Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
833.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar eger uyelik isterseniz 3 kisi tolayip acicam sizide dahil ederim 0543 324 52 41

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulasabilirsiniz eger bulmadiysaniz 05433245241

• 2 kişilik grup kuracağım ücret 13 tl pm atın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son bir kisi kaldi 4K HD icin ortak olmak isteyen varsa iletisime gecebilir Not: uyelik 1 aylik degildir. Lutfen 1 ay icin rahatsiz etmeyiniz. 0543 324 52 41

• Arkadaşlar herkese iyi geceler.

Uhd gurup için yer arıyorum.

Uzun süreli kullanım yapacağım. Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurabiyee Canavari -- 9 Mayıs 2021; 1:58:47 >
  • Selamlar. 4K aile grubumuzda yer vardır.

Ödemeler 12 aylık yapılmaktadır.

Özelden ya da 05359221516 WhatsApp'tan ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKryL -- 9 Mayıs 2021; 0:53:29 >
  • Grubunda boş yer olan varsa 05459125554 den ulaşabilir, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizmrt1 -- 9 Mayıs 2021; 19:55:46 >
  • Grup amacına ulaştığından silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslofke -- 11 Mayıs 2021; 18:10:36 >
  • Arkadaşlar 4k üyeliğinde 1 kişilik boş yer olupta 1 aylık yanına birini arayan 0536 935 07 85 bu numaraya whatsapdan mesaj atabilir. Yüksek lisans yapıyorum hocalarım izlemem için bazi şeyler önerdi netflix üzerinden, o yüzden kisa süreli kullanmayı düşünüyorum,bu nedenle uzun süreli 6 ay 1 sene gibi kullanimlar benim için uygun değil.

• 4K grubuna üye arayan wp: 0538 658 19 60

• Telefon numarasinin sonu 34 24 olan bi kisi mesaj attı grubumda yer var dedi 15 tl istedi,gayet yolliycakdim ibanina ancak ne olur ne olmaz die uyeliginizi bir verin gireyim dedim güvence olmasi için parayi yollamazsam zaten sifreyi deisirsin dedim,ozaman kalsin dedi.guvenilir bir kisi veya deil bilemem sahsi görüşüm deil.yazayim dedim arkadaslar.

• grup tamamlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blowout -- 13 Mayıs 2021; 13:44:7 >
  • Aylık olarak ödemeler gerçekleştiren bir hesap varsa, veya böyle bir hesap kurma planlarınız varsa dahil olmak isterim. Özel mesaj atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeteSerdar

Telefon numarasinin sonu 34 24 olan bi kisi mesaj attı grubumda yer var dedi 15 tl istedi,gayet yolliycakdim ibanina ancak ne olur ne olmaz die uyeliginizi bir verin gireyim dedim güvence olmasi için parayi yollamazsam zaten sifreyi deisirsin dedim,ozaman kalsin dedi.guvenilir bir kisi veya deil bilemem sahsi görüşüm deil.yazayim dedim arkadaslar.

Hocam ben girdim o gruba ya dediğiniz gibi bi sorun çıkmadı..

• https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

Aylık olarak 13 tl olacak şekilde 4 kişilik Netflix UHD paketine arkadaş arıyorum. Yukarıdaki wp bağlantı linkinden katılabilirsiniz

• weheisenberg W kullanıcısına yanıt

https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

gel hocam aylık ödeme düşünüyorum

• Arkadaşlar Netflix üyeliği olup grubtq eksik olanlar varsa tarafıma donebilirsrler çok sevinirim.

• Arkadaşlar aylık katılım yapabilecegim grup varsa dahil olmak isterim.

• Merhaba arkadaşlar,

2 yıldır devam eden bir netflix grubumuz var. 2 kontejan, bir arkadaşın yurtdışına çıkacağından dolayı boşaldı.

şu anda 2 kişilik yerimiz var. diğer arkadaşlarla hep altı aylık yaptık. 3 aylık da olabilir fark etmez.

ilgilenen arkadaşlar arayabilir : 0 507 649 46 29

iyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.