Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.049
Cevap
851
Favori
833.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bana özelden yazmışsın ama ben özelden mesaj gönderemiyorum. Ben katıldım bir gruba teşekkür ederim.
  • annegeddes A kullanıcısına yanıt

Tamam hayırlı olsun teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4K +HDR grubumuzda sabit 3 kişi mevcut grup bozulmayacak 1 kişilik yerimiz mevcut.

Ödeme 13 TlNetflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) 

İster aylık ister 2-3 aylık gönderebilirsiniz.

Uzun süreli kalmak isteyen arkadaşlar pm lütfen.

GRUP DOLDU TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizsenn -- 29 Nisan 2021; 14:32:7 >
  • 4k üyelik açılcak grubumuza 1 kişi arıyoruz
    3 kişi olarak forumdanız
    Aylık ödeme 13.75 tl
    Ödemeyi aylık olarak yapacağız
    Katılmak isteyenler bana özelden ulaşsın 👍

Not: Grup doldu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle0666 -- 28 Nisan 2021; 15:11:45 >
  • Aralık 2018 yılından(aynı hesapla) beri devam etmekte olan grubumuzda 1 kişilik yer boşalmıştır. İlk ödeme 4 aylık ondan sonraki periyotlar 3 aylık olarak devam etmektedir. 4 aylık ücret 55 tldir.

Sadece uzun vadeli arkadaşları alıyoruz. En az 1 sene kullanmayacak kişiler lütfen başvurmasın zırt pırt girdi çıktıyla uğraşmak istemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatsumi Senpai -- 29 Nisan 2021; 14:56:32 >
  • Bugün açılan Netflix 4k ultra hd grubumuza 25+ üstü arkadaş arıyorum.

Adınıza oturum açılır, oturumunuza pin koyabilirsiniz.

Aylık ödeme şeklinde 15 TL den katılabilirsiniz.

E posta ve parola değiştirilmez.

aynı anda tek cihazdan izleyebilirsiniz.

ödeme enpara, tosla, papara, ykb, ziraat, akbank kabul edilir.

2 kişilik yer bulunmaktadır. ödemenizi yapıp hemen katılabilirsiniz.

wp. 0505 748 49 61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berna23f -- 28 Nisan 2021; 21:6:8 >
  • edit 4. bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonntini -- 30 Nisan 2021; 2:32:0 >
  • Tek kişilik yer arıyorum

• @Siyahsever06 arkadaşlar bu üye bana 3 aylık peşin aldı sonra paramı geri vermedi ve forumda beni engellemiş. Dolandırıcı olduğu kesin gibi. Dikkat edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylık ya da 3 aylık ödeme yapacağım grup arıyorum benim gibi eski üyeler tercihimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T1WCM -- 29 Nisan 2021; 17:18:29 >
  • Merhaba,

4 kişilkişilik bir gruba katılmak istiyorum. Pm'den ulaşabilirseniz emnun olurum.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

@Siyahsever06 arkadaşlar bu üye bana 3 aylık peşin aldı sonra paramı geri vermedi ve forumda beni engellemiş. Dolandırıcı olduğu kesin gibi. Dikkat edin.

Hocam bahsettiğiniz kişi banada mesaj atmıştı 6 aylık peşin istiyordu ben kabul etmedim, dedim aylık olarak ödeme olursa katılabilirim demiştim.

Böyleleri yüzünden başkalarınada güvenemiyorsun işte.

• 4k aboneliğinde 1 kişilik boş yeri olan varsa aylık ödeme düzeninde 13,75tl ödeme şartıyla gruba dahil olabilirim.

Özelden ulaşabilirsiniz.

• 4K için tek kişililik yer arıyorum. Aylık ödeme yapacağım. vbolat at gmail.com dan ulaşabilirsiniz.

• Grubuna 1 kisi arayan varsa PMden ulasabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BenFero

Hocam bahsettiğiniz kişi banada mesaj atmıştı 6 aylık peşin istiyordu ben kabul etmedim, dedim aylık olarak ödeme olursa katılabilirim demiştim.

Böyleleri yüzünden başkalarınada güvenemiyorsun işte.

Alıntıları Göster
    Mesaj sayısı ile üyelik tarihine bakın. Eski üyelerde genelde sorun yaşamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k üye 1 kişilik yer arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Mesaj sayısı ile üyelik tarihine bakın. Eski üyelerde genelde sorun yaşamazsınız.

Alıntıları Göster

Profiline bakmak benimde aklıma geldi bakayım dedim profili gizliydi. Her profili gizli olan dolandırıcı diye bir kaide yok, mesela benimde profilim gizli.

Bakalım elbet bir grup buluruz.

• Aralık 2018 yılından beri devam etmekte olan grubumuzda 1 kişilik yer boşalmıştır. İlk ödeme 4 aylık ondan sonraki periyotlar 3 aylık olarak devam etmektedir. 4 aylık ücret 55 tldir.
    Sadece uzun vadeli arkadaşları alıyoruz. En az 1 sene kullanmayacak kişiler lütfen başvurmasın zırt pırt girdi çıktıyla uğraşmak istemiyoruz. İrtibat için özelden wp numarası isteyiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4k üyelik için 1 kişilik yer arıyorum. Her ay önden aylık ödeme ödeme yapmak tercihim. Kendi profilime kilit koyarsam, kilidin de benden habersiz kaldırılıp, başkasının profilime de girmesini istemiyorum. Bu şekilde grup varsa, özelden yazabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.