Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: guvenconair Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.035
Cevap
849
Favori
832.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alisami83

Özelden iletişime geçildi, ücreti yatırıldı, cevap bekleniyor.

iletişime geçildi, teşekkürler.

Grupta yer var arkadaşlar, katılmak isteyenler özel mesajla iletişime geçebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindane

iletişime geçildi, teşekkürler.

Grupta yer var arkadaşlar, katılmak isteyenler özel mesajla iletişime geçebilir.

Alıntıları Göster

alındı, başarılı bir şekilde giriş yapıldı. teşekkürler

• 4K gruba kimler gelmek ister , pm atınız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 5427185658 whatsapp dan yazın ortak hesap arıyorum düzenli ödemede sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k grubuma 1 kişi arıyorum pm atınız

• 2 senelik grubumuzdan 1 kişi ayrılmıştır 3 aylık 42 TL (BULUNDU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1407 -- 17 Haziran 2021; 9:51:31 >
  • BUGÜN YENİLENEN NETFLİX UHD 4K PREMİUM UYELİK AYLIK ÖDEME 15 TL, 2 KİŞİ ALINACAKTIR.

ADINIZA OTURUM AÇILIR, İSTEDİĞİNİZ TAKDİRDE OTURUMUNUZA PİN KOYABİLİRSİNİZ.

ODEME ENPARA, ZİRAAT, TEB, İŞBANK, YKB, AKBANK, TOSLA, GARANTİ, HALKBANK, KABUL

EDİLİR.

whaptsapp 0505 748 49 61

• quote:

Orijinalden alıntı: lSolutionl

Bu mesaj silindi.

Hocam ücret iadesini bekliyorum. Dediğiniz tarihte iade yapmadınız. WhatsApp ve telegramdan ulaşamadım size. Bugün iademi istiyorum.. 5517117557

• quote:

Orijinalden alıntı: Exit3409

Bu mesaj silindi.

Edit: cumaya kadar ücret iadesi bekliyorum. Yanlış anlaşılma durumu olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ra -- 16 Haziran 2021; 16:29:16 >
  • Fullendik tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syncal -- 17 Haziran 2021; 15:33:0 >
  • Merhaba,
    4k için Max. 3 aylık grup arıyorum.
    Özelden yazabilirseniz memnun olurum.

• 4k Netflix için ortak arayan var mı? (Uzun vadeli üyeler olursa iyi olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rising_Sun -- 18 Haziran 2021; 0:40:3 >
  • Konu ölmüş galiba.

2 gündür grup bulamadık.

Buradan ülkemizdeki Netflix açlığının doyuma ulaştığı sonucuna varabiliriz sanırım :)

• netfilix üyeliğimizden bir kişi çıkıyor. 6 aylık olarak devam edeceğiz. (DOLDU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toramaneczanesi -- 18 Haziran 2021; 17:29:10 >
  • arkadaşlar merhaba. 6 aylık üyelik hakkı aldım bir arkadaştan ismini ve telefonunu vermek istemiyorum hakkına girmemek için. Belki darda olabilir gerçekten. Ama bi helallik ister insan. Üyeliği 1 ay kullandım ve şifreyi değiştirdi ve iade yapacağım dedi. 2 hafta geçti dönüş yapacağım diye diye artık mesajlarıma cevap bile vermiyor. 60 lira 70 lira için yapmayın be kardeşim böyle şeyler. Hiç mi gururunuz yok. cuma namazından sonra cami önünde daha çok toplarsınız. Lafım tüm bu dolandırıcılara, diğer arkadaşlar zaten bizdendir. Bak evde çocuk çizgi filmini izleyemedi ha geldi gelecek üyelik derken. Bu 60 - 70 lira bana koymaz da ben sana diğer tarafta çok koyarım. İfşa etmek istemedim kaç gündür. Dikkatli olmanız için uyarmak istedim.

İyi seyirler herkse.

•  

• Merhabalar netflix grubu arıyorum

• Grup var mı dahil olabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkangarip kullanıcısına yanıt

Öncelikle geçmiş olsun. Kararınızı saygı duyuyorum ancak bu tarz dolandırıcıları delilleri ile burada ifşa etmezseniz bu işi yapmaya devam edeceklerdir. En azından birkaç kişi kendini kurtarmış olur keza birkaç gün sonra bu sayfa gerilerde kalacak ve kimse dönüp eski mesajlara bakmayacak. Hesap paylaşımını ticarete döken ciddi sayıda insan var bu konu başlığı altında ama işler kesat ki bu aralar üç beş liranın bile hesabını yapar hale gelmişler. Ben de kaç gündür başkası için ortaklık arıyorum yok bulamadım.

Referansı olan eski üyelelerin birleşip hesap açması lazım yoksa bu dolandırıcıların elinde mağdur olmaya devam edilecek maalesef.

Bu arada mesajınızı tekrar okudum, adam şifreyi değiştirmiş resmen dolandırmış işte sizi ve diğer hesap sahiplerini. Siz hala zordadır dara düşmüştür diyorsunuz. Bari özelden yazın da biz de tuzağa düşmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 18 Haziran 2021; 23:53:5 >
  • 4k üyeliğimde yerim var uzun süreli alabilirim.(aylık ödeme veya 3 aylık ödeme şeklinde olabilir.)(DOLDU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekostavakya -- 20 Haziran 2021; 16:17:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.