Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.572
Cevap
665
Favori
519.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 4375
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 665
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • formgonder2055 (238 mesaj) ririii (134 mesaj) sokra.tetus (118 mesaj) Finland (95 mesaj) Vip Üye (85 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5528 mesaj) Mobil (4563 mesaj) Tablet (134 mesaj) Mini (469 mesaj) Uygulama (1829 mesaj) (28 mesaj) (180 mesaj)
  • @
61 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Dijital Platformlar >> Netflix >> Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)
Giriş
    268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alisami83

Özelden iletişime geçildi, ücreti yatırıldı, cevap bekleniyor.

iletişime geçildi, teşekkürler.

Grupta yer var arkadaşlar, katılmak isteyenler özel mesajla iletişime geçebilir.

• Yüzbaşı
    269 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rindane

iletişime geçildi, teşekkürler.

Grupta yer var arkadaşlar, katılmak isteyenler özel mesajla iletişime geçebilir.

Alıntıları Göster

alındı, başarılı bir şekilde giriş yapıldı. teşekkürler

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4K gruba kimler gelmek ister , pm atınız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj

5427185658 whatsapp dan yazın ortak hesap arıyorum düzenli ödemede sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    138 Mesaj
    4k grubuma 1 kişi arıyorum pm atınız

|
    |
  • Binbaşı
    1008 Mesaj
    2 senelik grubumuzdan 1 kişi ayrılmıştır 3 aylık 42 TL (BULUNDU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1407 -- 17 Haziran 2021; 9:51:31 >
    |
    |
  • Er
    13 Mesaj

BUGÜN YENİLENEN NETFLİX UHD 4K PREMİUM UYELİK AYLIK ÖDEME 15 TL, 2 KİŞİ ALINACAKTIR.

ADINIZA OTURUM AÇILIR, İSTEDİĞİNİZ TAKDİRDE OTURUMUNUZA PİN KOYABİLİRSİNİZ.

ODEME ENPARA, ZİRAAT, TEB, İŞBANK, YKB, AKBANK, TOSLA, GARANTİ, HALKBANK, KABUL

EDİLİR.

whaptsapp 0505 748 49 61

|
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lSolutionl

Bu mesaj silindi.

Hocam ücret iadesini bekliyorum. Dediğiniz tarihte iade yapmadınız. WhatsApp ve telegramdan ulaşamadım size. Bugün iademi istiyorum.. 5517117557

|
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Exit3409

Bu mesaj silindi.

Edit: cumaya kadar ücret iadesi bekliyorum. Yanlış anlaşılma durumu olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ra -- 16 Haziran 2021; 16:29:16 >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Fullendik tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syncal -- 17 Haziran 2021; 15:33:0 >
    |
    |
  • Yarbay
    2074 Mesaj
    Merhaba,
    4k için Max. 3 aylık grup arıyorum.
    Özelden yazabilirseniz memnun olurum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj

4k Netflix için ortak arayan var mı? (Uzun vadeli üyeler olursa iyi olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rising_Sun -- 18 Haziran 2021; 0:40:3 >
    |
    |
  • Yarbay
    2074 Mesaj

Konu ölmüş galiba.

2 gündür grup bulamadık.

Buradan ülkemizdeki Netflix açlığının doyuma ulaştığı sonucuna varabiliriz sanırım :)

• Yüzbaşı
    380 Mesaj

netfilix üyeliğimizden bir kişi çıkıyor. 6 aylık olarak devam edeceğiz. (DOLDU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toramaneczanesi -- 18 Haziran 2021; 17:29:10 >
    |
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj

arkadaşlar merhaba. 6 aylık üyelik hakkı aldım bir arkadaştan ismini ve telefonunu vermek istemiyorum hakkına girmemek için. Belki darda olabilir gerçekten. Ama bi helallik ister insan. Üyeliği 1 ay kullandım ve şifreyi değiştirdi ve iade yapacağım dedi. 2 hafta geçti dönüş yapacağım diye diye artık mesajlarıma cevap bile vermiyor. 60 lira 70 lira için yapmayın be kardeşim böyle şeyler. Hiç mi gururunuz yok. cuma namazından sonra cami önünde daha çok toplarsınız. Lafım tüm bu dolandırıcılara, diğer arkadaşlar zaten bizdendir. Bak evde çocuk çizgi filmini izleyemedi ha geldi gelecek üyelik derken. Bu 60 - 70 lira bana koymaz da ben sana diğer tarafta çok koyarım. İfşa etmek istemedim kaç gündür. Dikkatli olmanız için uyarmak istedim.

İyi seyirler herkse.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

|
    |
  • Teğmen
    156 Mesaj
    Merhabalar netflix grubu arıyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj
    Grup var mı dahil olabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2074 Mesaj

Öncelikle geçmiş olsun. Kararınızı saygı duyuyorum ancak bu tarz dolandırıcıları delilleri ile burada ifşa etmezseniz bu işi yapmaya devam edeceklerdir. En azından birkaç kişi kendini kurtarmış olur keza birkaç gün sonra bu sayfa gerilerde kalacak ve kimse dönüp eski mesajlara bakmayacak. Hesap paylaşımını ticarete döken ciddi sayıda insan var bu konu başlığı altında ama işler kesat ki bu aralar üç beş liranın bile hesabını yapar hale gelmişler. Ben de kaç gündür başkası için ortaklık arıyorum yok bulamadım.

Referansı olan eski üyelelerin birleşip hesap açması lazım yoksa bu dolandırıcıların elinde mağdur olmaya devam edilecek maalesef.

Bu arada mesajınızı tekrar okudum, adam şifreyi değiştirmiş resmen dolandırmış işte sizi ve diğer hesap sahiplerini. Siz hala zordadır dara düşmüştür diyorsunuz. Bari özelden yazın da biz de tuzağa düşmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 18 Haziran 2021; 23:53:5 >
    |
    |
    ozkangarip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    4k üyeliğimde yerim var uzun süreli alabilirim.(aylık ödeme veya 3 aylık ödeme şeklinde olabilir.)(DOLDU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekostavakya -- 20 Haziran 2021; 16:17:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.