Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
833.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ntquartex

Sağlam UHD grupta boş yer bulamayınca kendi grubumu kurmaya karar verdim.
    Kurallara uymayacak / üç kağıt peşinde olanlar gruptan uzak dursunlar.
    3 aylık dönemler halinde ödeme yapabilecek olan eski veya referanslı üyeler özel mesaj atabilir.
    4 kişi olduktan sonra hesabı açacağım.
    Grupta 1 kişilik yer kaldı.
    Eski / referanslı üyelerden katılmak isteyenler özel mesaj atabilir.
    Tamamlandığı gibi whatsapp grubu kurup ödemeler (3'er aylık) tamamlandığında da hesap bilgileri paylaşılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Grupta 1 kişilik yer kaldı.
    Eski / referanslı üyelerden katılmak isteyenler özel mesaj atabilir.
    Tamamlandığı gibi whatsapp grubu kurup ödemeler (3'er aylık) tamamlandığında da hesap bilgileri paylaşılacaktır.

Alıntıları Göster
    AN İTİBARİYLE GRUP DOLMUŞTUR.
    OLUR DA YER BOŞALMA DURUMU OLURSA BURAYA YAZARIM...
  • Başka grup oluşturacak varmı UHD
  • Ortak üyeliğe sıcak bakmıyorum ama içeriğe göre fiyat da yüksek geliyor. Yıllık abonelik için kampanya, promosyon filan var mı? Maliyeti nasıl düşürebilirim? Tercihen 4k fakat hd de yeter aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneme sürümü 3 gün önce başlamış olan UHD pakete 2 ortak aramaktayız uzun süreli olacak şekilde. 2 veya 3 aylık ödeme alınacak ilk ay(25gün)için ücret yok.
    edit:doldu 4 kişi olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfn22 -- 27 Mayıs 2019; 3:1:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

Ortak üyeliğe sıcak bakmıyorum ama içeriğe göre fiyat da yüksek geliyor. Yıllık abonelik için kampanya, promosyon filan var mı? Maliyeti nasıl düşürebilirim? Tercihen 4k fakat hd de yeter aslında.
    öyle bir fırsat yok maalesef.

hd yeterli diyorsanız aylık 27 tl lik olan üyelikten başlatabilirsiniz.

parasının hakkını bana göre en çok veren şeylerden biri türkiye içinde. günlük 1 tl bile yapmıyor
  • tyfn22 T kullanıcısına yanıt
    Boşta yeriniz hala var mı?

• 3 üyelik bana ait 1 kişi alabilirim. hesabın deneme olmadığına dair kanıt 10 TL aylık 4 ayda bir ödemeli olarak ortak alabilirim.

İlginiz için teşekkürler. 1 kişiyi buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbaydar76 -- 27 Mayıs 2019; 14:45:31 >
  • 1 kişi ariyoruz uhd için. 3aylik 30 tl.

Grup tamamlandi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araxes -- 27 Mayıs 2019; 13:32:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultra HD gruba 2 kişi arıyorum.

Yeğenim netflix istediğinden kendi üyeliğim de tek kişilik paket olduğundan üst pakete geçmeyi düşünüyorum. Geçmişken 4 kişilik olsun dedim. 2 kişilik yerimiz var arkadaşlar ilgilenenler özel mesaj atsın.

Kimse kimsenin üyeliğine girmeyecek, ayarlarla oynanmayacak vb. Girip güzel güzel dizimizi filmimizi izleyelim sorun yaşamayalım. Telefon numarası gönderirseniz whatsapp üç kişilik whatsapp grubu kurabiliriz, rahat haberleşiriz. Ben 23 yaşındayım Trakya üni. okuyorum.

Ödemeleri hesap kesim tarihinden 1-2 gün önce yapabilirsiniz.

Denizbank
    Ziraat
    Enpara
    Bankaları ile çalışıyorum. Havale ücreti ödemeyeceğiniz banka hangisiyse ona gönderebilirsiniz.

Ayrıca çocuk hesabını yetişkine çevirip 5 kişi kullanabiliyorsak bilen mesaj atsın bu durumda 8 liraya düşürürüz.

Donanımda eski bir hesap, telefon numarası vb. size güvenebileceğim bir kaç kaynakla gelirseniz sevinirim.

• Boş yeri olup kullanıcı arayan bana mesaj atabilir

• Doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enjoyman95 -- 28 Mayıs 2019; 14:44:30 >
  • 1 kişilik yeri olan yazabilir.
  • 2 kişi arıyorum ödemeler 3 aylık yapılacak

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E8B64F3E5 -- 30 Ocak 2020; 18:37:26 >
  • Bir kişilik boş yerimiz var. Uzun süreli Netflix grubu isteyen özelden ulaşsın

grup içinden bir arkadaşın arkadaşı katıldı. ilgi için teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ariesnet -- 31 Mayıs 2019; 9:24:34 >
  • bir kişilik yeri olan varsa katılabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tascimehmet

netflix Ortak Aranıyor

4KUHD Alınacak

Enpara Kart Kullanılacak

Netflix Fiyatı 43,99 TL

EnPara İndirimi : 15,00 TL

Toplam 28,99 Tl

Kişi Başı 7,25 Tl Denk gelmektedir.

Enpara Kampanyası 30.06.2019 Biter Ve uzatılmazsa 11 Tl Olarak Güncellenecektir.

Ödemeler 3 Aylık Şekilde Yapılacaktır.

Grubumuz tamamlanmıştır
    Arkadaşlar grubumuzdan 1 kişi ayrılacaktır.

19.06.2019 tarihinde 1 kişilik boşluğumuz mevcut olacaktır.

şuan için 6 aylık ödeme alınacaktır 60 tl

enpara indirimi uzatılırsa farklar ödenecektir.

dm ile iletişime geçebilirsiniz.

devam edecekler
    1.@_2FAST4U_
    2.@Act Of Faythe
    3.@tascimehmet
    4.grup tamamlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tascimehmet -- 30 Mayıs 2019; 11:47:34 >
  • UHD paketine bir kişilik yer arıyorum. Ödemeleri 3-4 ay önceden yapabilirim. Yeri olan arkadaşlar PM den bilgilendirirse sevinirim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E8B64F3E5 -- 30 Ocak 2020; 18:37:10 >
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.