Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.034
Cevap
848
Favori
832.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam selam hala yer varsa katılmak isterim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1 Kişilik 4k ful hd yer arıyorum 3 aylık peşin veya her ay olmak üzere ödeme yapabilirim.

• EDİT doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 15 Temmuz 2021; 0:17:32 >
  • 4K hesap arıyorum.

2 hesap alabilirim. Yıllık - aylık ödeme olabilir refli ve eski üyelere tercihimdir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sıkıntısız bir netflix aile hesabı arıyorum. hali hazırda bir grupta üyeliğim var fakat bıktım artık, sürekli hesabı siliyor, yerine başka profiller olusturuyorlar. 6 aylık diye girdim. 10'dan fazla bu sorunla karşılaştım. 2 ayım kalmasına rağmen yeni bir hesaba giriş yapmak istiyorum.

kimsenin profillere mudahale etmediği, herkesin kendi profilinde takıldığı takıldığı bir hesap için lütfen mesaj atın. sadece 6 ay yada 1 sene sonra göruseceğimiz bir grup olsun.  

• Hd yayınlı grup arıyorum arkadaşlar abonelik süresi farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 kişilik fullhd veya uhd,kimsenin profillerine karışmadığı,aylık ödemeli ve abonelik süresi farketmez ortak hesap arıyorum

Ödeme: Papara

Dc: Ardaaa#1387

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_001 -- 17 Temmuz 2021; 1:40:24 >
  • Eski grubumuz devam kararı aldı o yüzden mesajımı sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cismani -- 16 Temmuz 2021; 15:40:2 >
  • iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 24 Temmuz 2021; 13:11:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4K hesaba katılmak isteyen arkadaş pm ile numarasını atabilir mi ? 1 Kişilik yer mevcut hızlıca ekleyelim

• Remmeix kullanıcısına yanıt
    numara bırakın arkadaşlar detayı wp dan konuşuruz 2 aylık ödeme olabilir ,aydan aya da olabilir bakarız

• 4k 6 aylık grubumuza 2 kişi arıyoruz.. 6 aylık 80 TL, ödeme Enpara, vakıfbank. İlgilenen arkadaşlar PM atabilir.
    şifre bilgileri whatsapptan paylaşılacak.

• Uzun süreli sıkıntısız bir grup arıyorum . Aylık ödeme tercihimdir.

• 4k grup arıyoru, aylık ödeme yapabilirim. PM FAST

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkangarip

@Siyahsever06 üyesinden bahsediyorum. Görüyorum ki foruma darbe yapmış. Dediğimin arkasındayım "60 - 70 lira bana koymaz da ben sana diğer tarafta çok koyarım". Sanırım birkaç kişiler bende sade bunun var. Şimdi buraya tel.i yazamıyorum kimlik davasından ama sonu ... 63 24. En iyisi alın en düşük fiyatlı üyelik takılın kafanıza göre. Bu tarz üyeler bitmez amip gibi bir defa türedimi.

Alıntıları Göster

Benden de 6 aylık ücret aldı 2 ay olmadan hesabı kapattı. Telegram da Y.s.f niki var buradan hala üye arıyor .

• Arkadaşlar bu kişinin açtığı gruba üye olmayın parayı aldıktan sonra 1 2 ay içinde hesabın şifresini değiştirip saf dışı bırakıyor . Herkes dikkatli olsun telegram da y.s.f diye Niki var . 80 tl para İçin insan kandırıyorlar

• Full HD grubumuza son 1 kişi arıyoruz. 6 aylık ücret 80 TL ödeme Enpara, vakıfbank.

Biraz daha ucuz diye yeni üyelerle, telegram grubundan girmeyin. Dolandırılma durumları olabilir. Üst mesajlarda örnekleri mevcut.

Edit : grup tamamlanmıştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7YILMAZ7 -- 19 Temmuz 2021; 15:12:12 >
  • ekip tmm tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syncal -- 18 Temmuz 2021; 12:16:37 >
  • Bir kişilik yerimiz bulunmaktadır katılmak isteyen pm atabilir ödemeler 3 aylık yapılmaktadır. Fiyat 3 ay İçin 33 tldir
    Edit: yer kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vjersin07 -- 19 Temmuz 2021; 14:8:14 >
  • 2 Senelik Grubumumdan dan bir kişi çıkıyor, 3 Aydan 3 Aya ödeme oluyor
    3 Aylık 4K üyelik 42 TL dm den mesaj atabilirsiniz.

DOLDU !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuvvetMira27 -- 18 Temmuz 2021; 21:42:59 >
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.