Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
16.063
Cevap
852
Favori
834.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    numaranızı bırakın

🧧🧧 Hızlı bir şekilde ekleme yapılır
    🔊 Aylık ödeme , isteyen 3-4 aylık da atabilir 🔊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba 4k hesaba yer arıyorum birkaç aylığına. ilgilenenler ulaşırsa sevinirim.

• 4k'lık hesabı olan pm yeşertsin. Anında cevap verir hemen hallederiz. 3 aylık, 6 aylık demeyin güven zamanla kazanılır. 1 kişilik yer lazım sadece. Hayırlı forumlar.

• Merhaba arkadaşlar 4 aylık netflix uhd hesap yanıma ortak arıyorum fiyat kisi başı 4 aylık toplam 33tldir yani aylık 8.25TL Hesap kesinlikle deneme değil ücretli hesap olacaktır herkesin profiline özel pin kodu olacaktır ve hesap değişmeyecektir. 4 aylık olarak girmek isteyenler pm atarsa sevinirim.

SON 1 KİŞİ!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FATIH_999 -- 30 Ekim 2020; 15:54:18 >
  • Merhaba arkadaslar yeni bir tv almamla beraber netflix grubu kurmayi düşünüyorum ödemeleri 5 aylık 53 tl olarak papara ile alabilirim daha önce netflix kullanmadim 1 ay ucretsiz 5 ay ucretli olarak 53 tl karsiliginda 6 ay kullanabiliriz ilgilenen arkadaşlar mesaj yazarsaniz en kısa sürede dönüş yaparım

1 kişilik yerimiz kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil09 -- 30 Ekim 2020; 20:44:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aylik gurup var gelmek istiyen PM 2 ay toplam 17 TL 4 kişiye ulasamazsak bu ay 7tl 2. Ay olmicak

! Grup doldu !

! GÜNCEL !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gbness -- 1 Kasım 2020; 19:27:50 >
  • 26 kasıma kadar 4k uhd ücretli üyeliğimde 3 kişilik yer var kişi başı. 7 tlden katılabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madridtigerr -- 1 Kasım 2020; 12:18:31 >
  • 4 yıllık grubumuza bir kişi aranıyor, ödemeler 6 aylık periyotlar halinde yapılmaktadır.

Bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Cop -- 31 Ekim 2020; 23:28:32 >
  • FATIH_999 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba daha yeniyim forumda zaten Netflix ortaklığı için girmiştim biz de 4 kişi takılıyorduk kartı olan çıkınca dağıldı yer varsa gelmek isterim sıkıntı çıkarmam

• darkdevil09 kullanıcısına yanıt
    Müsaitse gelmek isterim

• darkdevil09 kullanıcısına yanıt
    Tamamdir 0534 519 02 92 gruba alabilirsen daha iyi iletişime geçeriz

• 1 senelik kullanıcıyım. 1 kişilik yerimiz var. Aylık 10 TL geldiğiniz gün başlar, toplu olarak veya her ay ön ödemeli olarak ödeyerek kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral__50 -- 1 Kasım 2020; 4:43:44 >
  • Merhaba, çabuk dağıldığı için yeni kurulmamış ve aylık 7-8₺ ödemesi olan ekibe, en az 6 ay-bir sene devam edecek üye arayanlar PM ile iletişime geçebilirse memnun olurum.

• 4 kişilik UHD grubumuzdan bir arkadaş ayrıldı. 1 kişiye ihtiyacımız var. Ödeme 10,5 tl ister otomatik ödeme ister 3-6 aylık ödemelerle grubumuza katılabilirsiniz. Garanti-Qnb finansbank-ziraat-iş bankası ile havale eft yapılabilir.

1. kişi bulundu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dadava -- 2 Kasım 2020; 20:24:39 >
  • Ultra hd paket için grup arıyorum. Birbirlerinin hesabına girme ve aynı anda 4 kişiden fazla giriş sorunu olmasın. Ödemelerde vs. sorun olmaz, uzun soluklu tercihimdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kral__50 K kullanıcısına yanıt
    Kral benide alırmısın gruba

• Cyber Cop kullanıcısına yanıt
    Boşluk varsa gelebilirim

• FATIH_999 F kullanıcısına yanıt
    Yer varsa netfilix grubuna katılmak istiyorum

• deneme hesabı olmayan uzun süreli bir gruba girmek isterim.

• Kendime uhd grup arıyorum, ödemeler aylık veya 3 aylık olabilir. Boş yeri olanlar dmden ulaşabilir.

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.