 arkadasımızın uygulamayı yeni sezonda kullanmayacagını belirtmesiyle 2kisilik bosluğumuz var.onceki 5ayı 5er tl ye seyretmiştik enpara sayesinde.bu yıl enparam yok 10tl olacak.düsünen arkadaslar iletişime geçebilir. Not ayın 20sinden sonra başlayacak üyeliğiniz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.