Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: şipidik terlik Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.052
Cevap
852
Favori
833.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 4k üyelik arıyorum. PM atabilirsiniz.

• 4K üyelik için IBAN dışı ödeme yöntemleri ile grup arıyorum. Herhangi bir oyun için E-pin ya da cüzdan kodları tercihim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 k gurup arıyorum .

• 1 AYLIK HESAP İÇİN ( 4K )

üye alınacaktır..

sadece kendi profilinden izleyecek, hesap bilgileri paylaşılmayacak..

hesap bugün açıldı..

ücret: 12 tl..

enpara, tosla ödeme..

DOLMUŞTUR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 26 Haziran 2021; 12:1:53 >
  • Netflix 4K en az 1 yıllık üye arayan grup varsa katılmak isterim. PM atarsanız sevinirim.

• Merhabalar, aile üyeliğimizde 1 kişilik yer açılmıştır. Ödemeler 6 ayda bir 82,5TL olarak alınmaktadır. Katılmak isteyen DM gönderebilir.

• 6. Veya 12 ay 4K üyelik arayan eski üye olan arkadaşlar mesaj atabilir.

• 3 aylık 4k güvenli üyelik arıyorum. yeri olanlar pm.

• Merhaba 4k üyelik arıyorum.uzun süre kullanımda olan hesaplar olursa daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

1 AYLIK HESAP İÇİN ( 4K )

üye alınacaktır..

sadece kendi profilinden izleyecek, hesap bilgileri paylaşılmayacak..

hesap bugün açıldı..

ücret: 12 tl..

enpara, tosla ödeme..

DOLMUŞTUR...

Gurup tamamlandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 24 Haziran 2021; 17:9:48 >
  • Ben katılabilirim hocam

• Tamamlandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kısır Hamide -- 26 Haziran 2021; 21:46:35 >
  • TAMAMLANDI SAYIMIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gcb1903 -- 6 Nisan 2022; 21:57:40 >
  • Doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koponb -- 25 Haziran 2021; 18:39:59 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DOLDU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finland -- 25 Haziran 2021; 18:15:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plt13 -- 26 Haziran 2021; 14:1:33 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sak0575 kullanıcısına yanıt

selam hocam 5427185658 wp ile yazarsanız bende katılmak isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkangarip

arkadaşlar merhaba. 6 aylık üyelik hakkı aldım bir arkadaştan ismini ve telefonunu vermek istemiyorum hakkına girmemek için. Belki darda olabilir gerçekten. Ama bi helallik ister insan. Üyeliği 1 ay kullandım ve şifreyi değiştirdi ve iade yapacağım dedi. 2 hafta geçti dönüş yapacağım diye diye artık mesajlarıma cevap bile vermiyor. 60 lira 70 lira için yapmayın be kardeşim böyle şeyler. Hiç mi gururunuz yok. cuma namazından sonra cami önünde daha çok toplarsınız. Lafım tüm bu dolandırıcılara, diğer arkadaşlar zaten bizdendir. Bak evde çocuk çizgi filmini izleyemedi ha geldi gelecek üyelik derken. Bu 60 - 70 lira bana koymaz da ben sana diğer tarafta çok koyarım. İfşa etmek istemedim kaç gündür. Dikkatli olmanız için uyarmak istedim.

İyi seyirler herkse.

@Siyahsever06 üyesinden bahsediyorum. Görüyorum ki foruma darbe yapmış. Dediğimin arkasındayım "60 - 70 lira bana koymaz da ben sana diğer tarafta çok koyarım". Sanırım birkaç kişiler bende sade bunun var. Şimdi buraya tel.i yazamıyorum kimlik davasından ama sonu ... 63 24. En iyisi alın en düşük fiyatlı üyelik takılın kafanıza göre. Bu tarz üyeler bitmez amip gibi bir defa türedimi.

• Arkadaşlar bende düzgün arkadaşlar ile 4k için grup kurmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa pm den konuşabiliriz..

• 3 aylık 4k güvenilir üyelik arıyorum.

Edit: Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooRDeLia -- 27 Haziran 2021; 8:39:2 >
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.