Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
833.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4k için grup varsa benide eklermisiniz acil.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akif681 -- 18 Kasım 2017; 17:19:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kişi aranıyor gruba

• 4 k lık grup varsa bende katılabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Harzeban

Bir kişi aranıyor gruba

benim tv 4k değil normal ise ben katılabilirim size, tam olayı anlamamakla beraber 1 hesap alınıp 4'e bölünüyor, bizde o arkadaşa 1 aylık ücreti 4 aylık kullanmak üzere ödüyoruz değil mi
  • Merhaba. Kayserideyim. Devlet memuruyum. Evliyim ve üç çocuğum var. Haram geçirmedim çok şükür. 10 tl ye de tenezzül edecek değilim. Yaşım olmuş 38. Bu işlerin oldukça acemisiyim. Bana ulaşırsınız tckno ve cep numaramı verir 10 tl hesabınıza otomatik ödeme her ay yaparım. Yanlış altını çizeyim 4K üyelik lazım. TV iyi yeni aldım. Saygılar

• 4k lik grup varsa pm atın düzenli otomatik ödeme talimatı ile dilediğiniz tarihte te gonderiririm..

• atlantis42 ve sahintan bide ben 3 kişiyiz, 1 kişi daha gelince 4 kişi oluyoruz, 40 tllik üyelikten alırız 3 aylık 120 birisi öder, 4'e böleriz adam başı 30 tl düşüyor zaten şu anda, ordan 1 aylık bedava 4 aylık şekilde kullanırız, beğenirsek aynı ekip bi vatsap grubu kuraruz netflixciler diye, sonra her birimiz bi daha 3 aylık üyelik alır(1 aylık bedava almak için) böyle böyle devam ederiz, uygunsa burdan geri dönüş yapın ona göre 1 kişi için bekleyelim forumdan dahil olmak isteyen
  • Beyler su an 1 aylik deneme surumundeyim. 4k izliyorum fakat interneti somuruyor. 4k icin hizim 8 mbit e duserse sorun olur mu ona gore sizlerle uyelik isine girecem.

Su an hizim 24 mbit

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Beyler su an 1 aylik deneme surumundeyim. 4k izliyorum fakat interneti somuruyor. 4k icin hizim 8 mbit e duserse sorun olur mu ona gore sizlerle uyelik isine girecem.

Su an hizim 24 mbit

benim evde 4k tv'im yok ama bende 50 gb 16 mbit internet kullanıyorum, xbox falan var, kota benim içinde sıkıntı, ama ben ayar yapılıyodur, bütün içeriği 4k mı izlemek zorundayız, onu birileri yazarsa sevinirim, ben xbox üzerindeki uygulamadan izliycem
  • Gufil35 kullanıcısına yanıt
    Hesap ayarlarında dediğin ayar var hocam arastırıp buldum. Sd, hd, 4k izleyebiliyorsunuz. Ben otomatik yaptım hız düsünce hd ye gore izleyecem büyük bir ihitmalle.

Dün stranger thingsin 2. Sezonunu bitirdim bugun Narcos a başladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gufil35 kullanıcısına yanıt
    Kardeş 4 ayda bir dönmesi uzun iş. Benim istediğim bu dörtlü olsun başlatalım heray 10 tl hesabına göndereyim. Yok unuttum, yok bu ay kullanmayacağım, yok vazgeçtim olmaz. Ödeme yapan arkadasa bu şekilde zarar olursa da 10tl zarar olur. Çıkan olursa da yerine birisi buradan hemen bulunur. 4 ayda bir yeni uyelik bence 10 tl ye deymez. Evet arkadaşlar 4k üyelik için gruba girmek istiyorum hala. 10 tl her ay otomatik ödeme ile göndereceğim. Devlet memuruyum. Pm den kişisel tüm bilgilerimi güvenilirlik için paylasabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: atlantis42

Kardeş 4 ayda bir dönmesi uzun iş. Benim istediğim bu dörtlü olsun başlatalım heray 10 tl hesabına göndereyim. Yok unuttum, yok bu ay kullanmayacağım, yok vazgeçtim olmaz. Ödeme yapan arkadasa bu şekilde zarar olursa da 10tl zarar olur. Çıkan olursa da yerine birisi buradan hemen bulunur. 4 ayda bir yeni uyelik bence 10 tl ye deymez. Evet arkadaşlar 4k üyelik için gruba girmek istiyorum hala. 10 tl her ay otomatik ödeme ile göndereceğim. Devlet memuruyum. Pm den kişisel tüm bilgilerimi güvenilirlik için paylasabilirim

tamam siz öyle yapın ozaman, bi sürekli kullanırmıyım ondan emin değilim o yüzden bi 4 aylık alır kullanırım diye düşünmüştm,
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Hesap ayarlarında dediğin ayar var hocam arastırıp buldum. Sd, hd, 4k izleyebiliyorsunuz. Ben otomatik yaptım hız düsünce hd ye gore izleyecem büyük bir ihitmalle.

Dün stranger thingsin 2. Sezonunu bitirdim bugun Narcos a başladım.

eyvallah hocam, sana keyifli izlemeler bakalım bizde bulursak 1 kişi daha onunla alıcaz insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gufil35

quote:

Bir kişi aranıyor gruba

benim tv 4k değil normal ise ben katılabilirim size, tam olayı anlamamakla beraber 1 hesap alınıp 4'e bölünüyor, bizde o arkadaşa 1 aylık ücreti 4 aylık kullanmak üzere ödüyoruz değil mi

Doğru anlamışsın hocam da ben göremedim seni grubu kurduk malesef

• 4k hesap açacak varsa aylık veya diğer şekillerde gruba girebilirim
  • quote:

quote:

quote:

Bir kişi aranıyor gruba

Doğru anlamışsın hocam da ben göremedim seni grubu kurduk malesef

tamamdır sıkıntı yok size iyi netflixlemeler

• quote:

Orijinalden alıntı: aziiiiz

4k hesap açacak varsa aylık veya diğer şekillerde gruba girebilirim

bende varım ama kredi kartımda bu ay limit sıkıntım var, bi arkadaş açsın 3 artı 1 aylık şeklinde bu arkadaş ve bizde bağlanalım, bide bi kişi daha alırız, kadro tamamlanmış olur,
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aziiiiz

4k hesap açacak varsa aylık veya diğer şekillerde gruba girebilirim

bende varım ama kredi kartımda bu ay limit sıkıntım var, bi arkadaş açsın 3 artı 1 aylık şeklinde bu arkadaş ve bizde bağlanalım, bide bi kişi daha alırız, kadro tamamlanmış olur,

Hocam karışmayayım dedim de limiti ne kadarki kartın. Yani 50-100 tl bu ucretten bahsediyoruz. Kartınızda o kadar limit kalmayana kadar kullanıyorsanız zaten bu mesajinizla baya bi elenirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atlantis42 -- 19 Kasım 2017; 22:30:46 >
  • Arkadaşlar merhaba. 4K paketi için ortak arıyorum. Varsa yeriniz ben de katılmak isterim.
  • Merhaba arkadaşlar, aklımda bazı sorular var diyelim ki 4 kişilik aldık.
    - Ben izlerken aynı anda gruptaki başka biri de izleyebilecek mi yoksa bir kişi izlerken düşecek mi? Bunu nasıl çözeceğiz?
    - Tek hesaptan giriş yapılıyorsa favori listelerimiz olsun izlenenler vs. karışmıyor mu birbirine?
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.