Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.035
Cevap
849
Favori
832.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultra HD yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir. Son 1 kişi bu gruba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 kişilik yeri olan var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 6 aylık başlangıç ucretiyle uzun soluklu bir gruba dahil olmak istiyorum. Hızlı bir sekilde eft yapabilirim. Pm atabilirsiniz.

• Merhaba, ödemeleri 3 ya da 6 aylık olacak şekilde uzun soluklu uhd bi' gruba dahil olmak istiyorum. PM göndermeniz yeterli.
  • Merhabalar, Bende Bir Grup Arıyorum 3 6 12 ay fark etmez ödeme yapabilirim. Reffli üyeler tercihim dir.
  • Bende grup kurabilir yada eski uyelerin grubuna dahil olabilirim 3-6 ay olabilir sora daha uzun solukluda yaparim. Sifre ve mail sabit olmak şartı ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baho8282 -- 8 Kasım 2019; 21:46:18 >
  • baho8282 kullanıcısına yanıt
    Bende kurabilir ya da katılabilirim

• Ultra HD yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir.

• 1 kişilik yeri olan var mı ?

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    Baslangıcta 3 ay sora ekıpte sorun cıkmazsa sure uzatılıp 6 ay 12 aya yukseltılecekse ben dahıl olabılırım.
  • NETFLİX aylık ödeme ile gruba girmek istiyorum.
  • uhd aylık 10.5tl 2 kişilik boş yerim var isteyenler mesaj atabilir. edit : doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluees -- 9 Kasım 2019; 17:54:7 >
  • bluees kullanıcısına yanıt
    ben katılabilirim
  • 1 kişilik yerim var 5 aylık toplu alıyorum gelen yazsın
  • the radiation kullanıcısına yanıt
    Ben gelirim

• Ben de hala katilabilirim

• Selamlar Ultra HD için Grup arıyorum aylık veya 3 aylık ödeme şeklinde yapabilirim güvenilir kişiler dönüş yaparsa sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Uzun süreli UHD gruplarda yer varsa katılabilirim.

• arkadaşlar bugün netflix hesabı aldım uhd 4 kişilik katılmak isteyen arkadaşlar ulaşsın
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Merhaba, uzun süreli üyelik düşünüyorum. İlk başta 3 ay sonrasında sorun çıkmaz ise 6 ay ya da senelik üyelik devam edebilirim. hala yeriniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.