Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.063
Cevap
852
Favori
834.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #23
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 aylık eski profilli güvenilir arkadaşların kurduğu gruplara dahil olabilirim. Saygılar. whatsap 05375481905

• Herkese merhaba! Uzun süreli bir Netflix grubu arıyorum. Mümkünse eski üyeler, ödemeler aylık olarak yapılacaktır. Uhd önceliğim. İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalabatmayanzeytin -- 10 Ekim 2021; 13:17:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de netflix grubu arıyorum.

Edit:ekibi buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdfb1907 -- 12 Ekim 2021; 19:25:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eski üyeyim, yıllık grubumuz bittiğinden; beş kişilik HD ya da UHD grup arıyorum.

• Uzun süreli grup arıyorum,dahil olduğum grup kapandı
    Eski üyeyim , olmadı eski üyelerden 4 kişi bir araya gelip hesap açalım

Edit: grup bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarun -- 10 Ekim 2021; 18:25:59 >
  • yer kalmadı malesef
    Merhaba dostlar. Yaklaşık 3 yıldır kendim,2 yıldır da ortaklı kullandığım üyeliyimde diğer arkadaşlar ayrıldığı için 3 kişilik yerim mevcuttur. Üyelik UHD dir. Uzun süreli düşünen, ödemelerini aksatmayacak,şifreyi başkalarıyla paylaşmayacak( bunu yapan direk çıkartılır guruptan) arkadaşlar yazabilirler. Ödemeler en az 2 aylık olarak alınacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanwater_ -- 10 Ekim 2021; 22:16:3 >
  • tanwater_ kullanıcısına yanıt

aboneliğe talibim.

• Merhabalar bende ortak netflix uhd üyelik arıyorum eğer refranslı kişiler yoksa profilime bakıp whatsapptan ulaşın ben açayım.

0554 345 81 82

• Mevcut grubum dağıldı , uzun süreli Ultra HD netflix grubu arıyorum. Şifreyi başkalarıyla paylaşmam, ödemeyi aksatmam.

• tanwater_ kullanıcısına yanıt
    Bende talibim

• 4K UHD Grubumuz için 2 kişilik yer kaldı. 2 aylık şeklinde yapılıyor ödemeler. İsteyenler yazabilir.

• 4K ortak hesap için uzun süreli kullanım sağlayacak arkadaşlara ortak olurum.
    WhatsApp gün içinde mesaj atabilirsiniz..

Bulundu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattyy -- 24 Ekim 2021; 12:52:19 >
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Katilirim eski uyeyim uzun sureli dusunuyorum.

rkizilirmak40@gmail.com memurum sıkıntı olmaz

• merhaba 1 aylık ultra hd grup kurdum 3 kişilik yer var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 11 Ekim 2021; 1:1:4 >
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt

Selam ücret nedir

• 1 aylık grup arıyorum ilgilenen varsa msj atabilir.

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Beni ekleyenilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Eski üyeyim, papara vb indirimi olan, beş kişilik HD ya da UHD grup arıyorum.

NOT: Yıllık grubumuz bittiğinden; UHD için tercihim yine uzun soluklu olması, HD olursa görüntüyü denemek için kısa süreli, sorun yoksa yine uzun süreli olması

ben katılabilirim

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.