Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16.034
Cevap
848
Favori
832.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba kasım ayından beri devam eden gurubumuzda iki arkadaşın ayrılması üzerine 4 kişilik gruba 2 arkadaş alınacaktır.
    Şartlar : 1)çıkan arkadaşların hakkını yememek için 1 haziran perşembe grup başlayacaktır
    Ücret yıl sonuna kadar peşin alınacak olup yıl içinde zam gelmediği takdirde 68 liradır (haziran ayı enpara kampanyalı)
    2. üyelik devam ederken ben çıkıyorum paramı geri gönderin tarzı şeyler olmayacaktır.
    3. şifre başka kişilerle paylaşılmayacaktır,şifre veya başka ayarlarla oynanmayacaktır
    4. herkes kendine profil açıp sadece kendi profilinden izleyecektir.
    5. watsup grubu kurulup oradan iletişim sağlancaktır.
    6. otomatik ödeme talimatlı olduğu için kesinlikle ödeme,kart ayarlarıyla oynanamayacaktır.
    katılmak isteyenler özele yazsın daha geniş bilgi verilecektir
    edit :dolmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi_38 -- 30 Mayıs 2017; 10:58:58 >
  • 4k grubu için ortak arayan varsa PM atsın ödemeyi aylık yapacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix forum konusu PSN Kardeşliğinde olduğu gibi aktif görünmüyor. Ben de Netflix kardeşliğine katılmak istiyorum. 4k hiçbir işime yaramıyor bu yüzden hd yayın alabilirim. Bu arada bilgili arkadaşlara bir sorum olacaktı. Ücretsiz deneme üyeliğimizi 1 haziranda başlattık diyelim, 31 haziran günü üyeliğimizi sildiğimiz ya da kartımızı sildiğimiz takdirde herhangi bir ödeme alınmamaktadır öyle değil mi? Eğer böyleyse en azından 1 aylık ücretsiz deneme aboneliği başlatabilirim. Yine de grup alımlarında boşa 1 kişilik yer çıkarsa talibim. Referanslarım imzamda yer alıyor :) Profilimi inceleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omergokyar

Netflix forum konusu PSN Kardeşliğinde olduğu gibi aktif görünmüyor. Ben de Netflix kardeşliğine katılmak istiyorum. 4k hiçbir işime yaramıyor bu yüzden hd yayın alabilirim. Bu arada bilgili arkadaşlara bir sorum olacaktı. Ücretsiz deneme üyeliğimizi 1 haziranda başlattık diyelim, 31 haziran günü üyeliğimizi sildiğimiz ya da kartımızı sildiğimiz takdirde herhangi bir ödeme alınmamaktadır öyle değil mi? Eğer böyleyse en azından 1 aylık ücretsiz deneme aboneliği başlatabilirim. Yine de grup alımlarında boşa 1 kişilik yer çıkarsa talibim. Referanslarım imzamda yer alıyor :) Profilimi inceleyebilirsiniz.

evet hatta ücretsiz üyeliğinizi başlatın sonra üyeliğinizi direk iptal edin, genede 31 hazirana kadar izlemeye devam ederseniz problem olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: omergokyar

Netflix forum konusu PSN Kardeşliğinde olduğu gibi aktif görünmüyor. Ben de Netflix kardeşliğine katılmak istiyorum. 4k hiçbir işime yaramıyor bu yüzden hd yayın alabilirim. Bu arada bilgili arkadaşlara bir sorum olacaktı. Ücretsiz deneme üyeliğimizi 1 haziranda başlattık diyelim, 31 haziran günü üyeliğimizi sildiğimiz ya da kartımızı sildiğimiz takdirde herhangi bir ödeme alınmamaktadır öyle değil mi? Eğer böyleyse en azından 1 aylık ücretsiz deneme aboneliği başlatabilirim. Yine de grup alımlarında boşa 1 kişilik yer çıkarsa talibim. Referanslarım imzamda yer alıyor :) Profilimi inceleyebilirsiniz.

evet hatta ücretsiz üyeliğinizi başlatın sonra üyeliğinizi direk iptal edin, genede 31 hazirana kadar izlemeye devam ederseniz problem olmuyor.

Alıntıları Göster
    4k kardeşlik kurmak istiyorum. Ödemeyi ben ya da grup içinden isteyen birisi de geçebilir. Referansı ve üyeliği eski olan arkadaşlar olursa daha sağlıklı olur. Senelik peşin alacağız ve gruptan çıktığımızda para iadesi yapılmayacak (netflix'i özümseyenler katılırsa daha iyi olur. sonuçta netflix bağımsız içerik bakımından dünyanın en iyisi. korsan film izleme sitesi değil). Para 4 e bölünecek. Eşit miktarlarda paylaştırılacak. 1 yıllık peşin alınacak. Bu şartları kabul edenlerle görüşebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy brown -- 31 Mayıs 2017; 13:59:3 >

• Edit: şuan için diğer arkadaşlarla anlaştık, sorun çıkarsa mesajimi tekrar düzenleyeceğim.

)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes122 -- 1 Haziran 2017; 1:39:28 >
  • 4k üyelik için boşluğu olan varsa talibim. İsteyen varsa aylık olarak yeni 4 lü de oluşturabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drmb38 -- 1 Haziran 2017; 8:21:20 >
  • Su an 3 kisi olduk. 4k yayin odeme 3 ay pesindir. Hem siz hem ben magdur olmam bu sayede. 1 kisilik yer kaldi. Dileyen mesaj atip katilabilir. Odeme 4 e bolundugu icin ay basina 10 tl. 3 ay pesin 30 tl seklinde olacaktir.

Edit: 4 kisiye ulastik. Herkese iyi seyirler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy brown -- 1 Haziran 2017; 22:13:12 >
  • grup arıyorum. 2kişilik tercihim. ancak 4kişilik de olur. en fazla 2 aylık peşin veririm.
  • Netflix grup kurmak isteyenler ulaşsın.

4 kişilik ödeme aylık 10 TL.

3 aylık peşin 30 TL alınacak.

• 4 kişilik grup arıyorum.
  • 4 kişilik grupta 2 kişilik yer mevcuttur. PM atın.
  • 4 kişilik grupta son bir kişilik yer kalmıştır. yıllık 120tl peşin alınacak.
  • HD Üyelik arıyorum Aylık olarak ödeme yapabilirim pm atın lütfen
  • 4K üyelik kurmak istiyorum katılmak isteyen olursa pm atabilir.
  • 4 kişilik gruba alım vardır, ödeme 3'er ay şeklinde olacaktır. İlgilenen ciddi ve karakterli arkadaşlara duyrulur.
    Hayırlı ramazanlar.

Ek: Grup kurulmuştur. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrYAGIZ -- 13 Haziran 2017; 15:11:24 >
  • 4K'lık grubunda boş yeri olan varsa PM'den ulaşırsa sevinirim.
  • Netflix aboneliği aramaktayım. PM ile ulaşabilirsiniz.
    İyi günler.
  • 4 kişilik Netflix üyeliğine katılmak isteyen varsa PM'den ulaşırsa sayıyı tamamlayıp beraber grup kurabiliriz arkadaşlar.
  • 4K lık grubumuza son 1 kişi aranıyor katılmak isteyen pm atsın ödeme vs watsap grubu acar konusurz
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.