Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.049
Cevap
851
Favori
833.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ara ara Tekrar etmekte fayda var..

Her ay FAke hesap açıp ( Fake açmıyorum - yeni hesap açıyorum diye kendilerini savunurlar )

Para ödemeden Hile yöntemleri ve kart kandırmacası ile

İnsanlardan para toplayarak ucuza üyelik dağıtan kişilere İTİBAR ETMEYİNİZ !!!

Netflix'i kandırıp bu yöntemle resmen EMEK HIRSIZLIĞI yapmaktadırlar. Netflix'e o kadar emek ve yatırım yapan insanların / insanlarımızın / yapımcı şirketlerin haklarını hiçe sayarak hile hurda yolu ile hesap açanların gruplarına üye olmayınız..

Burada bir Paylaşım grubuna üye olurken Lütfen hesap sahibine Email adresinin ve üyelik bilgilerinin Ayda 1 değişip değişmeyeceğini ISRARLA sorunuz...

EMEK HIRSIZLARINA ORTAK OLMAYINIZ !

Emek var arkadaşlar emek...

Böyle bir teklifte bulunan yada bu tarz paket satan üyeler gördüğünüzde acil olarak şikayet butonu ile Yöneticilere bildiriniz..

Süresiz Ban sebebidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• UHD üyeliğine üç kişi olduk.Dördüncüyü arıyoruz.Peşin 120 TL ödeme yapacak arkadaşlar WhatsApp dan mesaj atsın 5324760178 (Ali Hoca) Referans bilgisini vereceğim.Eft geldiğinde mail ve şifre verilecek.Kids bölümünü kullanmıyoruz.

((((Grup tamamlanmıştır...))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uralaltay69 -- 14 Ekim 2019; 23:58:40 >
  • Uhd üyeliğine son 1 kişilik yerim var. Yıllık 110 tl. Doldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McNuIty -- 12 Ekim 2019; 0:1:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 arkadaş arıyorum birkaç aylık katılacak olan.Pm den numara bırakırsanız bugün açacağım hesabı.Ücretsiz hesap vs çakallığı değil parasını verip alacağım merak eden varsa da.Saygılar
  • merhaba,

Yeni grup kuruyorum. UHD yıllık peşin 120 TL olacak. Watsap grubu da kurulacak. Güven sorunu olmaz merak etmeyin. Bana ulaşabilirsiniz.
  • 1 aylık yer arıyorum 10 TL'ye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabımda 1 kişilik yer var. Demo vs değildir hesap, 6 şar aylık periyotta ödeme yapılıyor, ücret 60 tl dir. Diğer hesapları kurcalamayacak, dürüst arkadaşlar DM yazsın.
  • 2 Kişilik yer arıyorum UHD olarak. 6 aylık ödemeli ve eski bir grup olursa daha iyi olur.
  • Ultra HD yıllık 120 tl, ödeme enpara. Wpden yazın 0536 995 3452

Kampanyalı fiyat:
    1 yıllık 120
    2 yıllık 220
    3 yıllık 320 tl.
  • 1 aylık grup arıyorum 10 tl yardımcı olacak varsa pm

• A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarper2452 -- 17 Kasım 2019; 23:40:51 >
  • UHD 42TL lik üyelik açtım. Ortak olmak isteyen varsa bu ay için kalan gün sayısı üzerinden hesaplayarak ödeme alabilirim (10 kasıma kadar).
    Sonrasında sıkıntı yaşamazsak her ay devam ederiz.
    Yeni hesap olmadığından ücretsiz 1 aylık hak mevcut değildir. Eski üyeler tercih sebebidir.
    WhatsApp dan iletişime geçebilirsiniz.

Edit:
    Grup tamamlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 12 Ekim 2019; 11:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEDJUU

1 aylık yer arıyorum 10 TL'ye.
    Hesap açın katılalım 1 aylık hocam gelen olur hertürlü

• bende aylık katılacağım bir grup arıyorum 40 tl lik 4 kişilik olana
  • uzun süreli ortaklık kardeşliklere 1 hak ile katılabilrim p.mden ulaşın hemen alalım
  • uhd aylık olarak ödemeli hesap arıyorum
  • katılabileceğim uhd üyelik arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphi3458 -- 12 Ekim 2019; 16:5:41 >
  • Uhd hesap arıyorum uzun süredir üye olan arkadaşlardan pm bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

katılabileceğim uhd üyelik arıyorum
    Gruba katılım sağlandı

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.