Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.034
Cevap
848
Favori
832.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

4 kişilik gruba alım vardır, ödeme 3'er ay şeklinde olacaktır. İlgilenen ciddi ve karakterli arkadaşlara duyrulur.
    Hayırlı ramazanlar.

Ek: Grup kurulmuştur. Teşekkürler.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrYAGIZ -- 15 Haziran 2017; 0:19:29 >
  • 25 günlük hd paketim var ortak arıyorum katılmak isteyen pmden ulaşabilir. Ödemeyi ininal üzerinden alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabirya -- 12 Haziran 2017; 20:29:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix üyeliği aramaktayım. PM yoluyla ulaşabilirsiniz. Netflix üyeliği arayanlar da ulaşabilir. Grup da kurabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreizehn -- 14 Haziran 2017; 19:43:53 >
  • 1 kişilik yer aramaktayım.

• Arkadaşlar 4k yada hd guruba katılmak istiyorum lütfen pm atınız
  • 4k grubu için adayım.
  • 4K grupta boş yeri olan var mı?
  • 7 aydır forumdaki arkadaşlarla kullandığımız 4 ekran + Ultra HD üyeliğimizde 1 arkadaşımızın üyeliğini uzatmak istememesi sebebiyle grubumuza 1 kişi arıyoruz...

PM'den ulaşabilirsiniz.
  • PM atıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilisli822 -- 18 Haziran 2017; 18:41:7 >
  • 4k için grup arıyorum.Araya kaynak yapabilirim.
  • Üyelik yetişmediği için düzenlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotomen -- 20 Haziran 2017; 11:9:35 >
  • Yaklaşık 10 gün sonra grubunda boşluk olan varsa mesaj atabilir.
  • HD veya Ultra HD ( zamanımın %90ını samsung s6 edge telefonumdan izleyeceğim pcden çok nadir izlerim. ) grup kuranlara katılmak istiyorum ilk 1 ay sonra 3 ay - 1 sene pm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

4K üyelik kurmak istiyorum katılmak isteyen olursa pm atabilir.

Hocam yer var mı 3 aylık mı ücret nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

7 aydır forumdaki arkadaşlarla kullandığımız 4 ekran + Ultra HD üyeliğimizde 1 arkadaşımızın üyeliğini uzatmak istememesi sebebiyle grubumuza 1 kişi arıyoruz...

PM'den ulaşabilirsiniz.

3 aylık mı üyelik? 1 aylık girebiliyor muyum?
  • Herkes bi gruba girmek istiyor ama grup kuran yok.

4K grup kuruyorum. Önce 1 aylık olarak başlayalım. Gelecek aydan itibaren 3 aylık şeklinde devam ederiz. Katılmak isteyenler PM'den ulaşabilir.

Grup kurulmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilisli822 -- 22 Haziran 2017; 17:9:11 >
  • uzun vadeli olarak bir gruba dahil olabilirim?
  • Salı günü Netflix için 4 kişilik grup kuracağım. Ödemeyi başta 2 aylık olarak alacağım. Enpara kullanacağım bu ay sonmuş 2 aylık ücret olarak indirimi düştüğümde 18 tl alacağım. 2 ay sonunda yine 2 aylık şekilde ödeme yapacağız bu sefer 20 tl şeklinde. Girmek isteyenler mesaj atabilir.

Edit: Grup kurulmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 23 Haziran 2017; 21:27:44 >
  • Arkadaşlar

Ana konuda yardim bulamadim da o nedenle buraya yaziyorum

Windows 7 kurulu bilgisayarinda netflix uygulamasini kullanan biri var mi , ve indirme yapilabiliyor mu ?

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 23 Haziran 2017; 13:6:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stefanel4

Arkadaşlar

Ana konuda yardim bulamadim da o nedenle buraya yaziyorum

Windows 7 kurulu bilgisayarinda netflix uygulamasini kullanan biri var mi , ve indirme yapilabiliyor mu ?

Tesekkurler

ingilizce anlatımı bu şekilde yapmış bir arkadaş.Sana da yardımcı olabilir

"Open Windows Media Center, then go to Tasks and then click on Settings and then General then click on Automatic Download Options and then Download Now."
    "
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.