Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
833.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 12 Mart 2021; 22:42:22 >
  • Aylık ödemeli uhd grup arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık ödemeli uhd grup arıyorum
  • Tek televizyondan aylık uhd arıyorum .Her ay enparadan havale geçerim. 2-3 ay peşin isteyenler var aramızda :) Vermem baştan söyliyim . Uzun soluklu paylaşım düşünüyorum . Dm atarsanız aynı gün dönerim .

• Merhaba herkese. 4K UHD hesap arayışım bulunmakta. 10 yılı aşkın zamandır forum üyesiyim. Adım, sanım bellidir. Gizlim saklım yoktur. Beklentim sadece ödemelerin aksamaması ve hesabın askıya hiçbir zaman alınmaması. Aynı zamanda 4 kişi olursa grup rahat ederiz. Kişi başı aylık 13.75 yapıyor zamlarla birlikte. İlgilenen veya grubunda boş yeri olan varsa PM göndersin konuşalım lütfen. Sevgiler, selamlar.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 14 Mart 2021; 15:10:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık ödemeli uhd grup arıyorum

• Merhabalar herkese :) Yaklaşık 4 aydır güvenli, sorunsuz kişilerle kullandığımız hesaptan bir arkadaşımız iş yoğunluğundan ötürü ayrıldı. Ödemeleri aksatmayacak, şifreyi eşe-dosta dağıtmayacak güvenilir birisini arıyoruz.

Uzun süreli bir grup olacak. Ödemeleri 3 aylık 41.25 olarak alıyorum zamlı fiyatlardan ötürü.

Özel mesajdan veya sokra.tetus@yandex.com'dan yazarsanız hemen dönerim.

• iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 22 Mart 2021; 17:59:49 >
  • İyi akşamlar Finland isimli üye yi tavsiye etmiyorum.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Slm neftlix üyeliği müsait mi
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Neftlix üyeliği müsait mi
  • 1 kişilk 4k yer kaldı 1 yıl 130tl.güvenilir şifreyi başkasına vermeyecek kişiler gelirse hem benim hem kendi acısından iyi olacaktır

• chillyour C kullanıcısına yanıt

Ben de.

• 4K ultra hd , en az 1 sene devam edecek grup oluşturacağım. Katılım en az 3 aylık olacak. Her ay para toplamakla, çıkanların yerine başka birini bulup şifre değiştirmekle, iban göndermekle vs. uğraşmak istemiyorum.
    wp grubu da kuracağım.

Katılmak isteyen pmden telefon numarası atsın gruba ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 14 Mart 2021; 19:54:21 >
  • ben katılırım ririi

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

4K ultra hd , en az 1 sene devam edecek grup oluşturacağım. Katılım en az 3 aylık olacak. Her ay para toplamakla, çıkanların yerine başka birini bulup şifre değiştirmekle, iban göndermekle vs. uğraşmak istemiyorum.
    wp grubu da kuracağım.

Katılmak isteyen pmden telefon numarası atsın gruba ekleyeyim.

Pm atıldı.

• Herkese merhaba arkadaşlar.

3 aylık Netflix 4k uhd üyelik oluşturmayı planliyorum.
    3 aylık icin 35 TL kişi başı ödeme olacak.
    Yıllardır forumdayim ve referansım bol. Güven konusunda sorun olmaz. Şifre sorunu v.s olmaz.

4 kişi toplaninca wp grup kurup organize edeceğim.

İlgilenenler on atabilir.

Edit. robspid nick'li arkadaşımız katıldı
    +2 kişi daha ekleyebiliriz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 14 Mart 2021; 17:16:28 >
  • Merhabalar herkese :) Yaklaşık 4 aydır güvenli, sorunsuz kişilerle kullandığımız hesaptan bir arkadaşımız iş yoğunluğundan ötürü ayrıldı. Ödemeleri aksatmayacak, şifreyi eşe-dosta dağıtmayacak güvenilir birisini arıyoruz.

Uzun süreli bir grup olacak. Ödemeleri 3 aylık 41.25 olarak alıyorum zamlı fiyatlardan ötürü.

Özel mesajdan veya sokra.tetus@yandex.com'dan yazarsanız hemen dönerim.

• Merhaba Arkadaşlar Uhd Grubumuzdan bi arkadaşımız ayrılmıştır 2 aylık peşin alıp ödemeler aylıktır katılmak isteyenler insta dan yazarsa sevinirim jankatergin grubumuz Mart 2019 dan bere kullanıyoruz

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.