Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.965
Cevap
845
Favori
829.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ultra HD yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın diyenler için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar

Yurt dışındayım Türkiye’de olan biri ile ortak açılabiliyor mu hesap. ?

O Türkiye’den ben yurt dışından girdiğim zaman bir sıkıntı oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dahil olabileceğim bir grup arıyorum. İlgilenenler varsa pmden ulaşabilirim

• Arkadaslar 3-6 ay veya yillik odeme yaparak uhd uyelik kurabilirim. Yas olarak 30+ basvursun lutfen. Referanslarima bakabilirsiniz, 2006 uyesiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 2 Aralık 2019; 1:22:59 >
  • 4K Ultra HD Netflix hesabım için 1 kişilik 1 aylık yerim mevcuttur. Ödeme 10 TL'dir.

WP grubumuz vardır. 2. elden referanslarıma bakabilirsiniz 11 senelik forum üyesiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

4K Ultra HD Netflix hesabım için 1 kişilik 1 aylık yerim mevcuttur. Ödeme 10 TL'dir.

WP grubumuz vardır. 2. elden referanslarıma bakabilirsiniz 11 senelik forum üyesiyim.
    Yerimiz dolmuştur ilgilenen herkese teşekkür ediyorum.
  • Kardes bende katılmak istiyorum yer varsa numaranı gönder de konusalim

• Dahil olabileceğim bir grup arıyorum.Pm ile ulaşabilirsiniz.
  • xstation kullanıcısına yanıt
    Bende memurum uzun sureli düşünüyorum gruba benide düşünebilirsiniz 05432515109 watsaptan yazabilirsiniz

• Netflix ultra hd 4k üyelik için son iki kişi aranıyor. Aylık 10 TL dir. Devamlı üyelik ücretiyle uğraşmamak için 3 aylık peşin ödenecektir. Yenileme ve çıkışlar 3 aylık dönemlerde yapılacaktır. İsteyenler pm den ulaşabilirler. (GRUP TAMAMLANMIŞTIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©ursedkid -- 1 Aralık 2019; 13:18:33 >
  • Dahil olabilcegim bir grup arıyorum varsa pm den ulaşabilir

• Merhaba. 4 kişilik 4K hesap açtık. Şimdilik 2 kişiyiz. 2 kişilik yerimiz vardır. Aylık 10,5 TL. Uzun vadeli ve sıkıntısız bir grup istiyoruz. 6 aylık periyotlar ile ücret toplanacak. İlk girişte 6 aylık peşin 63 TL katılım ücreti vardır. Gruba dahil olmak isteyen özel mesajdan tarafıma ulaşabilir.

Not: Grup tamamlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [H.E.E] -- 1 Aralık 2019; 23:37:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dembe7

Arkadaşlar bugün grup kurdum. 2 kişiyiz. 6 aylık ortak alınacak. Deneme üyeliği değil.
    Kalan: 2
    Arkadaşlar 1 kişi kaldı.
    Not: Bir arkadaş girdi ancak bir gün sonra çıkmak istedi ücreti göndermemişti henüz. O yüzden 1 kişilik yer kaldı.

Ödeme: TEB. EFT de olabilir yarın geçer hesaba.
    Ücret: 63 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembe7 -- 1 Aralık 2019; 14:59:53 >
  • Ekoo06 E kullanıcısına yanıt
    Ultra HD yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın diyenler için.

• 2 kişiyiz uygun bir yer varsa dahil olabilirim. Uzun süreli düşünüyoruz (4k)

• utkand U kullanıcısına yanıt
    Ultra HD yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452

• Yarin ultra hd grup kurulacaktir, 3 aylik odeme aliyorum. 1 kisilik yer kaldi. Devamliligi olacak bir arkadas varsa bekliyorum.

Grup tamamlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 2 Aralık 2019; 11:48:13 >
  • 4k üyelik aldım 3 kisilik boş yer var ilgilenen varsa PM (10tl) bitiş tarihi 02.01.2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekoffmeister -- 2 Aralık 2019; 14:13:23 >
  • Merhaba, 4K aylık üyeliğim var 3 kişilik boş yer var. tarafımdan sürekli yenilenecektir. Katılmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler lütfen ciddi ve yaş itibari ile yeterli kişiler yazsın saygılar. Son 2 kişi kalmıştır teşekkürler aylık 10 liradır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hved76 -- 2 Aralık 2019; 13:12:40 >
  • Ben katılabilir aylık ne kadar

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.