Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: guvenconair Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.035
Cevap
849
Favori
832.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süreli üyeliğinizin olduğu bir grubumuz var. 6 aylık şeklinde ödüyoruz. Bir kişi ayrıldı.Isteyen olursa dahil edebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.

Uzun süreli Netflix 4K Aile Hesabı açılacaktır.

6-12 aylık arası düşünümekteyiz.

İlgileneler özel mesajla ulaşabilir.
  • Uzun süredir devam ettiğimiz aylık uhd hesabımızda 1 kişi çıkmıştır gelmek isteyen iletişime geçsin

• Güncel

Merhaba

4 yıllık kullandığımız 4K aile grubundan 1 üyemizin çıkmasıyla yer açılmıştır.

Katılmak isteyen arkadaşlar için 6 aylık ya da 1 yıllık

40.99/4

Deneme hesabı vs değildir,uzun yıllar kullanılmak üzere açılmıştır.4 yıldır forumdaki arkadaşlarla sorunsuz kullanıyoruz.

• uzun süredir devam eden grubumuza 4. arkadaşı arıyorum. Ücretler 2 aylık şekilde 21 tl olarak alınmaktadır.
  • Sadece 1 ay boşluğum olduğu için 1 ay takılabiliceğim bir üyelik arıyorum
    Ücret neyse hesaba gönderirim.
  • Satıldı mesajlar için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thanatos_1905 -- 22 Haziran 2020; 20:12:37 >
  • Merhabalar.

• netflix 30 gün ve 7 gün bedavayı tekrar getirmiş, hangisi denk gelirse artık test grubu yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 23 Haziran 2020; 20:0:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En fazla 2 ay durabiliceğim netflix grubu arıyorum ücret direk gönderilicektir.

Ö.M bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrebey41 -- 22 Haziran 2020; 7:53:18 >
  • Merhabalar.

• Merhaba kesinlikle kapanmayacak 4K UHD aile hesabına katılmak isteyen arkadaşlar için 6 aylık 65tl, yıllık 125 TL. özel mesaj atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alijchan -- 22 Haziran 2020; 21:3:31 >
  • Konar göçer olarak düşünebilirsiniz ancak maximum 2 ay kullanabiliceğim bir hesap aramaktayım ücreti direk göndereceğim. Özel mesajla iletişime geçebilirsiniz
  • 1 ay kalacağım bir hesap arıyorum.Pm atabilirsiniz
  • formgonder2055 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kullanıcı14533 -- 24 Haziran 2020; 20:17:54 >
  • Bir kişilik yerim açıldı. En az 3 aylık veya daha uzun bir süre için peşin ödeme alıyorum. İsteyen yazabilir
  • Merhabalar.

6 Aylık: 60 TL
    12 Aylık: 120 TL
  • Ultra HD 4K yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 25 Haziran 2020; 13:29:42 >
  • Merhabalar 2 kişilik boş yerim mevcut 10 TL

Satıldı tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colorfullife -- 23 Haziran 2020; 22:1:17 >
  • Uhd grup için 2 kişilik yer mevcut. İlgilenenler mesaj atabilir. Bugün ya da yarın abonelik başlatılacak. Kısa süreli (1 ya da 2 ay gibi) katılabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.