Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.035
Cevap
848
Favori
832.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilker369

Arkadaşlar ben de grup kuracam 3 ya da 6 aylık. Katılmak isteyen bilgi verebilir.

Hocam Pm gönderdim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an deneme üyeliği kullanıyorum 28 gün sonra bir üyelik arıyor olacağım Şimdilik mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker369

Arkadaşlar ben de grup kuracam 3 ya da 6 aylık. Katılmak isteyen bilgi verebilir.

Hocam telefon numaramı onaylamamışım ondan gitmiyormuş Mesajlar 😂😂 Şimdi kontrol edebilirsiniz..

• Arkadaslar Netflix grubum var bosta 4K Premium 25 TL 12 ay icin.
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Hocam Netflix 4K 1 yıllık 25 TL verebilirim istiyorsanız.

• AkVatancii kullanıcısına yanıt
    Daha bugün üye olmuşsunuz kim size neden güvenip üye olaun, aylığı en uygun 6.25 TL ye geliyor 12 aylığı 25 mantıklı gelmedi hiç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Ultra HD paket için 4 kişilik grup kuruyoruz. Sadece eski üyeleri kabul ediyoruz. 6 veya 12 aylık (aylık 10 lira üzerinden hesaplanacak) hesabı yapabiliriz. Düşünen arkadaşlar PM atabilir. Hızlıca grubu kuracağız.

Teşekkürler.
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Hocam benim hesap kayboldu yeni hesabım bu ayrıca şahsi numaramı veriyorum satarken ve pek kullanmadığım icin satiyorum saygılar...

• AkVatancii kullanıcısına yanıt
    Biz 4 kişi adam başı yıllık 120 TL'ye grup kurduk.
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Hocam almaya zorlayan yok :) Numaramı verebilirim istiyorsanız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkVatancii -- 27 Aralık 2017; 18:27:9 >
  • Grubunuz tamamlandı mı?Mesaj attım cevap vermediniz
  • Merhaba 4k 6aylık yada 12 aylık üyelik için eski üyelerden oluşan bir gruba eklenmek istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

• Merhaba. 4k gruba dahil olmak istiyorum. Aylık ya da 6 aylık şekilde olabilir. Eski üye olursa daha iyi olur. Pm ile iletişime geçebilirsiniz. Er olduğuma bakmayın ben de eskiyim
  • Ben bir ekibe dahil oldum... Teşekkürler...
  • 4k gruba dahil olmak istiyorum boş yeri olan mesaj atabilir.

• Merhaba,
    Bu konuda yeniyim. Xiaomi Mi Box aldım ve netflix üyeliğini araştırırken grubu buldum.
    Yeni kurulacak bir grupta yer almak istiyorum.
    Ultra HD paket ihtiyacım var. 6 aylık veya yıllık farketmez, uyarım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promhost -- 28 Aralık 2017; 17:13:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkVatancii

Hocam Netflix 4K 1 yıllık 25 TL verebilirim istiyorsanız.

O nasıl oluyor hocam ? Bu fiyata nasıl verebiliyorsunuz ?

• Arkadaşlar bu netflixde yayın kalitesini nasıl seçebiliyoruz? Seçme şansımız var mı 1 aylık bedava üyelik kullanıyorum bir gruba dahil olmayı düşünüyorum fakat yayın kalitesini nasıl değiştiriyoruz göremedim

• 8 Ocak 2018 de 1 aylık deneme sürümüm bitiyor. ben tablete birkaç dizi indirdim ve deneme süresi bitse bile indirdiklerimi izleyebiliyor muyum ?

4K grup varsa 8 Ocak sonrası aylık olarak katılabilirim otomatik ödeme talimatı veririm düzenli her ayın 15 inde yatar yada isteyen varsa bende kurabilirim grubu ama ben aylık ödeme istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devilsbutcher kullanıcısına yanıt
    Grup kurarsanız ben dahil olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.