Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.964
Cevap
845
Favori
829.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

meslek :öğretmen

beni guruba alacak kimse yokmu?
  • 4. Arayan varsa pm atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • formgonder2055 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yaklaşık bir aydır mesaj atıyosunuz 4 kişi birleşemedinizmi boş işlerle uğraşmayı sevmeyen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4. arayan varsa mesaj atsın. Meslek öğretmen..
  • Bilgisizligimi mazur gorun. Diyelim ki 4 kisi ortak oldu ancak iclerinden birisi tuttu sifreyi kullansin diye arkadasina da verdi. Bu sekilde kullanimda digerleri magdur olur mu ? Olursa hile yapan nasil tespit edilir ? Bide diyelim ki 4 kisi ortak oldu hile yapan yok ancak birisi hem evinde tv de netflix acik hemde isyerinde telefondan acti bu sekilde herkes hem evde hem cepte acarsa ne sorun olur 8 kisi ayri ayri girmis mi gozukur?

• Merhaba,

Minimum 1 yıl süreli UHD 4 kişilik netflix grubu için 2 arkadaş arıyorum.
    Güven sorunu yaşayan olursa diye ücretleri 3 er aylık dönemler halinde havale / eft şeklinde alabilirim. Ya da farklı öneriye de açığım.
    05 Nisan 2009 dan bu yana forum üyesiyim.
    Küçük büyük fark etmez ama bu kadar küçük tutarlar için kimse kimsenin ahını almaz almamalı diye düşünüyorum.
    PM üzerinden ulaşabilirsiniz.
    Saygılar
  • mrkrc kullanıcısına yanıt
    Grup tamamlandı

• Ultra HD grubumuza 4.kişi aranıyor ödeme şekli aylık 10 tl olacak.

Grup doldu teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris63 -- 22 Şubat 2020; 17:1:28 >
  • 2 yıllık ultra HD grubumuza 2 kişi aranıyor. dm yoluyla ulaşın. 6 aylık odeme. 63 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrudoN -- 21 Şubat 2020; 19:25:58 >
  • mrkrc kullanıcısına yanıt
    Selam bende ortak olabilirim

• Ultra HD 4K yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın, boş işlerle ugraşmaya vaktim yok diyenler icin. Forum üyeliğim 2011, ödeme yıllık alınır, hesabım bakiyelidir içinde 50tl var.

• Arkadaşlar

6 aylık peşin grup arıyorum özelden yazarsanız sevinirim.

• Arkadaşlar bu grup olayı nasıl oluyor? 4 kişi ortak girince herkes farklı profilden mi izliyor? Birbirimizin profiline girme olayı olmasın?
  • varsa boş yeri olan max 6 aylık

Üye olundu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birber80 -- 23 Şubat 2020; 20:43:14 >
  • boş yeri olan mesaj atsın. uhd veya full hd olabilir. 1 kişilik boş yer arıyorum.
  • İyi günler arkadaşlar uhd 3 aylık ortak olmak üzere grup arıyorum. Ödemeyi peşin yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTFunny -- 23 Şubat 2020; 21:58:50 >
  • Netflix grubu aranıyor 3 yada 6 ay şeklinde ödeme yapabilirim

• hexapro kullanıcısına yanıt
    Gruba dahil olabilirim

• UHD 4 Kişilik grubumuzda bir kişi lik boşluk var 3 aylık ödeme şeklinde takip ediyoruz
    En az 1 yıl abenelik devam edecek
    İlgilenenler pm

• 3 aylık UHD grubu kuruyorum. 3 kişiye yer var. 3 aylık 32 lira. Girmek isteyenler dm den yazabilir.
    Edit: Grup doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeomustafa -- 25 Şubat 2020; 10:40:26 >
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.