Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.979
Cevap
674
Favori
537.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 4525
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 674
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • formgonder2055 (240 mesaj) ririii (135 mesaj) sokra.tetus (120 mesaj) Finland (109 mesaj) Vip Üye (86 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5729 mesaj) Mobil (4729 mesaj) Tablet (134 mesaj) Mini (478 mesaj) Uygulama (1829 mesaj) (82 mesaj) (264 mesaj)
  • @
63 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Dijital Platformlar >> Netflix >> Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)
Giriş
    27 Mesaj

Merhaba 4k üyelik arıyorum. PM atabilirsiniz.

|
    |
  • Teğmen
    158 Mesaj
    4K üyelik için IBAN dışı ödeme yöntemleri ile grup arıyorum. Herhangi bir oyun için E-pin ya da cüzdan kodları tercihim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    4 k gurup arıyorum .

|
    |
  • Teğmen
    211 Mesaj

1 AYLIK HESAP İÇİN ( 4K )

üye alınacaktır..

sadece kendi profilinden izleyecek, hesap bilgileri paylaşılmayacak..

hesap bugün açıldı..

ücret: 12 tl..

enpara, tosla ödeme..

DOLMUŞTUR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 26 Haziran 2021; 12:1:53 >
  • Teğmen
    167 Mesaj

Netflix 4K en az 1 yıllık üye arayan grup varsa katılmak isterim. PM atarsanız sevinirim.

|
    |
  • Binbaşı
    1896 Mesaj

Merhabalar, aile üyeliğimizde 1 kişilik yer açılmıştır. Ödemeler 6 ayda bir 82,5TL olarak alınmaktadır. Katılmak isteyen DM gönderebilir.

|
    |
  • Yarbay
    8774 Mesaj
    6. Veya 12 ay 4K üyelik arayan eski üye olan arkadaşlar mesaj atabilir.

|
    |
  • Er
    4 Mesaj

3 aylık 4k güvenli üyelik arıyorum. yeri olanlar pm.

|
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj

Merhaba 4k üyelik arıyorum.uzun süre kullanımda olan hesaplar olursa daha iyi olur.

|
    |
  • Teğmen
    211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

1 AYLIK HESAP İÇİN ( 4K )

üye alınacaktır..

sadece kendi profilinden izleyecek, hesap bilgileri paylaşılmayacak..

hesap bugün açıldı..

ücret: 12 tl..

enpara, tosla ödeme..

DOLMUŞTUR...

Gurup tamamlandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 24 Haziran 2021; 17:9:48 >
    |
    |
  • Teğmen
    138 Mesaj

Ben katılabilirim hocam

|
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    Tamamlandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kısır Hamide -- 26 Haziran 2021; 21:46:35 >
    |
    |
  • Yarbay
    2246 Mesaj
    TAMAMLANDI SAYIMIZ.

4k paket için 3 arkadaş arıyorum. Karauserler maalesef sizlere güven olmuyor, 2 kere patlattınız beni. O yüzden düzgün profil sahibi arkadaşlar arıyorum. En az yaz bitene kadar devam edecek arkadaşlar arıyorum. Yani 24 haziran-24 temmuz, 24 temmuz-24 ağustos, 24 ağustos-24 eylül dönemleri boyunca aramızda kalacak kişiler arıyorum.

Genelde neredeyse her ay bir şekilde kampanya denk geliyor, farklı ödeme yöntemleri deneyebiliyoruz yani. Haliyle aylık 10 TL yeterlidir, kampanya olmazsa ben üstünü tamamlarım artık. Yeter ki düzgün profili olan arkadaşlar gelsin.

Özel Plan: 4k, HDR, aynı anda 4 kullanıcı.
    Boş yer: 3.
    Paket Ücreti: 55 TL
    Kişi başı ücret: 10 TL

Tekrar ediyorum. Karauserler alınganlık yapmayın, size yer yok. İster ırkçılık ister ayrımcılık diyin, sütten ağzımız yandı yoğurdu üflemek zorunda kalıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gcb1903 -- 24 Haziran 2021; 22:6:58 >
    |
    |

• Teğmen
    113 Mesaj
    Doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koponb -- 25 Haziran 2021; 18:39:59 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    171 Mesaj
    DOLDU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 25 Haziran 2021; 18:15:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    541 Mesaj
    Doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plt13 -- 26 Haziran 2021; 14:1:33 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj

selam hocam 5427185658 wp ile yazarsanız bende katılmak isterim

|
    |
    sak0575 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: ozkangarip

arkadaşlar merhaba. 6 aylık üyelik hakkı aldım bir arkadaştan ismini ve telefonunu vermek istemiyorum hakkına girmemek için. Belki darda olabilir gerçekten. Ama bi helallik ister insan. Üyeliği 1 ay kullandım ve şifreyi değiştirdi ve iade yapacağım dedi. 2 hafta geçti dönüş yapacağım diye diye artık mesajlarıma cevap bile vermiyor. 60 lira 70 lira için yapmayın be kardeşim böyle şeyler. Hiç mi gururunuz yok. cuma namazından sonra cami önünde daha çok toplarsınız. Lafım tüm bu dolandırıcılara, diğer arkadaşlar zaten bizdendir. Bak evde çocuk çizgi filmini izleyemedi ha geldi gelecek üyelik derken. Bu 60 - 70 lira bana koymaz da ben sana diğer tarafta çok koyarım. İfşa etmek istemedim kaç gündür. Dikkatli olmanız için uyarmak istedim.

İyi seyirler herkse.

@Siyahsever06 üyesinden bahsediyorum. Görüyorum ki foruma darbe yapmış. Dediğimin arkasındayım "60 - 70 lira bana koymaz da ben sana diğer tarafta çok koyarım". Sanırım birkaç kişiler bende sade bunun var. Şimdi buraya tel.i yazamıyorum kimlik davasından ama sonu ... 63 24. En iyisi alın en düşük fiyatlı üyelik takılın kafanıza göre. Bu tarz üyeler bitmez amip gibi bir defa türedimi.

• Teğmen
    120 Mesaj

Arkadaşlar bende düzgün arkadaşlar ile 4k için grup kurmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa pm den konuşabiliriz..

• Yüzbaşı
    755 Mesaj

3 aylık 4k güvenilir üyelik arıyorum.

Edit: Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooRDeLia -- 27 Haziran 2021; 8:39:2 >
    |
    |
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.