Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.593
Cevap
667
Favori
520.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 4383
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 667
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • formgonder2055 (239 mesaj) ririii (134 mesaj) sokra.tetus (118 mesaj) Finland (95 mesaj) Vip Üye (85 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5532 mesaj) Mobil (4580 mesaj) Tablet (134 mesaj) Mini (469 mesaj) Uygulama (1829 mesaj) (32 mesaj) (186 mesaj)
  • @
61 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Dijital Platformlar >> Netflix >> Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3689 Mesaj

Kabul etmiyor galiba istediği miktar limit yok içinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    chaturanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

quote:

Mevcut hesabım var. 21.01.2017 yılı itibarı ile Red kampanyam sonlanıyor. Bu tarihten itibaren ortak alabilirim. İlk ay bedavası yok, Netflix açıldığı günden beri kullanıyorum. Sistem gereği tahsilatı peşin yapan Netflix gibi bende peşin alacağım. 4 kişi olursak herkes parasını yatırdığı anda üyeliği başlatacağım. Ödeme benim kartımdan olacaktır. Sizin kart bilgilerinizi istemeyeceğim. Tüm şifreler admin olduğu için diğer profillere de müdahale edilebilir. O yüzden aklı başında, samimi, diğerlerinin kullanımlarına saygılı, tek bir cihaz kullanacağı bilincine sahip ve en az 1 yıl sürekli kullanımı garanti edebilecek ortaklar aranıyor. Kişi başı 10 tl, bir yıllık peşin bile verilse adam başı 120 tl yapar. Ortaklar belli olursa bu gibi durumlarda konuşulabilir. Saygılar.

Arkadaşlar 1 kişilik yerimiz kaldı. 22.01.2017 tarihinde başlayacak. 4 kişi olduğu için 4K olacak. Saygılar.

Talibim..

|
    |

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    quote:

quote:

Mevcut hesabım var. 21.01.2017 yılı itibarı ile Red kampanyam sonlanıyor. Bu tarihten itibaren ortak alabilirim. İlk ay bedavası yok, Netflix açıldığı günden beri kullanıyorum. Sistem gereği tahsilatı peşin yapan Netflix gibi bende peşin alacağım. 4 kişi olursak herkes parasını yatırdığı anda üyeliği başlatacağım. Ödeme benim kartımdan olacaktır. Sizin kart bilgilerinizi istemeyeceğim. Tüm şifreler admin olduğu için diğer profillere de müdahale edilebilir. O yüzden aklı başında, samimi, diğerlerinin kullanımlarına saygılı, tek bir cihaz kullanacağı bilincine sahip ve en az 1 yıl sürekli kullanımı garanti edebilecek ortaklar aranıyor. Kişi başı 10 tl, bir yıllık peşin bile verilse adam başı 120 tl yapar. Ortaklar belli olursa bu gibi durumlarda konuşulabilir. Saygılar.

Arkadaşlar 1 kişilik yerimiz kaldı. 22.01.2017 tarihinde başlayacak. 4 kişi olduğu için 4K olacak. Saygılar.

Yer varsa talibim..

• Yarbay
    6051 Mesaj

Üzgünüm doldu :(
    |
    |
    Nerkek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    8166 Mesaj
    Arkadaşlar uzun süreli bir grup kuracak olan var mı?
    |
    |
  • Yarbay
    2682 Mesaj
    merhaba..ben de 4 kişilik bir gruba dahil olmak istiyorum..
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    4 kişilik grup kuracağım. Uzun süre kullanacak ve ödemeleri 3er aylık dönemlerde 30 TL olarak peşin yatirabilecek arkadaşlar iletişime geçebilir.

Grup tamamlandı. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibet2009 -- 1 Ocak 2017; 15:33:47 >
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tibet2009

4 kişilik grup kuracağım. Uzun süre kullanacak ve ödemeleri 3er aylık dönemlerde 30 TL olarak peşin yatirabilecek arkadaşlar iletişime geçebilir.

Ben varım :)
    |
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj

Sayin hocam merhaba, bend3 varim grup icin yer varsa. Bir de ehaberdar hocam da vardi. Uste yazmis zaten.

|
    |
    Bahsedilenler: EHABERDAR, tibet2009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1049 Mesaj
    Merhaba,

Daha önce bir gruba dahil oldum, ancak grup devam etmek istemediği için bugün itibariyle bıraktı.Grup arkadaşın üzerineydi ödemeleri kampanya olduğu için Enpara ile ben yapıyordum.Ben memnun olduğum için yeni abonelik açacağım. Uzun vadeli düşünen (8 TL için ödemede gecikme vs. sorun yaşatmayacak) arkadaşlar özelden bana ulaşabilirler. Ödemeyi Enpara ile yapacağımdan aylık 8 TL olacaktır.

Düzeltme : Grup tamamlanmıştır. Teşekkür ederim
    sağlıcakla

İyi Yıllar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 31 Aralık 2016; 18:51:3 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    910 Mesaj
    Selam arkadaşlar 4k hd üyeliği açacağım 3 ortak arıyorum ödemesini aksamayacak 3-6 ay peşin verecek kişiler özel mesaj atabilirler üyelerin eski olması tercihimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat708 -- 1 Ocak 2017; 22:13:43 >
  • Er
    3 Mesaj
    20 yaş üzeri, ödemelerini aksatmayacak, sorumlu, uzun süreli ortak arıyorum (en az 1 yıl). Sağlam olan herhangi bir guruba dahil olabilirim.
    Standart (2 kişilik) veya Özel (4 kişilik) üyelik olabilir.
    Ödemeler 3, 6 veya 12 aylık peşin şeklinde olur.
    İletişimi Whatsup grubu üzerinden sağlayabiliriz

Pm'den detayları konuşabiliriz

Grup tamamlanmıştır. Teşekkürler

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigosman -- 4 Ocak 2017; 11:21:19 >
    |
    |
  • Teğmen
    206 Mesaj
    Selam arkadaşlar. 4k hd üyeliği için ortak arayan varsa bende katılabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nthng -- 1 Ocak 2017; 15:15:32 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    4 k grup icin ortak arayan iletişime geçsin
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    Enpara ile üyelik açan arkadaş varsa 3 aylık hemen havalesini yapabilirim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: murat708

Selam arkadaşlar 4k hd üyeliği açacağım 3 ortak arıyorum ödemesini aksamayacak 3-6 ay peşin verecek kişiler özel mesaj atabilirler üyelerin eski olması tercihimdir.

Grup tamamlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat708 -- 3 Ocak 2017; 0:58:25 >
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    Aylık ödeme size uygun olursa kardeşlik yapmak isterim yaşım 30

• Yüzbaşı
    910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: exzeriyet

Aylık ödeme size uygun olursa kardeşlik yapmak isterim yaşım 30

En az 3 aylık yapacağız uyarsa buyrun

|
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    Ücretini ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz

|
    |
  • Yüzbaşı
    910 Mesaj
    Özel mesaj atın
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,789
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.